Androni Giocattoli-Sidermec
Route du Sud (2012) | |
Kod | ANS |
---|---|
Data założenia | 1996 |
Dywizja | UCI Professional Continental Teams |
Państwo | Włochy |
Sponsor techniczny | Bottecchia |
Strona internetowa |
Androni Giocattoli-Sidermec (Kod UCI: ANS) – włoska zawodowa grupa kolarska z siedzibą w Turynie. Założona w 1996 roku jako Gaseosas Glacial-Selle Italia z połączenia zespołów ZG Mobili-Selle Italia-Birex i Gaseosas Glacial. Od sezonu 2012 zarejestrowana w dywizji UCI Professional Continental Teams.
Sponsorem tytularnym grupy jest m.in. włoska firma Androni Giocattoli.
Chronologia nazw oraz kodów UCI
- 1996: Gaseosas Glacial-Selle Italia (Kod UCI: GLA)
- 1997–1998: Kross-Selle Italia (Kod UCI: KRO)
- 1999: Selle Italia (Kod UCI: SEL)
- 2000: Aguardiente Néctar-Selle Italia (Kod UCI: NEC)
- 2001: Selle Italia-Pacific (Kod UCI: SEL)
- 2002–2004: Colombia-Selle Italia (Kod UCI: CLM)
- 2005: Colombia-Serramenti Diquigiovanni (Kod UCI: CLM)
- 2006: Selle Italia-Serramenti Diquigiovanni (Kod UCI: CLM)
- 2007: Serramenti PVC Diquigiovanni-Selle Italia (Kod UCI: CLM)
- 2008–2009: Serramenti PVC Diquigiovanni-Androni Giocattoli (Kod UCI: SDA)
- 2010: Androni Giocattoli-Serramenti PVC Diquigiovanni (Kod UCI: AND)
- 2011: Androni Giocattoli-C.I.P.I (Kod UCI: AND)
- 2012–2014: Androni Giocattoli-Venezuela (Kod UCI: AND)
- 2015: Androni-Sidermec (Kod UCI: AND)
- 2016-2017: Androni Giocattoli–Sidermec (Kod UCI: AND)
- 2017: Androni–Sidermec–Bottecchia (Kod UCI: AND)
- od 2018: Androni Giocattoli–Sidermec (Kod UCI: ANS)
Sezony
2021
Skład
Skład drużyny | |||
---|---|---|---|
Imię i nazwisko | Data urodzenia | Państwo | Poprzednia grupa |
Mattia Bais | 19 października 1996 | Włochy | Cycling Team Friuli (2019) |
Alessandro Bisolti | 7 marca 1985 | Włochy | Nippo-Vini Fantini (2017) |
Jefferson Alexander Cepeda | 16 czerwca 1998 | Ekwador | Coraje Carchense (2019) |
Luca Chirico | 16 lipca 1992 | Włochy | Torku Şekerspor (2017) |
Žiga Jerman | 26 czerwca 1998 | Słowenia | Groupama-FDJ Continental (2020) |
Matteo Malucelli | 20 października 1993 | Włochy | Caja Rural-Seguros RGA (2020) |
Leonardo Marchiori | 13 czerwca 1998 | Włochy | NTT Continental Cycling Team (2020) |
Daniel Muñoz | 21 listopada 1996 | Kolumbia | EPM (2018) |
János Pelikán | 19 kwietnia 1995 | Węgry | Pannon (2019) |
Simon Pellaud | 6 listopada 1992 | Szwajcaria | IAM Excelsior (2019) |
Simone Ravanelli | 4 lipca 1995 | Włochy | Biesse Carrera Gavardo (2019) |
Jhonatan Restrepo | 28 listopada 1994 | Kolumbia | Manzana Postobón Team (2019) |
Josip Rumac | 26 października 1994 | Chorwacja | Adria Mobil (2018) |
Eduardo Sepúlveda | 13 czerwca 1991 | Argentyna | Movistar Team (2020) |
Filippo Tagliani | 14 sierpnia 1995 | Włochy | Zalf Euromobil Désirée Fior (2020) |
Natnael Tesfatsion | 23 maja 1999 | Erytrea | NTT Continental Cycling Team (2020) |
Santiago Umba | 20 listopada 2002 | Kolumbia | |
