FIS Cup w skokach narciarskich 2006/2007
| |||
Data | 30 czerwca 2006 - | ||
---|---|---|---|
Miejsce rozpoczęcia | |||
Miejsce zakończenia | |||
Organizator | |||
Liczba konkurencji | 15 | ||
Zwycięzcy | |||
Klasyfikacja generalna | |||
Nieoficjalna klasyfikacja drużynowa |
FIS Cup w skokach narciarskich 2006/2007 – 2. edycja FIS Cupu, która rozpoczęła się 30 czerwca 2006 w Bischofshofen, a zakończyła 10 marca 2007 w Sapporo. W Polsce rozegrano dwa konkursy cyklu – w Zakopanem.
W całym sezonie odwołanych zostało czternaście konkursów z powodu zbyt wysokich temperatur, a rozegranych zostało piętnaście.
Zdobywcą tytułu został Nicolas Fettner, któremu tylko raz udało się wygrać zawody w ramach cyklu. Drugie miejsce zajął jego rodak Stefan Innerwinkler, a trzeci był Pawieł Karielin. Drużynowo po raz drugi z rzędu najlepsza była reprezentacja Austrii.
Kalendarz i wyniki
Lp | Data | Miejscowość | Skocznia | HS | Uwagi | 1. miejsce | 2. miejsce | 3. miejsce |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 30 czerwca 2006 | Bischofshofen | Laideregg-Schanze | HS78 | – | Stefan Kaiser | Anže Obreza | Pawieł Karielin |
2. | 1 lipca 2006 | Stefan Kaiser | Anže Obreza | Petr Ermis | ||||
– | 16 lipca 2006 | Garmisch-Partenkirchen | Große Olympiaschanze | HS89 | – | odwołany | ||
3. | 16 lipca 2006 | Arthur Pauli | Roland Müller | David Unterberger | ||||
4. | 2 września 2006 | Örnsköldsvik | Paradiskullen | HS100 | – | Stefan Innerwinkler | Pawieł Karielin | Anders Johnson |
5. | 3 września 2006 | Nicolas Fettner | Stefan Innerwinkler | Pawieł Karielin | ||||
6. | 7 października 2006 | Einsiedeln | im. Simona Ammanna | HS77 | – | Stefan Innerwinkler | Trevor Morrice Nicolas Fettner | – |
7. | 8 października 2006 | im. Andreasa Küttela | HS117 | – | Stefan Innerwinkler | Markus Eggenhofer | Kim-Arild Tandberg | |
– | 9 grudnia 2006 | Kuopio | Puijo | HS98 | [a] | odwołany | ||
– | 10 grudnia 2006 | odwołany | ||||||
– | 16 grudnia 2006 | Predazzo | Trampolino Dal Ben | HS106 | [a] | odwołany | ||
– | 17 grudnia 2006 | odwołany | ||||||
8. | 1 stycznia 2007 | Seefeld | Toni-Seelos-Olympiaschanze | HS100 | – | Daniel Lackner | Radik Żaparow | Thomas Thurnbichler |
– | 6 stycznia 2007 | Rena | Renabakkene | HS100 | [a] | odwołany | ||
– | 7 stycznia 2007 | odwołany | ||||||
– | 12 stycznia 2007 | Ljubno | Logarska dolina | HS93 | [a] | odwołany | ||
– | 13 stycznia 2007 | odwołany | ||||||
– | 20 stycznia 2007 | Lauscha | Marktiegelschanze | HS102 | [a] | odwołany | ||
– | 21 stycznia 2007 | odwołany | ||||||
– | 27 stycznia 2007 | Harrachov | Čerťák | HS100 | [a] | odwołany | ||
– | 28 stycznia 2007 | odwołany | ||||||
9. | 3 lutego 2007 | Chaux-Neuve | La Côte Feuillée | HS97 | – | David Unterberger | Pawieł Karielin | Markus Eggenhofer |
10. | 4 lutego 2007 | David Unterberger | Pawieł Karielin Guido Landert | – | ||||
11. | 17 lutego 2007 | Zakopane | Średnia Krokiew | HS94 | – | Maciej Kot | Gerald Wambacher | Nicolas Fettner |
12. | 18 lutego 2007 | Pawieł Karielin | Gerald Wambacher Krzysztof Miętus | – | ||||
13. | 5 marca 2007 | Zaō | Yamagata | HS100 | – | Akseli Kokkonen | Johan Remen Evensen | Yukio Sakano |
14. | 6 marca 2007 | Johan Remen Evensen | Yukio Sakano | Nicolas Fettner | ||||
15. | 10 marca 2007 | Sapporo | Miyanomori | HS100 | – | Johan Remen Evensen | Akira Higashi | Yukio Sakano |
– | 17 marca 2007 | Oberstdorf | Schattenbergschanze | HS100 | [a] | odwołany | ||
– | 18 marca 2007 | odwołany | ||||||
FIS Cup w skokach narciarskich 2006/2007 – klasyfikacja końcowa | Nicolas Fettner | Stefan Innerwinkler | Pawieł Karielin |
Statystyki indywidualne
Zawodnik | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Austria | |||||||||||||||||||||
Lukas Bergmann | – | – | – | – | – | – | – | 23 | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Matija Druml | dsq | dsq | 11 | 31 | 21 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Markus Eggenhofer | dsq | 14 | – | – | – | 4 | 2 | 18 | 3 | 5 | – | – | – | – | – | ||||||
David Fallmann | – | – | – | – | – | 28 | 7 | 10 | 7 | 9 | 5 | 5 | 12 | 14 | 12 | ||||||
Nicolas Fettner | – | – | – | 4 | 1 | 2 | 4 | 15 | 6 | 6 | 3 | 4 | 8 | 3 | 18 | ||||||
