KHL Junior Draft 2010
2009 | 2011 |
KHL Junior Draft 2010 – drugi draft do rozgrywek KHL. Łącznie wybrano 188 zawodników.
Edycja odbyła się 4 czerwca 2010 w Mytiszczi w hali Mytiszczi Arena[1].
Wybrani
Pozycje: B – bramkarz, O – obrońca, N – napastnik
Runda 1
# | Zawodnik (pozycja) | Państwo | Klub pochodzenia | Klub wybierający |
---|---|---|---|---|
1 | Dmitrij Jaškin (N) | Czechy | Slavia Praga | Sibir Nowosybirsk |
2 | Sami Vatanen (O) | Finlandia | JYP | Mietałłurg Nowokuźnieck |
3 | Dmitrij Ismagiłow (N) | Rosja | Mieczeł 2 Czelabińsk | Amur Chabarowsk |
5 | Martin Marinčin (O) | Słowacja | HC Košice | Awtomobilist Jekaterynburg |
9 | Ołeksandr Torianyk (N) | Ukraina | HK Biełgorod | Torpedo Niżny Nowogród: |
13 | Joonas Donskoi (N) | Finlandia | Kärpät | Awangard Omsk |
15 | Maksim Szałunow (N) | Rosja | Biełyje Miedwiedi Czelabińsk | Traktor Czelabińsk |
16 | Dienis Pieriewozczikow (B) | Rosja | Ak Bars Kazań | Bars Kazań |
17 | Adam Larsson (O) | Szwecja | Skellefteå AIK | Łokomotiw Jarosław |
19 | Nail Jakupow (N) | Rosja | Rieaktor Niżniekamsk | Nieftiechimik Niżniekamsk |
20 | Anton Złobin (N) | Rosja | Spartak Moskwa do lat 17 | Dinamo Moskwa |
22 | Nikita Niestierow (O) | Rosja | Biełyje Miedwiedi Czelabińsk | Traktor Czelabińsk |
Runda 2
# | Zawodnik (pozycja) | Państwo | Klub pochodzenia | Klub wybierający |
---|---|---|---|---|
26 | Nikołaj Prochorkin (N) | Rosja | Witiaź Podolsk ’93 | Witiaź Czechow |
38 | Maksim Szuwałow (O) | Rosja | HK Rybińsk | Łokomotiw Jarosław |
40 | Radko Gudas (O) | Czechy | Everett Silvertips | Spartak Moskwa |
41 | Władimir Tkaczow (N) | Rosja | Bars Kazań | Ak Bars Kazań |
43 | David Rundblad (O) | Szwecja | Skellefteå AIK | Atłant Mytiszczi |
46 | Jakob Silfverberg (N) | Szwecja | Brynäs IF | CSKA Moskwa |
Runda 3
# | Zawodnik (pozycja) | Państwo | Klub pochodzenia | Klub wybierający |
---|---|---|---|---|
60 | Nikita Kuczerow (N) | Rosja | Krasnaja Armija Moskwa | CSKA Moskwa |
70 | Jarosław Kosow (N) | Rosja | Mietałłurg Magnitogorsk ’93 | Mietałłurg Magnitogorsk |
Runda 4
# | Zawodnik (pozycja) | Państwo | Klub pochodzenia | Klub wybierający |
---|---|---|---|---|
89 | Victor Rask (N) | Rosja | Leksands IF | Dinamo Ryga |
90 | Nino Niederreiter (N) | Szwajcaria | Portland Winterhawks | Awangard Omsk |
95 | Roman Josi (O) | Szwajcaria | SC Bern | Łokomotiw Jarosław |
Runda 5
# | Zawodnik (pozycja) | Państwo | Klub pochodzenia | Klub wybierający |
---|---|---|---|---|
97 | Michaił Naumienkow (O) | Rosja | CSKA-Krasnaja Armija Moskwa | CSKA Moskwa |
98 | Maksim Kazakow (N) | Rosja | Awangard Omsk ’93 | Awangard Omsk |
105 | Siergiej Szmielow (N) | Rosja | Bars Kazań | Atłant Mytiszczi |
