Liga Europy UEFA (2010/2011)/Faza kwalifikacyjna
Faza kwalifikacyjna w ramach rozgrywek Liga Europy UEFA (2010/2011).
I runda kwalifikacyjna
Do startu w I rundzie kwalifikacyjnej uprawnionych było 52 drużyn, z czego 26 było rozstawionych. Losowanie odbyło się 21 czerwca 2010 w Nyonie (godz. 13:00)[1]. Pierwsze mecze rozegrano 1 lipca, rewanże – 8 lipca 2010[1].
Wsp. – wartość współczynnika klubowego[2].
Drużyna 1 | Wynik dwumeczu | Drużyna 2 | Pierwszy mecz | Drugi mecz |
---|---|---|---|---|
UE Santa Coloma | 0:5 | FK Mogren | 0:3 | 0:2 |
Olimpija Lublana | 0:5 | NK Široki Brijeg | 0:2 | 0:3 |
Anorthosis Famagusta | 4:0 | Bananc Erywań | 3:0 | 1:0 |
Zaria Bielce | 1:1(b.wyj.) | Xəzər Lenkoran | 0:0 | 1:1 |
HNK Šibenik | 3:0 | Sliema Wanderers | 0:0 | 3:0 |
Toboł Kustanaj | 2:4 | Zrinjski Mostar | 1:2 | 1:2 |
Ulis Erywań | 0:1 | Bene Jehuda Tel Awiw | 0:0 | 0:1 |
Rabotniczki Skopje | 11:0 | FC Lusitanos | 5:0 | 6:0 |
KF Tirana | 1:0 (dogr.) | Zalaegerszegi TE | 0:0 | 1:0 |
Zestaponi | 5:0 | SC Faetano | 5:0 | 0:0 |
NSÍ Runavík | 1:4 | Gefle IF | 0:2 | 1:2 |
Tarpieda Żodzino | 6:1 | Fylkir | 3:0 | 3:1 |
Randers FC | 7:3 | F91 Dudelange | 6:1 | 1:2 |
Portadown F.C. | 2:1 | Skonto Ryga | 1:1 | 1:0 |
Turun Palloseura | 7:1 | Port Talbot Town F.C. | 3:1 | 4:0 |
KR | 5:2 | Glentoran F.C. | 3:0 | 2:2 |
CS Grevenmacher | 4:5 | Dundalk F.C. | 3:3 | 1:2 |
Kalmar FF | 4:0 | EB/Streymur | 1:0 | 3:0 |
Llanelli AFC | 4:5 (dogr.) | Tauras Taurogi | 2:2 | 2:3 |
JK Narva Trans | 0:7 | Myllykosken Pallo-47 | 0:2 | 0:5 |
FK Zeta | 1:1 | Dacia Kiszyniów | 1:1 | 0:0 |
KF Laçi | 2:8 | Dniapro Mohylew | 1:1 | 1:7 |
Szachtior Karaganda | 1:3 | Ruch Chorzów | 1:2 | 0:1 |
Dinamo Tbilisi | 2:1 | Flora Tallinn | 2:1 | 0:0 |
FC Nitra | 3:5 | Győri ETO | 2:2 | 1:3 |
Qarabağ FK | 5:2 | Metałurg Skopje | 4:1 | 1:1 |
Po lewej gospodarz pierwszego meczu. |
Pierwsze mecze
1 1 lipca 2010 | UE Santa Coloma | 0:3 | FK Mogren | Camp d’Esports del M.I. Consell General Andora, Andora | |
19:00 CET | 0:1 | Grbić 14' Ćulafić 83' Ćetković 90+3' | Sędzia: Ioannis Anastasiou | ||
2 1 lipca 2010 | Olimpija Lublana | 0:2 | NK Široki Brijeg | Športni Park Domžale Domžale, Słowenia | |
20:15 CET | 0:1 | Wágner 45+1' Renato 68' | Sędzia: Olivier Thual | ||
3 1 lipca 2010 | Anorthosis Famagusta | 3:0 | Bananc Erywań | Stadion im. Andonisa Papadopulosa Larnaka, Cypr | |
19:00 CET | Katsawakis 23' Okas 31' Cafú 64' | 2:0 | Sędzia: Steven Mclean | ||
4 1 lipca 2010 | Zaria Bielce | 0:0 | Xəzər Lenkoran | Stadion Zimbru Kiszyniów, Mołdawia | |
18:00 CET | Sędzia: Vadims Direktorenko | ||||
5 1 lipca 2010 | HNK Šibenik | 0:0 | Sliema Wanderers | Stadion Hrvatski vitezovi Dugopolje, Chorwacja | |
21:05 CET | Sędzia: Markus Strömbergsson | ||||
6 1 lipca 2010 | Toboł Kustanaj | 1:2 | Zrinjski Mostar | Stadion Centralny Kustanaj, Kazachstan | |
16:00 CET | Żumaskalijew 13' | 1:0 | Dragičević 53', 82' | Sędzia: Dawid Piasecki | |