Stefan Innerwinkler | dsq | 5 | – | 1 | 2 | 1 | 1 | 14 | 12 | 7 | 16 | 23 | 11 | 20 | 15 | ||||||
Stefan Kaiser | 1 | 1 | – | – | – | – | – | 19 | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Daniel Karrer | dsq | 19 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Daniel Lackner | – | – | – | – | – | – | – | 1 | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Markus Lechner | – | – | – | – | – | 17 | 18 | 33 | 28 | 11 | 14 | 11 | – | – | – | ||||||
Johannes Lenz | – | – | – | – | – | – | – | 26 | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Daniel Moder | – | – | – | – | – | 7 | 13 | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Johannes Moser | – | – | – | – | – | – | – | 33 | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Roland Müller | – | – | 2 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Arthur Pauli | – | – | 1 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Manuel Poppinger | – | – | – | – | – | – | – | 16 | 43 | 33 | – | – | – | – | – | ||||||
Florian Schabereiter | – | – | – | – | – | – | – | 31 | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Thomas Schrittwieser | dsq | 20 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Reinhard Schwarzenberger | – | – | – | – | – | – | – | 12 | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Alexander Seiwald | 4 | 8 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Andreas Strolz | – | – | 7 | – | – | – | – | 19 | 9 | 8 | – | – | – | – | – | ||||||
Thomas Thurnbichler | – | – | 6 | – | – | – | – | 3 | 5 | 4 | – | – | – | – | – | ||||||
David Unterberger | – | – | 3 | – | – | – | – | 4 | 1 | 1 | – | – | – | – | – | ||||||
Gerald Wambacher | – | – | – | – | – | – | – | 8 | 8 | 12 | 2 | 2 | – | – | – | ||||||
Patric Wurzrainer | – | – | – | – | – | – | – | 33 | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Białoruś | |||||||||||||||||||||
Jewgienij Chrabjech | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 63 | 58 | – | – | – | ||||||
Piotr Czaadajew | – | – | – | – | – | – | – | 9 | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Alaksandr Czepkasow | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 71 | 67 | – | – | – | ||||||
Alaksandr Hanczarou | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 69 | 66 | – | – | – | ||||||
Siarhiej Hanczarou | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 67 | dsq | – | – | – | ||||||
Jauheni Myckaniuk | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 72 | 70 | – | – | – | ||||||
Wasilij Tomiłow | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 49 | 63 | – | – | – | ||||||
Bułgaria | |||||||||||||||||||||
Petyr Fyrtunow | – | – | – | – | – | 23 | dsq | – | – | – | 13 | 21 | – | – | – | ||||||
Bogomił Pawłow | – | – | – | – | – | dsq | – | – | – | – | 29 | 19 | – | – | – | ||||||
Władimir Zografski | – | – | – | – | – | dsq | – | – | – | – | 30 | 43 | – | – | – | ||||||
Czechy | |||||||||||||||||||||
Tomáš Beneš | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 26 | 53 | – | – | – | ||||||
Lukáš Berger | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 41 | 29 | – | – | – | ||||||
Hubert Bláha | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 35 | 35 | – | – | – | ||||||
Martin Cikl | 6 | 15 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Petr Ermis | 5 | 3 | 4 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Pavol Farkaš | – | – | – | – | – | 20 | 21 | 39 | – | – | 22 | 42 | – | – | – | ||||||
Čestmír Kožíšek | dsq | 21 | 22 | – | – | 33 | 34 | 37 | – | – | 20 | 40 | – | – | – | ||||||
Lukáš Kubáň | – | – | – | – | – | – | – | 16 | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Robert Kubáň | – | – | – | – | – | 38 | 39 | 25 | – | – | 27 | 40 | – | – | – | ||||||
Jiří Mazoch | 23 | 7 | 16 | – | – | dsq | dsq | 36 | – | – | 19 | 12 | – | – | – | ||||||
Martin Plhal | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 44 | 65 | – | – | – | ||||||
Václav Štorek | – | – | – | – | – | – | – | 28 | – | – | 42 | 57 | – | – | – | ||||||
Vladimir Struhar | – | – | dsq | – | – | 5 | 20 | 31 | – | – | 25 | 28 | – | – | – | ||||||
Finlandia | |||||||||||||||||||||
