Belgrade Ladies Open 2021
Miejsce | ||
---|---|---|
Obiekt | Novak Tennis Center | |
Nawierzchnia | Ceglana | |
Data | 26–31.07.2021 | |
WTA Tour | ||
Kategoria | ||
Pula nagród | 115 000 $ | |
Drabinka | 32S/8Q/11D | |
Dyrektor | Đorđe Đoković | |
Zwyciężczynie | ||
Gra pojedyncza Anna Karolína Schmiedlová | ||
Gra podwójna Wolha Hawarcowa Lidzija Marozawa | ||
|
Belgrade Ladies Open 2021 – tenisowy turniej WTA kategorii WTA 125 w sezonie 2021 z cyklu Belgrade Ladies Open rozgrywany w dniach 26–31 lipca 2021 roku w Belgradzie na kortach ceglanych o puli nagród wynoszącej 115 000 dolarów amerykańskich.
Gra pojedyncza
Zawodniczki rozstawione
|
Drabinka
Klucz
- w/o – walkower
- k – krecz
- d – dyskwalifikacja
- Q – kwalifikant
- WC – dzika karta
- LL – szczęśliwy przegrany
- Alt – zawodnik zastępczy
- PR – ochrona rankingu
- SE – specjalna przepustka
- ITF – ranking ITF
- JE – ranking juniorski
Faza finałowa
Ćwierćfinały | Półfinały | Finał | |||||||||||||||||
1 | Anna Blinkowa | 6 | 3 | 1 | |||||||||||||||
Anna Karolína Schmiedlová | 4 | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Anna Karolína Schmiedlová | 7 | 6 | |||||||||||||||||
Rebecca Šramková | 64 | 1 | |||||||||||||||||
Kristýna Plíšková | 6 | 4 | 65 | ||||||||||||||||
Rebecca Šramková | 4 | 6 | 7 | ||||||||||||||||
Anna Karolína Schmiedlová | 6 | 6 | |||||||||||||||||
2 | Arantxa Rus | 3 | 3 | ||||||||||||||||
Q | Tara Würth | 4 | 4 | ||||||||||||||||
4 | Andrea Petković | 6 | 6 | ||||||||||||||||
4 | Andrea Petković | 5 | 2 | ||||||||||||||||
2 | Arantxa Rus | 7 | 6 | ||||||||||||||||
5 | Martina Trevisan | 1 | 4 | ||||||||||||||||
2 | Arantxa Rus | 6 | 6 |
Faza początkowa
1. runda | 2. runda | Ćwierćfinały | ||||||||||||||||
1 | Anna Blinkowa | 6 | 6 | |||||||||||||||
Izabełła Szinikowa | 1 | 2 | 1 | Anna Blinkowa | 6 | 7 | ||||||||||||
Wolha Hawarcowa | 62 | 3 | Susan Bandecchi | 4 | 63 | |||||||||||||
Susan Bandecchi | 7 | 6 | 1 | Anna Blinkowa | 6 | 3 | 1 | |||||||||||
Anna Karolína Schmiedlová | 6 | 6 | Anna Karolína Schmiedlová | 4 | 6 | 6 | ||||||||||||
Jana Fett | 1 | 2 | Anna Karolína Schmiedlová | 6 | 5 | 7 | ||||||||||||
Jule Niemeier | 6 | 7 | Jule Niemeier | 4 | 7 | 65 | ||||||||||||
8 | Wiktorija Tomowa | 3 | 610 |
1. runda | 2. runda | Ćwierćfinały | ||||||||||||||||
3 | Warwara Graczowa | 6 | 6 | |||||||||||||||
WC | Iva Šepa | 1 | 1 | 3 | Warwara Graczowa | 65 | 4 | |||||||||||
Kristýna Plíšková | 6 | 6 | Kristýna Plíšková | 7 | 6 | |||||||||||||
WC | Tena Lukas | 1 | 4 | Kristýna Plíšková | 6 | 4 | 65 | |||||||||||
Rebecca Šramková | 6 | 2 | 6 | Rebecca Šramková | 4 | 6 | 7 | |||||||||||
Tereza Mrdeža | 3 | 6 | 4 | Rebecca Šramková | 6 | 3 | 6 | |||||||||||
Jaqueline Cristian | 6 | 7 | Jaqueline Cristian | 3 | 6 | 4 | ||||||||||||
6 | Kaja Juvan | 3 | 62 |
1. runda | 2. runda | Ćwierćfinały | ||||||||||||||||
7 | Irina Bara | 6 | 6 | |||||||||||||||
Amandine Hesse | 4 | 1 | 7 | Irina Bara | 3 | 1 | ||||||||||||
Q | Tara Würth | 6 | 6 | Q | Tara Würth | 6 | 6 | |||||||||||
Q | Jekatierina Jaszyna | 4 | 1 | Q | Tara Würth | 4 | 4 | |||||||||||