7 1 lipca 2010 | Ulis Erywań | 0:0 | Bene Jehuda Tel Awiw | Stadion Hrazdan Erywań, Armenia | |
16:00 CET | Sędzia: Lorenc Jemini | ||||
8 1 lipca 2010 | Rabotniczki Skopje | 5:0 | FC Lusitanos | Arena Narodowa im. Filipa II Macedońskiego Skopje, Macedonia | |
17:00 CET | Zé Carlos 24' Wandeir 35' Fábio 55', 56' Muarem 60' | 2:0 | Sędzia: Ionut Marius Avram | ||
9 1 lipca 2010 | KF Tirana | 0:0 | Zalaegerszegi TE | Stadion im. Qemala Stafy Tirana, Albania | |
17:30 CET | Sędzia: Raymond Crangle | ||||
10 1 lipca 2010 | Zestaponi | 5:0 | SC Faetano | Stadion im. Dawita Abaszidze Zestaponi, Gruzja | |
18:00 CET | Gelaszwili 20' (k.), 23' Dwali 22', 64' Gorgiaszwili 90' | 3:0 | Sędzia: Vlado Glodjović | ||
11 1 lipca 2010 | NSÍ Runavík | 0:2 | Gefle IF | Gundadalur Tórshavn, Wyspy Owcze | |
20:00 CET | 0:1 | Getndt 34', 60' | Sędzia: Nerijus Dunauskas | ||
12 1 lipca 2010 | Tarpieda Żodzino | 3:0 | Fylkir | Stadion Tarpieda Żodzino, Białoruś | |
17:30 CET | Krywobok 52' Ogar 59' Koncewoj 66' | 0:0 | Sędzia: Ján Valášek | ||
13 1 lipca 2010 | Randers FC | 6:1 | F91 Dudelange | Essex Park Randers Randers, Dania | |
19:00 CET | Sane 16' Mowsisjan 17', 90' Olsen 33' Pedersen 47' (k.) Brock-Madsen 88' | 3:0 | Benzouien 49' | Sędzia: Pavle Radovanović | |
14 1 lipca 2010 | Portadown F.C. | 1:1 | Skonto Ryga | Shamrock Park Portadown, Irlandia Północna | |
19:30 CET | Lecky 38' | 1:0 | Laizāns 90+3' | Sędzia: Domagoj Vučkov | |
15 1 lipca 2010 | Turun Palloseura | 3:1 | Port Talbot Town F.C. | Veritas Stadion Turku, Finlandia | |
18:00 CET | Riski 24', 35' Wusu 30' | 3:0 | Rose 70' | Sędzia: Marcin Szulc | |
16 1 lipca 2010 | KR | 3:0 | Glentoran F.C. | KR-völlur Reykjavík, Islandia | |
21:15 CET | Gunnarsson 12' Finnbogason 32' Takefusa 62' | 2:0 | Sędzia: Siergiej Cynkiewicz | ||
17 1 lipca 2010 | CS Grevenmacher | 3:3 | Dundalk F.C. | Stade Josy Barthel, Grevenmacher, Luksemburg | |
19:30 CET | Heinz 63' G. Pereira 73' J. Almeida 76' | 0:1 | Kudozović 26' Hatswell 51' Benichou 80' (sam.) | Sędzia: Emir Alecković | |
18 1 lipca 2010 | Kalmar FF | 1:0 | EB/Streymur | Fredriksskans IP Kalmar, Szwecja | |
21:00 CET | Santos 79' | 0:0 | Sędzia: Stefano Podeschi | ||
19 1 lipca 2010 | Llanelli AFC | 2:2 | Tauras Taurogi | Stebonheath Park Llanelli, Walia | |
20:05 CET | Thomas 17' Jones 47' | 1:2 | Kižys 9', 20' | Sędzia: Luc Wouters | |
20 1 lipca 2010 | JK Narva Trans | 0:2 | Myllykosken Pallo-47 | A. Le Coq Arena Tallinn, Estonia | |
17:00 CET | 0:0 | Wotinow 47' Gorškov 53' (sam.) | Sędzia: Nikola Dabanović | ||
21 1 lipca 2010 | FK Zeta | 1:1 | Dacia Kiszyniów | Stadion Gradski Nikšić, Czarnogóra | |
17:30 CET | Peličić 76' | 0:1 | Orbu 39' | Sędzia: Wusał Alijew | |
22 1 lipca 2010 | KF Laçi | 1:1 | Dniapro Mohylew | Stadiumi Niko Dovana Durres, Albania | |
16:30 CET | Marashi 45+1' | 1:0 | Turlin 90+2' | Sędzia: Igor Pristovnik | |
