Mistrzostwa świata U-17
złotoIndie 2017
Mistrzostwa Europy U-17
srebroChorwacja 2017

Jadon Malik Sancho (ur. 25 marca 2000 w Londynie) – angielski piłkarz trynidadzkiego pochodzenia, występujący na pozycji pomocnika w angielskim klubie Manchester United oraz w reprezentacji Anglii. Srebrny medalista Mistrzostw Europy 2021.

Wychowanek Watfordu. Następnie piłkarz akademii Manchesteru City, z której dołączył do Borussii Dortmund.

1 lipca 2021 Borussia Dortmund ogłosiła, że doszła do porozumienia z Manchesterem United w sprawie przenosin Sancho do angielskiego klubu. 23 lipca 2021 podpisał pięcioletni kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny rok z Manchesterem United. W nowym klubie zadebiutował 14 sierpnia 2021 w wygranym 5:1 meczu przeciwko Leeds United, zmieniając w 74. minucie spotkania Daniela Jamesa. Swoją pierwszą bramkę dla Manchesteru United strzelił 23 listopada 2021 roku w wygranym 0:2 meczu przeciwko Villarreal[1].

W 2017 wraz z reprezentacją Anglii do lat 17 sięgnął po młodzieżowe mistrzostwo świata. W seniorskiej reprezentacji Anglii zadebiutował 12 października 2018 w zremisowanym 0:0 meczu przeciwko Chorwacji, zmieniając w 78. minucie spotkania Raheema Sterlinga.