Mika Kauhanen | – | – | – | 8 | 8 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Akseli Kokkonen | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 1 | 5 | 8 | ||||||
Mika Kulmala | – | – | – | 36 | 16 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Jere Kykkänen | – | – | – | 16 | 11 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Ville Larinto | – | – | – | 29 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Sami Niemi | – | – | – | 13 | 4 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Olli Pekkala | – | – | – | 9 | 9 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Jesper Ruuth | – | – | – | 15 | 15 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Francja | |||||||||||||||||||||
Gautier Airiau | – | – | – | – | – | – | – | – | 44 | – | – | – | – | – | – | ||||||
Jean-Louis Arnould | – | – | – | – | – | – | – | – | 21 | 28 | – | – | – | – | – | ||||||
Sebastien Avoine | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 41 | – | – | – | – | – | ||||||
Mathias Bourdel | – | – | 35 | – | – | – | – | – | 16 | 23 | – | – | – | – | – | ||||||
Benjamin Bourqui | – | – | 33 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Wilfried Cailleau | – | – | – | – | – | – | – | – | 23 | 18 | – | – | – | – | – | ||||||
Jonathan Félisaz | – | – | – | – | – | – | – | – | 19 | 19 | – | – | – | – | – | ||||||
Samuel Guy | – | – | – | – | – | – | – | – | 34 | 29 | – | – | – | – | – | ||||||
Romain Jacquier | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 51 | – | – | – | – | – | ||||||
Gaëtan Junique | – | – | – | – | – | – | – | – | 48 | 49 | – | – | – | – | – | ||||||
Thomas Lacroix | – | – | – | – | – | dsq | – | – | 33 | 36 | – | – | – | – | – | ||||||
Geoffrey Lafarge | – | – | – | – | – | – | – | – | 39 | 44 | – | – | – | – | – | ||||||
Ronan Lamy Chappuis | – | – | – | – | – | – | – | – | 31 | 33 | – | – | – | – | – | ||||||
Maxence Le Borgne | – | – | – | – | – | – | – | – | 46 | – | – | – | – | – | – | ||||||
Alexandre Mabboux | – | – | – | – | – | – | – | – | 16 | 21 | – | – | – | – | – | ||||||
Damien Maitre | – | – | 30 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Nicolas Martin | – | – | – | – | – | – | – | – | 28 | 26 | – | – | – | – | – | ||||||
Nicolas Mayer | – | – | 18 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Yohann Morel | – | – | – | – | – | – | – | – | 24 | 16 | – | – | – | – | – | ||||||
Bruno Pagnier | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 46 | – | – | – | – | – | ||||||
Pierre Emmanuel Robe | – | – | – | – | – | – | – | – | 16 | 13 | – | – | – | – | – | ||||||
Florian Schwinn | – | – | – | – | – | – | – | – | 45 | 50 | – | – | – | – | – | ||||||
Jordan Taillard | – | – | – | – | – | – | – | – | 48 | – | – | – | – | – | – | ||||||
Yoann Taillard | – | – | – | – | – | – | – | – | 21 | 39 | – | – | – | – | – | ||||||
Maxime Tolosa | – | – | – | – | – | – | – | – | 41 | 35 | – | – | – | – | – | ||||||
David Viry | – | – | – | – | – | – | – | – | 38 | 32 | – | – | – | – | – | ||||||
Holandia | |||||||||||||||||||||
Thomas de Wit | – | – | – | 33 | 23 | 36 | 33 | – | 42 | 42 | – | – | – | – | – | ||||||
Japonia | |||||||||||||||||||||
Tsubasa Chōnan | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 17 | – | – | ||||||
Kōta Endō | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 7 | – | ||||||
Tomoaki Endō | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 21 | – | – | ||||||
Yūsuke Endō | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 8 | – | 7 | ||||||
Kazuyoshi Funaki | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 26 | – | – | ||||||
Yūta Funato | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 25 | – | ||||||
Yūmu Harada | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 14 | – | – | ||||||
Akira Higashi | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 2 | ||||||
Shūta Hirabayashi | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 29 | – | – | ||||||
Shōtarō Hosoda | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 15 | – | ||||||
Tsuyoshi Ichinohe | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 18 | – | 9 | ||||||
Junshirō Kobayashi | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | dsq | – | ||||||