23 1 lipca 2010 | Szachtior Karaganda | 1:2 | Ruch Chorzów | Stadion Szachtior Karaganda, Kazachstan | |
16:00 CET | Đidić 7' | 1:1 | Janoszka 45+1' Grzyb 48' (k.) | Sędzia: Gerhard Grobelnik | |
24 1 lipca 2010 | Dinamo Tbilisi | 2:1 | Flora Tallinn | Stadion im. Borisa Paiczadze Tbilisi, Gruzja | |
16:00 CET | Kacheliszwili 22' Chmaladze 63' (k.) | 1:1 | Dupikov 9' | Sędzia: Eli Hacmon | |
25 1 lipca 2010 | FC Nitra | 2:2 | Győri ETO | Štadión pod Zoborom Nitra, Słowacja | |
18:00 CET | Tóth 13' Sloboda 80' | 1:1 | Kink 38', 58' | Sędzia: Marios Stamatis | |
26 1 lipca 2010 | Qarabağ FK | 4:1 | Metałurg Skopje | Stadion Tofiqa Bəhramova Baku, Azerbejdżan | |
18:00 CET | Sadıqov 26' İsmayılov 45' İmaməliyev 85' Adamia 90+2' | 2:0 | Simonovski 90+4' | Sędzia: István Kovács | |
Rewanże
1 8 lipca 2010 | FK Mogren | 2:0 | UE Santa Coloma | Stadion Gradski Nikšić, Czarnogóra | |
17:30 CET | Ćulafić 18' Gluščević 20' | 2:0 | Sędzia: Dawit Charitonaszwili | ||
2 8 lipca 2010 | NK Široki Brijeg | 3:0 | Olimpija Lublana | Stadion Pecara Široki Brijeg, Bośnia i Hercegowina | |
20:30 CET | Roskam 81' Weitzer 83' Mišić 90+3' | 0:0 | Sędzia: Władysław Bezborodow | ||
3 8 lipca 2010 | Bananc Erywań | 0:1 | Anorthosis Famagusta | Stadion Hanrapetakan Erywań, Armenia | |
17:00 CET | 0:1 | Laban 37' | Sędzia: Christof Virant | ||
4 8 lipca 2010 | Xəzər Lenkoran | 1:1 | Zaria Bielce | Stadion Miejski Lenkoran, Azerbejdżan | |
18:00 CET | Lalín 78' | 0:1 | J.-R. Jérôme 14' | Sędzia: Wital Siewascjanik | |
5 8 lipca 2010 | Sliema Wanderers | 0:3 | HNK Šibenik | Stadion Stulecia Ta’ Qali, Malta | |
17:30 CET | 0:0 | Medvid 64' Jakoliš 73' Bulat 89' | Sędzia: Alan Black | ||
6 8 lipca 2010 | Zrinjski Mostar | 2:1 | Toboł Kustanaj | Stadion pod Bijelim Brijegom Mostar, Bośnia i Hercegowina | |
19:30 CET | Džidić 10' Pehar 72' | 1:0 | Żumaskalijew 57' | Sędzia: Stavros Tritsonis | |
7 8 lipca 2010 | Bene Jehuda Tel Awiw | 1:0 | Ulis Erywań | Stadion Bloomfield Tel Awiw, Izrael | |
18:00 CET | Menashe 45+1' | 1:0 | Sędzia: Stephan Studer | ||
8 8 lipca 2010 | FC Lusitanos | 0:6 | Rabotniczki Skopje | Estadi Comunal d'Aixovall Andorra la Vella, Andorra | |
19:15 CET | 0:3 | Wandeir 25', 68' Fábio 33', 42', 54' Gligorov 71' | Sędzia: Clayton Pisani | ||
9 8 lipca 2010 | Zalaegerszegi TE | 0:1 (dogr.) | KF Tirana | ZTE Aréna Zalaegerszeg, Węgry | |
19:00 CET | 0:0 | Karabeci 107' | Sędzia: Ilias Spathas | ||
10 8 lipca 2010 | SC Faetano | 0:0 | Zestaponi | Stadion Olimpijski Serravalle, San Marino | |
20:30 CET | Sędzia: Ignasi Villamayor Rozados | ||||
11 8 lipca 2010 | Gefle IF | 2:1 | NSÍ Runavík | Råsundastadion Solna, Szwecja | |
19:00 CET | Bernhardsson 22' Berggren 63' | 1:0 | Potemkin 90+4' | Sędzia: Tero Nieminen | |
12 8 lipca 2010 | Fylkir | 1:3 | Tarpieda Żodzino | Laugardalsvöllur Reykjavík, Islandia | |