Nicola Venchiarutti | 7 października 1998 | Włochy | Cycling Team Friuli (2019) |
Mattia Viel | 22 kwietnia 1995 | Włochy | Holdsworth Pro Racing (2018) |
Martí Vigo del Arco | 22 grudnia 1997 | Hiszpania | |
Andrij Ponomar (7 lutego 2021–31 grudnia 2021) | 5 września 2002 | Ukraina | Team Franco Ballerini (2020) |
Źródło: UCI |
Zwycięstwa
Zwycięstwa | |||||
---|---|---|---|---|---|
Data | Wyścig | Państwo | Kategoria | Zwycięzca | |
17 stycznia 2021 | Vuelta al Táchira, 1. etap | Wenezuela | Matteo Malucelli | ||
24 stycznia 2021 | Vuelta al Táchira, 8. etap | Wenezuela | Simon Pellaud | ||
8 maja 2021 | Tour du Rwanda, 7. etap | Rwanda | 2.1 | Jhonatan Restrepo | |
20 czerwca 2021 | Mistrzostwa Ukrainy – start wspólny | Ukraina | CN | Andrij Ponomar |
2020
Skład
Skład drużyny | |||
---|---|---|---|
Imię i nazwisko | Data urodzenia | Państwo | Poprzednia grupa |
Nicola Bagioli | 19 lutego 1995 | Włochy | Nippo-Vini Fantini-Faizanè (2019) |
Mattia Bais | 19 października 1996 | Włochy | Cycling Team Friuli (2019) |
Manuel Belletti | 14 października 1985 | Włochy | Wilier Triestina-Selle Italia (2017) |
Alessandro Bisolti | 7 marca 1985 | Włochy | Nippo-Vini Fantini (2017) |
Jefferson Alexander Cepeda | 16 czerwca 1998 | Ekwador | Coraje Carchense (2019) |
Luca Chirico | 16 lipca 1992 | Włochy | Torku Şekerspor (2017) |
Miguel Flórez López | 21 lutego 1996 | Kolumbia | Wilier Triestina-Selle Italia (2018) |
Marco Frapporti | 30 marca 1985 | Włochy | Idea (2012) |
Mattia Frapporti | 2 lipca 1994 | Włochy | Unieuro Wilier (2016) |
Davide Gabburo | 1 kwietnia 1993 | Włochy | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM (2019) |
Francesco Gavazzi | 1 sierpnia 1984 | Włochy | Southeast (2015) |
Daniel Muñoz | 21 listopada 1996 | Kolumbia | EPM (2018) |
Luca Pacioni | 13 sierpnia 1993 | Włochy | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM (2019) |
János Pelikán | 19 kwietnia 1995 | Węgry | Pannon (2019) |
Simon Pellaud | 6 listopada 1992 | Szwajcaria | IAM Excelsior (2019) |
Simone Ravanelli | 4 lipca 1995 | Włochy | Biesse Carrera Gavardo (2019) |
Jhonatan Restrepo | 28 listopada 1994 | Kolumbia | Manzana Postobón Team (2019) |
Kevin Rivera | 28 czerwca 1998 | Kostaryka | Scott-TeleUno-BCT (2016) |
Josip Rumac | 26 października 1994 | Chorwacja | Adria Mobil (2018) |
Matteo Spreafico (1 stycznia 2017–31 lipca 2020) | 15 lutego 1993 | Włochy | Kolss-BDC (2016) |
Nicola Venchiarutti | 7 października 1998 | Włochy | Cycling Team Friuli (2019) |
Mattia Viel | 22 kwietnia 1995 | Włochy | Holdsworth Pro Racing (2018) |
Źródło: UCI |
Zwycięstwa
Zwycięstwa | |||||
---|---|---|---|---|---|
Data | Wyścig | Państwo | Kategoria | Zwycięzca | |
12 stycznia 2020 | Vuelta al Táchira, 1. etap | Wenezuela | 2.2 | Luca Pacioni | |
14 stycznia 2020 | Vuelta al Táchira, 3. etap | Wenezuela | 2.2 | Jhonatan Restrepo | |