107 | Aleh Jewienka (O) | Białoruś | Fargo Force | Barys Astana |
108 | Mattias Ekholm (N) | Szwecja | Brynäs IF | Saławat Jułajew Ufa |
110 | Denys Petruchno (O) | Ukraina | Springfield Jr. Blues | Budiwelnyk Kijów |
111 | Johan Larsson (N) | Szwecja | Brynäs IF J20 | Mietałłurg Nowokuźnieck |
117 | Daniel Krejčí (O) | Czechy | Slavia Praga | Traktor Czelabińsk |
116 | Siemion Garszyn (N) | Rosja | Mietałłurg Magnitogorsk ’93 | Awtomobilist Jekaterynburg |
118 | Marek Hrivík (N) | Słowacja | Moncton Wildcats | Barys Astana |
Runda 6
# | Zawodnik (pozycja) | Państwo | Klub pochodzenia | Klub wybierający |
---|---|---|---|---|
123 | Nikita Sosznikow (N) | Rosja | Atłant Mytiszczi ’93 | Saławat Jułajew Ufa |
128 | Albiert Jarullin (O) | Rosja | Ak Bars Kazań ’93 | Ak Bars Kazań |
130 | Jegor Omieljanienko (N) | Rosja | MHK Spartak Moskwa | Atłant Mytiszczi |
129 | Mika Zibanejad (N) | Szwecja | Djurgårdens IF | Łokomotiw Jarosław |
133 | Marcus Johansson (N) | Szwecja | Färjestad BK | SKA Sankt Petersburg |
140 | Julius Junttila (N) | Finlandia | Kärpät | Sibir Nowosybirsk |
141 | Tomáš Jurčo (N) | Słowacja | Saint John Sea Dogs | Awtomobilist Jekaterynburg |
Runda 7
# | Zawodnik (pozycja) | Państwo | Klub pochodzenia | Klub wybierający |
---|---|---|---|---|
147 | Kristers Gudļevskis (B) | Łotwa | Ozolnieki/Juniors | Dinamo Ryga |
149 | Anton Lander (N) | Szwecja | Timrå IK | Spartak Moskwa |
160 | Erik Haula (N)) | Finlandia | Omaha Lancers | SKA Sankt Petersburg |
164 | Eero Elo (N) | Finlandia | Lukko | Budiwelnyk Kijów |
169 | Tyler Toffoli (N) | Kanada | Ottawa 67's | Traktor Czelabińsk |
170 | Jack Campbell (B) | Stany Zjednoczone | U.S. National U17 Team | Dynama Mińsk |
178 | Oscar Lindberg (N) | Szwecja | Skellefteå AIK | Spartak Moskwa |
186 | Tim Erixon (O) | Szwecja | Skellefteå AIK | Saławat Jułajew Ufa |
188 | Petr Mrázek (B) | Czechy | Ottawa 67's | Budiwelnyk Kijów |
Przypisy
- ↑ Драфт юниоров КХЛ : Новости : Континентальная Хоккейная Лига (КХЛ), www.khl.ru [dostęp 2020-11-19] (ros.).
Bibliografia
- KHL Junior Draft 2010 na stronie eliteprospects.com
Media użyte na tej stronie
Flaga Finlandii
The flag of Navassa Island is simply the United States flag. It does not have a "local" flag or "unofficial" flag; it is an uninhabited island. The version with a profile view was based on Flags of the World and as a fictional design has no status warranting a place on any Wiki. It was made up by a random person with no connection to the island, it has never flown on the island, and it has never received any sort of recognition or validation by any authority. The person quoted on that page has no authority to bestow a flag, "unofficial" or otherwise, on the island.