21:00 CET | Faye 32' (k.) | 1:1 | Ostrouch 41' Krywobok 86' (k.), 88' | Sędzia: Slavko Vinčić | |
13 8 lipca 2010 | F91 Dudelange | 2:1 | Randers FC | Stade Jos Nosbaum Dudelange, Luksemburg | |
18:30 CET | Caillet 37' Gruszczyński 67' | 1:1 | Lorentzen 17' | Sędzia: Thoroddur Hjaltalin | |
14 8 lipca 2010 | Skonto Ryga | 0:1 | Portadown F.C. | Stadion Skonto Ryga, Łotwa | |
18:00 CET | 0:1 | Lecky 29' | Sędzia: Vladimir Vnuk | ||
15 8 lipca 2010 | Port Talbot Town F.C. | 0:4 | Turun Palloseura | GenQuip Stadium Port Talbot, Walia | |
19:15 CET | 0:2 | Wusu 26' Kolehmainen 32' Riku Riski 69' Roope Riski 90+1' | Sędzia: Petur Reinert | ||
16 8 lipca 2010 | Glentoran F.C. | 2:2 | KR | The Oval Belfast, Irlandia Północna | |
20:30 CET | Callacher 22' Hamilton 56' (k.) | 1:1 | Finnbogason 45+1' Black 54' (sam.) | Sędzia: Marios Panayi | |
17 8 lipca 2010 | Dundalk F.C. | 2:1 | CS Grevenmacher | Oriel Park Dundalk, Irlandia | |
20:00 CET | Fenn 5' (k.) Kuduzović 16' | 2:0 | Müller 90+1' | Sędzia: Magnus Thorisson | |
18 8 lipca 2010 | EB/Streymur | 0:3 | Kalmar FF | Svangaskarð Toftir, Wyspy Owcze | |
20:00 CET | 0:1 | Israelsson 9' Eriksson 47' Santos 50' | Sędzia: Ken Henry Johnsen | ||
19 8 lipca 2010 | Tauras Taurogi | 3:2 (dogr.) | Llanelli AFC | Stadion im. S. Dariusa i S. Girėnasa Kowno, Litwa | |
17:00 CET | Ircha 17', 31' Regelskis 104' | 2:2, 2:2 | Llewellyn 19' Bowen 36' | Sędzia: Goran Spirkoski | |
20 8 lipca 2010 | Myllykosken Pallo-47 | 5:0 | JK Narva Trans | Saviniemi Kouvola, Finlandia | |
18:00 CET | Ricketts 62' Äijälä 67', 75' Koljonen 77' Benevides 80' | 0:0 | Sędzia: Siergiej Karasiow | ||
21 8 lipca 2010 | Dacia Kiszyniów | 0:0 | FK Zeta | Stadion Zimbru Kiszyniów, Mołdawia | |
18:30 CET | Sędzia: Alexandre Kostadinov | ||||
22 8 lipca 2010 | Dniapro Mohylew | 7:1 | KF Laçi | Stadion Spartak, Mohylew, Białoruś | |
20:30 CET | Byczenok 10', 80' Jurczanka 17' (k.), 56', 81' Zienkowicz 42' Černych 87' | 3:0 | Nimani 61' | Sędzia: Vahan Minasjan | |
23 8 lipca 2010 | Ruch Chorzów | 1:0 | Szachtior Karaganda | Stadion Ruchu Chorzów Chorzów, Polska | |
20:30 CET | Sobiech 59' | 0:0 | Sędzia: Gediminas Mazeika | ||
24 8 lipca 2010 | Flora Tallinn | 0:0 | Dinamo Tbilisi | A. Le Coq Arena Tallinn, Estonia | |
17:45 CET | Sędzia: Jurij Mosejczuk | ||||
25 8 lipca 2010 | Győri ETO | 3:1 | FC Nitra | ETO Park Győr, Węgry | |
18:30 CET | Aleksidze 22' Nicorec 60' Kink 90+2' | 1:1 | Hodúr 10' | Sędzia: Matej Jug | |
26 8 lipca 2010 | Metałurg Skopje | 1:1 | Qarabağ FK | Arena Narodowa im. Filipa II Macedońskiego Skopje, Macedonia | |
17:00 CET | Krstew 78' | 0:0 | İmaməliyev 69' | Sędzia: Andrij Szandor | |
II runda kwalifikacyjna
Do startu w II rundzie kwalifikacyjnej uprawnionych było 80 drużyn, z czego 27 wywalczyło awans w I rundzie kwalifikacyjnej. Losowanie odbyło się 21 czerwca 2010 w Nyonie (godz. 13:00)[1]. Pierwsze mecze rozegrano 15 lipca, rewanże – 22 lipca 2010[1].