16 stycznia 2020 | Vuelta al Táchira, 5. etap | Wenezuela | 2.2 | Jhonatan Restrepo | |
17 stycznia 2020 | Vuelta al Táchira, 6. etap | Wenezuela | 2.2 | Kevin Rivera | |
18 stycznia 2020 | Vuelta al Táchira, 7. etap | Wenezuela | 2.2 | Kevin Rivera | |
31 stycznia 2020 | Vuelta a San Juan, 5. etap | Argentyna | 2.Pro | Miguel Flórez López | |
10 lutego 2020 | Tour de Langkawi, 4. etap | Malezja | 2.Pro | Kevin Rivera | |
25 lutego 2020 | Tour du Rwanda, 3. etap | Rwanda | 2.1 | Jhonatan Restrepo | |
27 lutego 2020 | Tour du Rwanda, 5. etap | Rwanda | 2.1 | Jhonatan Restrepo | |
28 lutego 2020 | Tour du Rwanda, 6. etap | Rwanda | 2.1 | Jhonatan Restrepo | |
29 lutego 2020 | Tour du Rwanda, 7. etap | Rwanda | 2.1 | Jhonatan Restrepo | |
18 lipca 2020 | Mistrzostwa Chorwacji – jazda indywidualna na czas | Chorwacja | CN | Josip Rumac | |
19 lipca 2020 | Mistrzostwa Chorwacji – start wspólny | Chorwacja | CN | Josip Rumac |
2019
Skład
Skład drużyny | |||
---|---|---|---|
Imię i nazwisko | Data urodzenia | Państwo | Poprzednia grupa |
Manuel Belletti | 14 października 1985 | Włochy | Wilier Triestina-Selle Italia (2017) |
Marco Benfatto | 6 stycznia 1988 | Włochy | Astana Continental (2014) |
Alessandro Bisolti | 7 marca 1985 | Włochy | Nippo-Vini Fantini (2017) |
Matteo Busato | 20 grudnia 1987 | Włochy | Wilier Triestina-Selle Italia (2018) |
Julián Cardona | 19 stycznia 1997 | Kolumbia | EF Education First-Drapac (2018) |
Mattia Cattaneo | 25 października 1990 | Włochy | Lampre-Merida (2016) |
Leonardo Fedrigo | 21 lipca 1996 | Włochy | Team Wiggins (2017) |
Miguel Flórez López | 21 lutego 1996 | Kolumbia | Wilier Triestina-Selle Italia (2018) |
Marco Frapporti | 30 marca 1985 | Włochy | Idea (2012) |
Mattia Frapporti | 2 lipca 1994 | Włochy | Unieuro Wilier (2016) |
Francesco Gavazzi | 1 sierpnia 1984 | Włochy | Southeast (2015) |
Fausto Masnada | 6 listopada 1993 | Włochy | Colpack (2016) |
Matteo Montaguti | 6 stycznia 1984 | Włochy | AG2R La Mondiale (2018) |
Daniel Muñoz | 21 listopada 1996 | Kolumbia | EPM (2018) |
Matteo Pelucchi | 21 stycznia 1989 | Włochy | Bora-Hansgrohe (2018) |
Kevin Rivera | 28 czerwca 1998 | Kostaryka | Scott-TeleUno-BCT (2016) |
Matteo Spreafico | 15 lutego 1993 | Włochy | Kolss-BDC (2016) |
Andrea Vendrame | 20 lipca 1994 | Włochy | Zalf Euromobil Désirée Fior (2016) |
Mattia Viel | 22 kwietnia 1995 | Włochy | Holdsworth Pro Racing (2018) |
Josip Rumac | 26 października 1994 | Chorwacja | Adria Mobil (2018) |
Źródło: UCI |
Zwycięstwa
Zwycięstwa | |||||
---|---|---|---|---|---|
Data | Wyścig | Państwo | Kategoria | Zwycięzca | |
11 stycznia 2019 | Vuelta al Táchira, 1. etap | Wenezuela | Marco Benfatto | ||
18 stycznia 2019 | Vuelta al Táchira, 8. etap | Wenezuela | Miguel Flórez López | ||
4 kwietnia 2019 | Giro di Sicilia, 2. etap | Włochy | 2.1 | Manuel Belletti | |
10 kwietnia 2019 | Tour de Langkawi, 5. etap | Malezja | Matteo Pelucchi | ||
