2007–2010Tigres UANL11(0)
2011–Tijuana4(2)
W sumie:15(2)
  1. Aktualne na: 19 lutego 2011.

Armando Pulido Izaguirre (ur. 25 marca 1989 w Ciudad Victoria) – meksykański piłkarz występujący najczęściej na pozycji napastnika lub pomocnika, obecnie zawodnik Tijuany.

Jest starszym bratem Alána Pulido, innego meksykańskiego piłkarza.

Kariera klubowa

Tigres UANL

Pulido jest wychowankiem klubu Tigres UANL z siedzibą w mieście Monterrey. Do seniorskiej drużyny został włączony jesienią 2007 przez trenera Américo Gallego, jednak w meksykańskiej Primera División zadebiutował dopiero 2 sierpnia 2009 w meczu z Guadalajarą (3:1). Wszedł wtedy na plac gry w 81 minucie, zmieniając Lucasa Lobosa. Podczas swojej gry w UANL Pulido jedenastokrotnie pojawiał się na ligowych boiskach, jednak tylko dwa razy udało mu się rozpocząć mecz w podstawowym składzie – nie potrafił wygrać rywalizacji o miejsce w wyjściowej jedenastce z bramkostrzelnymi napastnikami – Brazylijczykiem Itamarem i Argentyńczykiem Lobosem. W podstawowym składzie Pulido wyszedł jedynie 20 września 2009 w spotkaniu z Indios (0:0), kiedy to został zmieniony w 68 minucie przez Lucasa Lobosa oraz 21 marca 2010 w meczu z Cruz Azul (0:4) – wtedy został zmieniony już w 36 minucie przez Manuela Viniegrę.

Pulido został także królem strzelców SuperLigi 2009 z trzema golami na koncie. Trafił wtedy w spotkaniach przeciwko Chivas USA (2:1) i dwukrotnie z Chicago Fire (2:1), a jego zespół zdobył tytuł zwycięzcy turnieju.

Tijuana

27 grudnia 2010 Pulido został zawodnikiem drugoligowego zespołu Club Tijuana. Pierwszą bramkę dla nowej drużyny zdobył 5 lutego 2011 w spotkaniu z Dorados de Sinaloa.