Shōta Miyashita | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 25 | – | – | ||||||
Ryōhei Nishimori | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 6 | – | 10 | ||||||
Kazuki Nishishita | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 22 | – | – | ||||||
Satoshi Ōka | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 22 | – | ||||||
Yukio Sakano | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 3 | 2 | 3 | ||||||
Kento Sakuyama | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 23 | – | – | ||||||
Shingo Sanuki | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 30 | – | ||||||
Tetsurō Sanuki | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 29 | – | ||||||
Yūhei Sasaki | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 8 | – | ||||||
Takanori Satō | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 16 | – | ||||||
Yuzo Sawaya | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 19 | – | ||||||
Kentarō Shigematsu | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 5 | 11 | 4 | ||||||
Shō Suzuki | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 24 | – | – | ||||||
Yasunori Suzuki | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 10 | – | ||||||
Teppei Takano | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 13 | ||||||
Taku Takeuchi | – | – | – | – | – | – | – | 13 | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Shōta Tanaka | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | dsq | 12 | – | ||||||
Yūto Toiya | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 24 | – | ||||||
Naoki Ueda | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 26 | – | ||||||
Shingo Ueno | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 19 | – | – | ||||||
Hiroaki Watanabe | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 27 | – | – | ||||||
Yoshimitsu Wada | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 18 | – | ||||||
Yūta Watase | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 8 | – | 6 | ||||||
Hiroki Yamada | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 5 | ||||||
Shōhei Yamada | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 26 | – | ||||||
Yūya Yamada | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 17 | – | ||||||
Kenta Yamamoto | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 13 | – | ||||||
Kō Yoshida | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 28 | – | – | ||||||
Kazuya Yoshioka | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 15 | – | 11 | ||||||
Kanada | |||||||||||||||||||||
Gregory Baxter | – | – | – | – | – | – | 9 | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Mackenzie Boyd-Clowes | – | – | – | – | – | 15 | 16 | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Trevor Morrice | – | – | – | – | – | 2 | 8 | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Stefan Read | – | – | – | – | – | – | 5 | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Kazachstan | |||||||||||||||||||||
Dienis Buchelnikow | – | – | – | – | – | – | – | – | 50 | 53 | 50 | 51 | – | – | – | ||||||
Iwan Karaułow | – | – | – | – | – | – | – | 22 | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Aleksiej Korolew | – | – | – | – | – | – | – | 7 | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Roman Kurjawskij | – | – | – | 43 | 41 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Jewgienij Lewkin | – | – | – | 41 | 39 | – | – | – | 32 | 40 | 60 | 53 | – | – | – | ||||||
Czyngis Nabijew | – | – | – | 39 | 22 | – | – | – | 37 | 45 | 46 | 34 | – | – | – | ||||||
Aleksiej Pczelincew | – | – | – | 26 | 24 | – | – | – | – | 47 | 58 | 44 | – | – | – | ||||||
Asan Tachtachunow | – | – | – | – | – | – | – | 21 | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Radik Żaparow | – | – | – | – | – | – | – | 2 | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Niemcy | |||||||||||||||||||||
Oliver Alberer | – | – | 12 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Dominik Benker | dsq | dsq | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Pascal Bodmer | – | – | 9 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Patrick Bodmer | – | – | 28 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Tobias Bogner | – | – | 15 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Adrian Brück | – | – | – | – | – | – | – | – | 27 | 36 | – | – | – | – | – | ||||||