11 kwietnia 2019 | Tour de Langkawi, 6. etap | Malezja | Matteo Pelucchi | ||
12 kwietnia 2019 | Circuit de la Sarthe, 4. etap | Francja | 2.1 | Andrea Vendrame | |
13 kwietnia 2019 | Tour de Langkawi, 8. etap | Malezja | Marco Benfatto | ||
22 kwietnia 2019 | Tro Bro Leon | Francja | 1.1 | Andrea Vendrame | |
24 kwietnia 2019 | Tour of the Alps, 3. etap | Włochy | 2.HC | Fausto Masnada | |
24 kwietnia 2019 | Tour du Limousin, 4. etap | Francja | 2.1 | Francesco Gavazzi | |
26 kwietnia 2019 | Tour of the Alps, 5. etap | Włochy | 2.HC | Fausto Masnada | |
28 kwietnia 2019 | Giro dell’Appennino | Włochy | 1.1 | Mattia Cattaneo | |
16 maja 2019 | Giro d'Italia, 6. etap | Włochy | 2.UWT | Fausto Masnada | |
19 maja 2019 | Vuelta a Aragón, 3. etap | Hiszpania | 2.1 | Matteo Pelucchi | |
8 czerwca 2019 | Tour of Bihor-Bellotto, 2. B etap | Rumunia | 2.1 | Daniel Muñoz | |
9 czerwca 2019 | Tour of Bihor-Bellotto, klasyfikacja generalna | Rumunia | 2.1 | Daniel Muñoz | |
12 czerwca 2019 | Tour de Hongrie, 1. etap | Węgry | 2.1 | Manuel Belletti | |
5 lipca 2019 | Sibiu Cycling Tour, 2. etap | Rumunia | 2.1 | Kevin Rivera | |
7 lipca 2019 | Sibiu Cycling Tour, klasyfikacja generalna | Rumunia | 2.1 | Kevin Rivera | |
29 sierpnia 2019 | Tour du Poitou-Charentes, 3. etap | Francja | 2.1 | Matteo Pelucchi | |
7 września 2019 | Tour of China I, 1. etap | Chiny | Marco Benfatto | ||
12 września 2019 | Tour of China I, 5. etap | Chiny | Marco Benfatto | ||
17 września 2019 | Tour of China II, 1. etap | Chiny | Marco Benfatto | ||
19 września 2019 | Tour of China II, 2. etap | Chiny | Marco Benfatto | ||
21 września 2019 | Tour of China II, 3. etap | Chiny | Kevin Rivera | ||
10 października 2019 | Tour of Taihu Lake, 1. etap | Chiny | Marco Benfatto | ||
11 października 2019 | Tour of Taihu Lake, 2. etap | Chiny | Matteo Pelucchi | ||
13 października 2019 | Tour of Taihu Lake, 4. etap | Chiny | Matteo Pelucchi | ||
15 października 2019 | Tour of Taihu Lake, 6. etap | Chiny | Marco Benfatto |
2018
Skład
Skład drużyny | |||
---|---|---|---|
Imię i nazwisko | Data urodzenia | Państwo | Poprzednia grupa |
Davide Ballerini | 21 września 1994 | Włochy | Hopplà-Petroli Firenze (2016) |
Manuel Belletti | 14 października 1985 | Włochy | Wilier Triestina-Selle Italia (2017) |
Marco Benfatto | 6 stycznia 1988 | Włochy | Astana Continental (2014) |
Alessandro Bisolti | 7 marca 1985 | Włochy | Nippo-Vini Fantini (2017) |
Raffaello Bonusi | 31 stycznia 1992 | Włochy | General Store Bottoli Zardini (2016) |
Mattia Cattaneo | 25 października 1990 | Włochy | Lampre-Merida (2016) |
Luca Chirico (1 stycznia 2018–14 maja 2018) | 16 lipca 1992 | Włochy | Torku Şekerspor (2017) |
Marco Frapporti | 30 marca 1985 | Włochy | Idea (2012) |
Mattia Frapporti | 2 lipca 1994 | Włochy | Unieuro Wilier (2016) |
Francesco Gavazzi | 1 sierpnia 1984 | Włochy | Southeast (2015) |