|
|
Drużyna 1 | Wynik dwumeczu | Drużyna 2 | Pierwszy mecz | Drugi mecz |
---|---|---|---|---|
Cercle Brugge | 2:2 (b.wyj.) | Turun Palloseura | 0:1 | 2:1 |
Motherwell | 2:0 | Breiðablik | 1:0 | 1:0 |
Anorthosis Famagusta | 3:2 (dogr.) | HNK Šibenik | 0:2 | 3:0 |
FC Lausanne-Sport | 2:1 | Borac Banja Luka | 1:0 | 1:1 |
FK Szawle | 0:7 | Wisła Kraków | 0:2 | 0:5 |
Kalmar FF | 2:0 | Dacia Kiszyniów | 0:0 | 2:0 |
Utrecht | 5:1 | KF Tirana | 4:0 | 1:1 |
ND Gorica | 1:4 | Randers FC | 0:3 | 1:1 |
CS Marítimo | 6:4 | Sporting Fingal | 3:2 | 3:2 |
Sūduva Mariampol | 2:6 | Rapid Wiedeń | 0:2 | 2:4 |
FK Ventspils | 1:3 | FK Teteks | 0:0 | 1:3 |
OFK Beograd | 3:2 | Tarpieda Żodzino | 2:2 | 1:0 |
Zaria Bielce | 1:7 | Dinamo Bukareszt | 0:2 | 1:5 |
Myllykosken Pallo-47 | 4:0 | UE Sant Julià | 3:0 | 1:0 |
Videoton FC | 1:3 | NK Maribor | 1:1 | 0:2 |
Brøndby IF | 3:0 | FC Vaduz | 3:0 | 0:0 |
Stabæk | 3:3 (b.wyj.) | Dniapro Mohylew | 2:2 | 1:1 |
Shamrock Rovers | 2:1 | Bene Jehuda Tel Awiw | 1:1 | 1:0 |
IF Elfsborg | 3:1 | Iscra-Stali Rybnica | 2:1 | 1:0 |
KR | 2:5 | Karpaty Lwów | 0:3 | 2:3 |
Maccabi Tel Awiw | 3:2 | FK Mogren | 2:0 | 1:2 |
Austria Wiedeń | 3:2 | NK Široki Brijeg | 2:2 | 1:0 |
Tauras Taurogi | 1:6 | APOEL Nikozja | 0:3 | 1:3 |
Molde FK | 2:2 (b.wyj.) | FK Jelgava | 1:0 | 1:2 |
Zestaponi | 3:1 | Dukla Bańska Bystrzyca | 3:0 | 0:1 |
FC Honka | 2:3 | Bangor City | 1:1 | 1:2 |
Lewski Sofia | 8:0 | Dundalk F.C. | 6:0 | 2:0 |
WIT Georgia Tbilisi | 0:6 | Baník Ostrawa | 0:6 | 0:0 |
Rabotniczki Skopje | 1:0 | Mika Erywań | 1:0 | 0:0 |
FK Atyrau | 0:5 | Győri ETO | 0:3[3] | 0:2 |
Portadown F.C. | 2:3 | Qarabağ FK | 1:2 | 1:1 |
Beşiktaş JK | 7:0 | Víkingur Gøta | 3:0 | 4:0 |
FC Differdange 03 | 3:5 | Spartak Zlatibor Voda | 3:3 | 0:2 |
Dynama Mińsk | 10:1 | JK Sillamäe Kalev | 5:1 | 5:0 |
Valletta FC | 1:1 (b.wyj.) | Ruch Chorzów | 1:1 | 0:0 |
FK Bakı | 2:4 | Budućnost Podgorica | 0:3[3] | 2:1 |
Zrinjski Mostar | 13:3 | SP Tre Penne | 4:1 | 9:2 |
Gefle IF | 2:4 | Dinamo Tbilisi | 1:2 | 1:2 |
Cliftonville F.C. | 1:0 | Cibalia Vinkovci | 1:0 | 0:0 |
Besa Kavaja | 1:11 | Olympiakos SFP | 0:5 | 1:6 |
Po lewej gospodarz pierwszego meczu. |
Pierwsze mecze