Tobias Brunner | – | – | 19 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Markus Eisenbichler | 27 | 36 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Nico Faller | – | – | 5 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Christian Fendt | 18 | 22 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Andy Grötschel | dsq | 16 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Bernd Heinzmann | 9 | 10 | 24 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Nico Hermann | – | – | 26 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Kevin Horlacher | – | – | 8 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Stefan Lang | – | – | 23 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Christoph Leyhe | – | – | – | – | – | – | – | – | 25 | 22 | – | – | – | – | – | ||||||
Stephan Leyhe | – | – | – | – | – | – | – | – | 11 | 27 | – | – | – | – | – | ||||||
Steven Regenbogen | – | – | – | – | – | – | – | – | 51 | 42 | – | – | – | – | – | ||||||
Felix Schoft | – | – | 16 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Bastian Sell | – | – | – | – | – | – | – | – | 14 | 14 | – | – | – | – | – | ||||||
Daniel Wenig | 14 | 31 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
David Winkler | – | – | dsq | – | – | – | – | – | 15 | 15 | – | – | 16 | 5 | 14 | ||||||
Florian Wolf | – | – | 45 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Norwegia | |||||||||||||||||||||
Anders Beisvaag | – | – | – | 38 | 36 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Fredrik Bjerkeengen | – | – | – | 21 | 19 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Johan Remen Evensen | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 2 | 1 | 1 | ||||||
Kenneth Gangnes | – | – | – | 12 | 10 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Espen Enger Halvorsen | – | – | – | 14 | 14 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Terje Hilde | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 4 | 4 | 16 | ||||||
Robert Johansson | – | – | – | 19 | 37 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Erik Kjelstrup | – | – | – | 30 | 17 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Bård Lund | – | – | – | – | – | dsq | 36 | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Kristian Kind Olsen | – | – | – | – | – | dsq | 17 | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Ole Kristian Ramstad | – | – | – | – | – | 14 | 31 | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Stig Sorensen Rud | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 19 | ||||||
Knut Tore Rugland | – | – | – | – | – | 34 | 40 | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Gard Sandholt | – | – | – | 7 | 18 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Niklas Strandbråten | – | – | – | 42 | 39 | 37 | 43 | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Vegard Swensen | – | – | – | 10 | 6 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Sigurd Mæhre Svendsen | – | – | – | 24 | 20 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Kim-Arild Tandberg | – | – | – | – | – | – | 3 | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Sindre Trana | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 7 | 9 | 20 | ||||||
Polska | |||||||||||||||||||||
Piotr Byrt | dsq | 30 | 37 | – | – | dsq | dsq | – | – | – | 65 | – | – | – | – | ||||||
Tomasz Byrt | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 35 | – | – | – | – | ||||||
Piotr Chowaniec | – | – | dsq | – | – | – | – | – | – | – | 50 | 51 | – | – | – | ||||||
Adam Cieślar | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 67 | 45 | – | – | – | ||||||
Mateusz Cieślar | dsq | 11 | 13 | – | – | dsq | dsq | – | – | – | 31 | 22 | – | – | – | ||||||
Bartłomiej Czernik | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 60 | 56 | – | – | – | ||||||
Kamil Czerwinka | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 45 | 60 | – | – | – | ||||||
Wojciech Gąsienica-Kotelnicki | dsq | 27 | 34 | – | – | 10 | 28 | – | – | – | 8 | 9 | – | – | – | ||||||