Matteo Malucelli | 20 października 1993 | Włochy | Unieuro Wilier (2016) |
Fausto Masnada | 6 listopada 1993 | Włochy | Colpack (2016) |
Kevin Rivera | 28 czerwca 1998 | Kostaryka | Scott-TeleUno-BCT (2016) |
Iván Sosa | 31 października 1997 | Kolumbia | Maltinti Lampadari-Banca di Cambiano (2016) |
Matteo Spreafico | 15 lutego 1993 | Włochy | Kolss-BDC (2016) |
Rodolfo Torres | 21 marca 1987 | Kolumbia | Colombia (2015) |
Andrea Vendrame | 20 lipca 1994 | Włochy | Zalf Euromobil Désirée Fior (2016) |
Źródło: UCI |
2017
Skład
Skład drużyny | |||
---|---|---|---|
Imię i nazwisko | Data urodzenia | Państwo | Poprzednia grupa |
Davide Ballerini | 21 września 1994 | Włochy | Hopplà-Petroli Firenze (2016) |
Marco Benfatto | 6 stycznia 1988 | Włochy | Astana Continental (2014) |
Egan Bernal | 13 stycznia 1997 | Kolumbia | |
Raffaello Bonusi | 31 stycznia 1992 | Włochy | General Store Bottoli Zardini (2016) |
Mattia Cattaneo | 25 października 1990 | Włochy | Lampre-Merida (2016) |
Marco Frapporti | 30 marca 1985 | Włochy | Idea (2012) |
Mattia Frapporti | 2 lipca 1994 | Włochy | Unieuro Wilier (2016) |
Francesco Gavazzi | 1 sierpnia 1984 | Włochy | Southeast (2015) |
Matteo Malucelli | 20 października 1993 | Włochy | Unieuro Wilier (2016) |
Fausto Masnada | 6 listopada 1993 | Włochy | Colpack (2016) |
Luca Pacioni | 13 sierpnia 1993 | Włochy | Lampre-Merida (2015) |
Andrea Palini | 16 czerwca 1989 | Włochy | Skydive Dubai-Al Ahli Club (2016) |
Kevin Rivera | 28 czerwca 1998 | Kostaryka | Scott-TeleUno-BCT (2016) |
Iván Sosa | 31 października 1997 | Kolumbia | Maltinti Lampadari-Banca di Cambiano (2016) |
Matteo Spreafico | 15 lutego 1993 | Włochy | Kolss-BDC (2016) |
Alessio Taliani | 11 października 1990 | Włochy | Futura Matricardi (2013) |
Rodolfo Torres | 21 marca 1987 | Kolumbia | Colombia (2015) |
Marco D'Urbano (15 marca 2017–31 grudnia 2017) | 15 sierpnia 1991 | Włochy | Roth (2016) |
Andrea Vendrame | 20 lipca 1994 | Włochy | Zalf Euromobil Désirée Fior (2016) |
Źródło: UCI |
2016
Skład
Skład drużyny | |||
---|---|---|---|
Imię i nazwisko | Data urodzenia | Państwo | Poprzednia grupa |
Davide Ballerini | 21 września 1994 | Włochy | Unieuro Wilier (2015) |
Manuel Belletti | 14 października 1985 | Włochy | Wilier Triestina-Southeast (2016) |
Marco Benfatto | 6 stycznia 1988 | Włochy | Astana Continental (2014) |
Alessandro Bisolti | 7 marca 1985 | Włochy | Nippo-Vini Fantini (2016) |
Raffaello Bonusi (1 sierpnia 2016–31 grudnia 2016, stażysta) | 31 stycznia 1992 | Włochy | General Store Bottoli Zardini (2016) |
Mattia Cattaneo | 25 października 1990 | Włochy | Lampre-Merida (2016) |
Luca Chirico | 16 lipca 1992 | Włochy | Bardiani CSF (2016) |
Marco Frapporti | 30 marca 1985 | Włochy | Idea (2012) |
Mattia Frapporti | 2 lipca 1994 | Włochy | Unieuro Wilier (2016) |
Francesco Gavazzi | 1 sierpnia 1984 | Włochy | Southeast (2015) |
