2015– Litwa10(0)
W sumie:32(2)
  1. Aktualne na: 6 stycznia 2020.
  2. Aktualne na: 30 sierpnia 2015.

Artūras Žulpa (ur. 10 czerwca 1990) – litewski piłkarz grający na pozycji defensywnego pomocnika.

Swoją karierę piłkarską Žulpa rozpoczął w klubie FC Vilnius. W 2007 roku zadebiutował w nim w rozgrywkach pierwszej ligi litewskiej. W 2009 roku przeszedł do innego klubu z Wilna, FK Vėtra. W sezonie 2009 wywalczył z nim wicemistrzostwo Litwy. W połowie 2010 roku został zawodnikiem Kruoji Pokroje. Zadebiutował w niej 6 sierpnia 2010 w wygranym 3:0 wyjazdowym meczu z Bangą Gorżdy. W Kruoji grał do końca 2012 roku.

Na początku 2013 roku Žulpa przeszedł do klubu Žalgiris Wilno. Swój debiut w nim zaliczył 12 marca 2013 w przegranym 0:2 domowym meczu z Atlantasem Kłajpeda. W sezonie 2013 wywalczył z Žalgirisem dublet - mistrzostwo oraz Puchar Litwy. W sezonie 2014 powtórzył z Žalgirisem to osiągnięcie.

W 2015 roku Žulpa został piłkarzem kazachskiego klubu FK Aktöbe. Swój debiut w nim zanotował 7 marca 2015 w zremisowanym 1:1 domowym spotkaniu z FK Atyrau.