Artur Heczko | – | – | – | – | – | 19 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Andrzej Kos | – | – | – | – | – | 12 | 26 | – | – | – | 22 | 38 | – | – | – | ||||||
Jakub Kot | – | – | 41 | – | – | – | – | – | – | – | 11 | 17 | – | – | – | ||||||
Maciej Kot | – | – | dsq | – | – | – | – | – | – | – | 1 | 6 | – | – | – | ||||||
Kamil Kowal | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 5 | 7 | – | – | – | ||||||
Dawid Kubacki | 11 | dsq | dsq | – | – | – | – | – | – | – | 12 | 16 | 13 | 21 | 17 | ||||||
Mateusz Kukuczka | – | 6 | dsq | – | – | 18 | dsq | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Grzegorz Miętus | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 18 | 14 | – | – | – | ||||||
Krzysztof Miętus | 25 | 28 | 31 | – | – | 13 | 14 | – | – | – | 10 | 2 | – | – | – | ||||||
Klemens Murańka | 16 | 37 | – | – | – | – | – | – | – | – | 31 | 12 | – | – | – | ||||||
Paweł Słowiok | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 15 | 20 | – | – | – | ||||||
Kamil Skrobot | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 38 | 18 | – | – | – | ||||||
Piotr Szczepaniak-Krupowski | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 48 | – | – | – | ||||||
Andrzej Zapotoczny | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 38 | – | – | – | – | ||||||
Jan Ziobro | – | – | dsq | – | – | 26 | 19 | – | – | – | 17 | 24 | – | – | – | ||||||
Rosja | |||||||||||||||||||||
Ilja Alilujew | – | – | – | – | – | – | – | – | 52 | 51 | – | – | – | – | – | ||||||
Ilmir Chazietdinow | – | – | 47 | 35 | 33 | – | – | – | 26 | 25 | – | – | – | – | – | ||||||
Iwan Czumyszew | – | – | – | – | – | – | – | – | 30 | 17 | – | – | – | – | – | ||||||
Ildar Fatkullin | – | – | – | – | – | – | – | 5 | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Pawieł Karielin | 3 | 4 | 20 | 2 | 3 | – | – | – | 2 | 2 | 4 | 1 | – | – | – | ||||||
Emil Mulijukow | – | – | 13 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Stanisław Oszczepkow | 29 | 38 | 42 | – | – | – | – | 30 | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Jewgienij Plechow | – | – | – | – | – | – | – | 10 | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Dmitrij Ponomariew | 24 | dsq | 44 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Ilja Roslakow | – | – | – | – | – | – | – | 6 | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Aleksiej Siłajew | – | – | – | – | – | – | – | 24 | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Dmitrij Sporynin | 21 | 32 | 29 | 37 | 34 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Aleksander Uszakow | 26 | 29 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Aleksander Woronkow | 22 | 35 | 40 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Rumunia | |||||||||||||||||||||
Andrei Balazs | dsq | 23 | 38 | – | – | 16 | 24 | – | – | – | 55 | 31 | – | – | – | ||||||
Mihai Damian | dsq | 34 | 39 | – | – | 31 | 32 | – | – | – | 55 | 62 | – | – | – | ||||||
Słowacja | |||||||||||||||||||||
Róbert Kartík | – | – | – | – | – | – | – | 39 | – | – | 52 | 60 | – | – | – | ||||||
Mojmír Nosal | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 55 | 32 | – | – | – | ||||||
Vladimír Roško | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 47 | 50 | – | – | – | ||||||
Denis Šindler | – | – | – | – | – | – | – | dsq | – | – | 62 | 48 | – | – | – | ||||||
Martin Šútor | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 21 | 27 | – | – | – | ||||||
Tomáš Zmoray | – | – | – | – | – | – | – | 38 | – | – | 7 | 10 | – | – | – | ||||||
Słowenia | |||||||||||||||||||||
Tim Babnik | 15 | 25 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Dejan Judež | – | – | 27 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Črt Košir | – | – | 32 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Jernej Križnar | 8 | 17 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Tadej Mestek | 12 | 12 | 21 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Janez Močnik Guna | – | – | 43 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Anže Obreza | 2 | 2 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Erik Penic | 19 | 33 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Klemen Pirc | – | – | 36 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Matjaž Pungertar | – | – | 46 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Anže Zaplotnik | 10 | 18 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Domen Zigon | 17 | dsq | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Miran Zupančič | 13 | 24 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Rožle Žagar | 7 | 9 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Stany Zjednoczone | |||||||||||||||||||||