Q | Jessika Ponchet | 6 | 7 | 4 | Andrea Petković | 6 | 6 | |||||||||||
WC | Draginja Vuković | 1 | 64 | Q | Jessika Ponchet | 5 | 2 | |||||||||||
WC | Lola Radivojević | 3 | 7 | 2 | 4 | Andrea Petković | 7 | 6 | ||||||||||
4 | Andrea Petković | 6 | 65 | 6 |
1. runda | 2. runda | Ćwierćfinały | ||||||||||||||||
5 | Martina Trevisan | 6 | 3 | 6 | ||||||||||||||
Panna Udvardy | 3 | 6 | 4 | 5 | Martina Trevisan | 6 | 6 | |||||||||||
Ulrikke Eikeri | 6 | 1 | 6 | Ulrikke Eikeri | 1 | 1 | ||||||||||||
Łesia Curenko | 3 | 6 | 4 | 5 | Martina Trevisan | 1 | 4 | |||||||||||
Olga Danilović | 3 | 6 | 7 | 2 | Arantxa Rus | 6 | 6 | |||||||||||
Q | Camilla Rosatello | 6 | 4 | 65 | Olga Danilović | 2 | 4 | |||||||||||
Elica Kostowa | 1 | 0 | 2 | Arantxa Rus | 6 | 6 | ||||||||||||
2 | Arantxa Rus | 6 | 6 |
Pula nagród
Runda | Pieniądze ($) | Punkty (WTA) |
Zwyciężczyni | 15 000 | 160 |
---|---|---|
Finalistka | 8500 | 95 |
Półfinalistka | 6000 | 57 |
Ćwierćfinalistka | 4000 | 29 |
2. runda | 2000 | 15 |
1. runda | 1250 | 1 |
Gra podwójna
Zawodniczki rozstawione
|
Drabinka
1. runda | Ćwierćfinały | Półfinały | Finał | ||||||||||||||||||||||
1 | Nateła Dzałamidze Oksana Kalasznikowa | 2 | 1 | ||||||||||||||||||||||
WC | Elena Milovanović Lola Radivojević | 5 | 3 | Alona Fomina Jekatierina Jaszyna | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Alona Fomina Jekatierina Jaszyna | 7 | 6 | Alona Fomina Jekatierina Jaszyna | 6 | 62 | 10 | |||||||||||||||||||
Beatrice Gumulya Szalimar Talbi | 2 | 7 | 7 | ||||||||||||||||||||||
4 | Estelle Cascino Camilla Rosatello | 3 | 3 | ||||||||||||||||||||||
Beatrice Gumulya Szalimar Talbi | 6 | 3 | 10 | Beatrice Gumulya Szalimar Talbi | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Elena Bogdan Jessy Rompies | 1 | 6 | 4 | Alona Fomina Jekatierina Jaszyna | 2 | 2 | |||||||||||||||||||
2 | Wolha Hawarcowa Lidzija Marozawa | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Tena Lukas Tereza Mrdeža | 4 | 7 | 10 | ||||||||||||||||||||||
3 | Ulrikke Eikeri Panna Udvardy | 6 | 61 | 4 | |||||||||||||||||||||
Tena Lukas Tereza Mrdeža | 2 | 0 | |||||||||||||||||||||||
Jana Fett Rebecca Šramková | 5 | 4 | 2 | Wolha Hawarcowa Lidzija Marozawa | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Susan Bandecchi Izabełła Szinikowa | 7 | 6 | Susan Bandecchi Izabełła Szinikowa | 4 | 3 | ||||||||||||||||||||
2 | Wolha Hawarcowa Lidzija Marozawa | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Pula nagród
Runda | Pieniądze ($)[a] | Punkty (WTA)[b] |
Zwyciężczynie | 5000 | 160 |
---|---|---|
Finalistki | 2500 | 95 |
Półfinalistki | 1500 | 57 |
Ćwierćfinalistki | 1250 | 29 |
1. runda | 1000 | 1 |
Uwagi
Bibliografia
- Drabinka gry pojedynczej. wtatennis.com. [dostęp 2021-08-02]. (ang.).
- Drabinka gry podwójnej. wtatennis.com. [dostęp 2021-08-02]. (ang.).
Linki zewnętrzne
- Drabinka eliminacji. wtatennis.com. [dostęp 2021-08-02]. (ang.).
Media użyte na tej stronie
Autor: https://phabricator.wikimedia.org/diffusion/GOJU/browse/master/AUTHORS.txt, Licencja: MIT
An icon from the OOjs UI MediaWiki lib.
Łatwo można dodać ramkę naokoło tej grafiki
bendera Indonesia