Matteo Malucelli | 20 października 1993 | Włochy | Idea 2010 ASD (2015) |
Fausto Masnada | 6 listopada 1993 | Włochy | Colpack (2016) |
Kevin Rivera | 28 czerwca 1998 | Kostaryka | |
Iván Sosa | 31 października 1997 | Kolumbia | |
Matteo Spreafico | 15 lutego 1993 | Włochy | Idea 2010 ASD (2015) |
Rodolfo Torres | 21 marca 1987 | Kolumbia | Colombia (2015) |
Andrea Vendrame | 20 lipca 1994 | Włochy | Zalf Euromobil Désirée Fior (2016) |
Źródło: UCI |
2015
Skład
Skład drużyny | |||
---|---|---|---|
Imię i nazwisko | Data urodzenia | Państwo | Poprzednia grupa |
Davide Appollonio (1 stycznia 2015–30 czerwca 2015, Przypis) | 2 czerwca 1989 | Włochy | AG2R La Mondiale (2014) |
Marco Bandiera | 12 czerwca 1984 | Włochy | IAM (2013) |
Marco Benfatto | 6 stycznia 1988 | Włochy | Astana Continental (2014) |
Francesco Chicchi | 27 listopada 1980 | Włochy | Neri Sottoli (2014) |
Tiziano Dall'Antonia | 26 lipca 1983 | Włochy | Cannondale (2013) |
John Ebsen (1 stycznia 2015–28 sierpnia 2015) | 15 listopada 1988 | Dania | CCN (2014) |
Marco Frapporti | 30 marca 1985 | Włochy | Idea (2012) |
Carlos Gálviz | 27 października 1988 | Wenezuela | |
Oscar Gatto | 1 stycznia 1985 | Włochy | Cannondale (2014) |
Carlos Giménez | 7 maja 1995 | Wenezuela | |
Yonder Godoy | 19 kwietnia 1993 | Wenezuela | |
Alberto Nardin | 30 kwietnia 1990 | Włochy | |
František Padour | 19 stycznia 1988 | Czechy | |
Franco Pellizotti | 15 stycznia 1978 | Włochy | Liquigas-Doimo (2010) |
Jackson Rodríguez | 25 lutego 1985 | Wenezuela | |
Emanuele Sella | 9 stycznia 1981 | Włochy | CarmioOro-NGC (2010) |
Simone Stortoni | 7 lipca 1985 | Włochy | Amore & Vita-Selle SMP (2014) |
Fabio Taborre (1 stycznia 2015–20 sierpnia 2015) | 5 czerwca 1985 | Włochy | Neri Sottoli (2014) |
Alessio Taliani | 11 października 1990 | Włochy | Futura Matricardi (2013) |
Serghei Țvetcov | 29 grudnia 1988 | Rumunia | Jelly Belly-Maxxis (2014) |
Gianfranco Zilioli | 5 marca 1990 | Włochy | |
Andrea Zordan | 11 lipca 1992 | Włochy | |
Massimiliano Barbero (1 sierpnia 2015–31 grudnia 2015, stażysta) | 16 września 1991 | Włochy | |
Mattia Viel (1 sierpnia 2015–31 grudnia 2015, stażysta) | 22 kwietnia 1995 | Włochy | |
Michele Viola (1 sierpnia 2015–31 grudnia 2015, stażysta) | 24 marca 1992 | Włochy | |
Źródło: UCI |
Przypis: Davide Appollonio, zwolniony za doping
2014
Skład
Imię i nazwisko | Data urodzenia | Narodowość |
---|---|---|
Marco Bandiera | (dts) | 12 czerwca 1984Włochy |
Manuel Belletti | (dts) | 14 października 1985Włochy |
Omar Bertazzo | (dts) | 7 stycznia 1989Włochy |
Matteo Di Serafino | (dts) | 27 sierpnia 1986Włochy |
Patrick Facchini | (dts) | 28 stycznia 1988Włochy |
Marco Frapporti | (dts) | 30 marca 1985Włochy |
Yonder Godoy | (dts) | 19 kwietnia 1993Wenezuela |
Johnny Hoogerland | (dts) | 13 maja 1983Holandia |
Carlos José Ochoa | (dts) | 14 grudnia 1980Wenezuela |