Nicholas Alexander | – | – | dsq | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 30 | 28 | 21 | ||||||
Andrew Bliss | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 54 | 64 | – | – | – | ||||||
Evan Bliss | – | – | dsq | – | – | – | – | – | – | – | 33 | 38 | – | – | – | ||||||
Jeffrey Denney | – | – | – | – | – | – | – | 27 | – | – | 35 | 47 | – | – | – | ||||||
Cooper Dodds | – | – | dsq | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Nicholas Fairall | – | – | 10 | – | – | – | – | – | – | – | 9 | 8 | – | – | – | ||||||
Josh Hanson | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 52 | 32 | – | – | – | ||||||
Blake Hughes | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 24 | 37 | – | – | – | ||||||
Anders Johnson | – | – | – | 3 | 5 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Christopher Lamb | – | – | 25 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Kyle Lockhart | – | – | – | 27 | 26 | – | – | – | – | – | 27 | 25 | – | – | – | ||||||
Szwajcaria | |||||||||||||||||||||
Vital Anken | – | – | – | – | – | 25 | 23 | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Guillaume Berney | – | – | – | – | – | 30 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Philippe Brand | – | – | – | – | – | dsq | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Sébastien Cala | 20 | 26 | – | – | – | 21 | 35 | – | 35 | 36 | – | – | – | – | – | ||||||
Gregor Deschwanden | – | – | – | – | – | dsq | 32 | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Pascal Egloff | – | – | – | – | – | 11 | 22 | – | 13 | 23 | – | – | – | – | – | ||||||
Rémi Français | – | – | – | – | – | – | 10 | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Marco Grigoli | dsq | 13 | – | – | – | – | – | – | 10 | 10 | – | – | – | – | – | ||||||
Ivo Hess | – | – | – | – | – | 29 | 38 | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Michael Hollenstein | – | – | – | – | – | – | 11 | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Tim Hug | – | – | – | – | – | – | 25 | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Felix Kläsi | – | – | – | – | – | – | dsq | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Walter Künzle | – | – | – | – | – | 35 | dsq | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Adrian Künzli | – | – | – | – | – | dsq | – | – | 39 | 48 | – | – | – | – | – | ||||||
Guido Landert | – | – | – | – | – | – | – | – | 4 | 2 | – | – | – | – | – | ||||||
Sven Rauber | dsq | dsq | – | – | – | – | – | – | 47 | 31 | – | – | – | – | – | ||||||
Adrian Schuler | – | – | – | – | – | 6 | 37 | – | 20 | 30 | – | – | – | – | – | ||||||
Sandro Steiner | – | – | – | – | – | 22 | 30 | – | 36 | 19 | – | – | – | – | – | ||||||
Szwecja | |||||||||||||||||||||
Fredrik Balkåsen | – | – | – | 5 | 7 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Sebastian Ekman | – | – | – | 32 | 29 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Oskar Englund | – | – | – | 25 | 28 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Johan Erikson | – | – | – | 6 | 13 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Niklas Eriksson | – | – | – | 34 | 32 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Jakob Grimholm | – | – | – | 20 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Josef Larsson | – | – | – | 40 | 38 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Alexander Mitz | – | – | – | 28 | 35 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Carl Nordin | – | – | – | 11 | 24 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Jonas Nordin | – | – | – | 22 | 30 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Pär Svensson | – | – | – | 23 | 31 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Emil Westberg | – | – | – | 18 | 26 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Jonas Westberg | – | – | – | 17 | 12 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Turcja | |||||||||||||||||||||
