2013– Bośnia i Hercegowina24(5)
W sumie:32(5)
  1. Aktualne na: 4 października 2018.
  2. Aktualne na: 4 października 2018.

Izet Hajrović (ur. 4 sierpnia 1991 w Brugg) – bośniacko-szwajcarski piłkarz grający na pozycji ofensywnego pomocnika w Werderze Brema. Jego bratem jest Sead Hajrović, także piłkarz.

Kariera piłkarska

Swoją karierę piłkarską Hajrović rozpoczął w klubie Grasshoppers Zurych. W latach 2007–2010 grał w rezerwach tego klubu w 1. Lidze. Jeszcze w 2009 roku został włączony do kadry pierwszego zespołu. 3 października 2009 roku zadebiutował w Swiss Super League w zremisowanym 0:0 domowym meczu z FC Luzern. 14 listopada 2010 w wyjazdowym meczu z Luzern (2:3) strzelił swojego pierwszego gola w szwajcarskiej Super League. W sezonie 2012/2013 stał się podstawowym zawodnikiem Grasshoppers.

9 stycznia 2014 dołączył do Galatasaray SK za 3,5 miliona euro. Zadebiutował 2 lutego w wygranym 6:0 spotkaniu z Bursasporem. Na boisku pojawił się w 56. minucie, zmieniając Wesleya Sneijdera.

Latem 2014 Hajrović przeszedł do Werderu Brema.