Antonino Parrinello | (dts) | 2 października 1988Włochy |
Franco Pellizotti | (dts) | 15 stycznia 1978Włochy |
Jackson Rodríguez | (dts) | 25 lutego 1985Wenezuela |
Diego Rosa | (dts) | 27 marca 1989Włochy |
Emanuele Sella | (dts) | 9 stycznia 1981Włochy |
Alessio Taliani | (dts) | 11 października 1990Włochy |
Nicola Testi | (dts) | 29 kwietnia 1990Włochy |
Kenny van Hummel | (dts) | 30 września 1982Holandia |
Gianfranco Zilioli | (dts) | 5 marca 1990Włochy |
Andrea Zordan | (dts) | 11 lipca 1992Włochy |
Imię i nazwisko | Funkcja | Narodowość |
---|---|---|
Gianni Savio | menedżer | Włochy |
Giovanni Ellena | dyrektor sportowy | Włochy |
Roberto Miodini | dyrektor sportowy | Włochy |
Mario Manzoni | dyrektor sportowy | Włochy |
Leonardo Canciani | dyrektor sportowy | Włochy |
Przypisy
Bibliografia
- Androni Team – Sito ufficiale (ang. • wł.). [dostęp 2020-10-15]. [zarchiwizowane z tego adresu (2020-10-12)].
- Androni Giocattoli - Sidermec (PRT) » 2020 (ang.). procyclingstats.com. [dostęp 2020-10-15].
Media użyte na tej stronie
Pictograms of Olympic sports - Cycling (road). This is unofficial sample picture. Images of official Olympic pictograms for 1948 Summer Olympics and all Summer Olympics since 1964 can be found in corresponding Official Reports.
Made by author of Xramp, first uploaded by Denelson83 as Flag of Ecuador.svg, modifications by Husunqu.
Łatwo można dodać ramkę naokoło tej grafiki
Autor: Pedro A. Gracia Fajardo, escudo de Manual de Imagen Institucional de la Administración General del Estado, Licencja: CC0
Flaga Hiszpanii
The flag of Navassa Island is simply the United States flag. It does not have a "local" flag or "unofficial" flag; it is an uninhabited island. The version with a profile view was based on Flags of the World and as a fictional design has no status warranting a place on any Wiki. It was made up by a random person with no connection to the island, it has never flown on the island, and it has never received any sort of recognition or validation by any authority. The person quoted on that page has no authority to bestow a flag, "unofficial" or otherwise, on the island.
Autor: Antoine Blondin, Licencja: CC BY-SA 3.0
The Androni Giocatolli squad after the stage 2 of the Route du Sud 2012 (Saint-Michel, Arnaud Démare' win).
Flag constructed according [1]; using non-traced, pure SVG coat of arms obtained from Image:Coat of arms of Costa Rica.svg, xrmap flag collection 2.9. The emblem is very important it signifies different places and things in Costa Rica.
Flag of Rwanda. The flag ratio is 2:3 with the stripes being 2:1:1. Colors are the following officially: Pantone 299 C 2X (blue), RAL 6029 (green), RAL 1023 (yellow) and RAL 1003 (golden yellow). (As of 03/08/2010, the only color used is the Pantone 299 C, which is from here. The rest of the colors are RAL shades from here.)
Simplified Wikidata logo without text