Barış Demirci | – | – | – | – | – | 27 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Ukraina | |||||||||||||||||||||
Ołeksij Chomin | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 38 | 36 | – | – | – | ||||||
Witalij Kaźmiruk | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 69 | 69 | – | – | – | ||||||
Andrij Parachomczuk | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 64 | 68 | – | – | – | ||||||
Nazarij Prokopiuk | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 47 | 53 | – | – | – | ||||||
Witalij Prokopiuk | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 42 | 46 | – | – | – | ||||||
Wołodymyr Werediuk | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 33 | 29 | – | – | – | ||||||
Wasyl Żurakiwśkyj | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 59 | 59 | – | – | – | ||||||
Węgry | |||||||||||||||||||||
Dénes Pungor | 28 | dsq | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Włochy | |||||||||||||||||||||
Marco Beltrame | – | – | – | – | – | 8 | 15 | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Stefano Chiapolino | – | – | – | – | – | 32 | 27 | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Roberto Dellasega | – | – | – | – | – | 24 | 29 | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
Michele Liva | – | – | – | – | – | 9 | 12 | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||
1-3 4-30 poniżej 30 dns – Zawodnik zgłoszony nie wystartował w konkursie dsq – Zawodnik zdyskwalifikowany w konkursie – – Zawodnik nie zgłoszony do konkursu |
Klasyfikacje
Klasyfikacja indywidualna FIS Cup
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Strata |
---|---|---|---|
1. | Nicolas Fettner | 591 | – |
2. | Stefan Innerwinkler | 575 | -16 |
3. | Pawieł Karielin | 571 | -20 |
4. | David Unterberger | 310 | -281 |
5. | David Fallmann | 282 | -309 |
6. | Johan Remen Evensen | 280 | -311 |
7. | Markus Eggenhofer | 266 | -325 |
8. | Gerald Wambacher | 246 | -345 |
9. | Stefan Kaiser | 212 | -379 |
10. | Yukio Sakano | 200 | -391 |
... |
Klasyfikacja drużynowa
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Strata |
---|---|---|---|
1. | Austria | 3409 | – |
2. | Japonia | 1101 | -2308 |
3. | Norwegia | 1077 | -2332 |
4. | Polska | 933 | -2476 |
5. | Rosja | 771 | -2638 |
6. | Niemcy | 496 | -2913 |
7. | Czechy | 464 | -2945 |
8. | Słowenia | 443 | -2966 |
9. | Szwajcaria | 410 | -2999 |
10. | Finlandia | 280 | -3129 |
11. | Szwecja | 269 | -3140 |
12. | Stany Zjednoczone | 242 | -3167 |
13. | Francja | 222 | -3187 |
14. | Kanada | 217 | -3192 |
15. | Kazachstan | 156 | -3253 |
16. | Włochy | 112 | -3297 |
17. | Słowacja | 76 | -3333 |
18. | Bułgaria | 53 | -3356 |
19. | Rumunia | 30 | -3379 |
20. | Białoruś | 29 | -3380 |
21. | Holandia | 8 | -3401 |
22. | Turcja | 4 | -3405 |
23. | Węgry | 3 | -3406 |
24. | Ukraina | 2 | -3407 |
Uwagi
Bibliografia
- Calendar & Results. fis-ski.com. [dostęp 2022-08-27]. (ang.).
- FIS Cup 2006/2007. skokinarciarskie.pl. [dostęp 2022-08-27].
Media użyte na tej stronie
Pictograms of Olympic sports - Ski jumping
Autor: https://phabricator.wikimedia.org/diffusion/GOJU/browse/master/AUTHORS.txt, Licencja: MIT
An icon from the OOjs UI MediaWiki lib.
Autor: https://phabricator.wikimedia.org/diffusion/GOJU/browse/master/AUTHORS.txt, Licencja: MIT
An icon from the OOjs UI MediaWiki lib.
The flag of Navassa Island is simply the United States flag. It does not have a "local" flag or "unofficial" flag; it is an uninhabited island. The version with a profile view was based on Flags of the World and as a fictional design has no status warranting a place on any Wiki. It was made up by a random person with no connection to the island, it has never flown on the island, and it has never received any sort of recognition or validation by any authority. The person quoted on that page has no authority to bestow a flag, "unofficial" or otherwise, on the island.
Flaga Finlandii
Flag of Switzerland at sea