1 15 lipca 2010 | Cercle Brugge | 0:1 | Turun Palloseura | Jules Ottenstadion Genk, Belgia | |
19:45 CET | 0:1 | Ääritalo 32' | Sędzia: Anders Hermansen | ||
2 15 lipca 2010 | Motherwell | 1:0 | Breiðablik | Fir Park Motherwell, Szkocja | |
20:45 CET | Forbes 63' | 0:0 | Sędzia: David Fernández Borbalán | ||
3 15 lipca 2010 | Anorthosis Famagusta | 0:2 | HNK Šibenik | Stadion im. Andonisa Papadopulosa Larnaka, Cypr | |
19:00 CET | 0:1 | Bloudek 10' Bačelić-Grgić 61' (k.) | Sędzia: Andre Marriner | ||
4 15 lipca 2010 | FC Lausanne-Sport | 1:0 | Borac Banja Luka | Stade Olympique de la Pontaise Lozanna, Szwajcaria | |
19:30 CET | Silvio 19' | 1:0 | Sędzia: Władimir Pettaj | ||
5 15 lipca 2010 | FK Szawle | 0:2 | Wisła Kraków | Savivaldybė Stadion Szawle, Litwa | |
20:00 CET | 0:0 | Paweł Brożek 78' Piotr Brożek 80' | Sędzia: Meir Levi | ||
6 15 lipca 2010 | Kalmar FF | 0:0 | Dacia Kiszyniów | Fredriksskans IP Kalmar, Szwecja | |
19:30 CET | Sędzia: Jan Jilek | ||||
7 15 lipca 2010 | Utrecht | 4:0 | KF Tirana | Stadion Galgenwaard Utrecht, Holandia | |
20:00 CET | van Wolfswinkel 8' Pashaj 27' (sam.) Asare 30' Mertens 75' | 3:0 | Sędzia: Stelios Trifonos | ||
8 15 lipca 2010 | ND Gorica | 0:3 | Randers FC | Športni park Nova Gorica Nova Gorica, Słowenia | |
18:00 CET | 0:0 | Lorentzen 51' Cramer 55', 71' | Sędzia: Halis Özkahya | ||
9 15 lipca 2010 | CS Marítimo | 3:2 | Sporting Fingal | Estádio da Madeira Funchal, Portugalia | |
20:45 CET | Esteves 78' Cherrad 85' Tchô 90+5' | 0:1 | Crowe 33' Fitzgerald 87' | Sędzia: Luc Wilmes | |
10 15 lipca 2010 | Sūduva Mariampol | 0:2 | Rapid Wiedeń | Sūduva Stadium Mariampol, Litwa | |
20:15 CET | 0:1 | Hofmann 12' Trimmel 81' | Sędzia: Lars Christoffersen | ||
11 15 lipca 2010 | FK Ventspils | 0:0 | FK Teteks | Stadion Olimpijski Windawa, Łotwa | |
18:00 CET | Sędzia: David Malcolm | ||||
12 15 lipca 2010 | OFK Beograd | 2:2 | Tarpieda Żodzino | Omladinski Stadion Belgrad, Serbia | |
17:30 CET | Žeravica 45+1' Injac 90+4' | 1:1 | Krywobok 14' Brusnikin 90+2' | Sędzia: Antonio Rubinos Pérez | |
13 15 lipca 2010 | Zaria Bielce | 0:2 | Dinamo Bukareszt | Stadion Zimbru Kiszyniów, Mołdawia | |
18:00 CET | 0:1 | Pulhac 41' Ganea 83' | Sędzia: Michael Kukulakis | ||
14 15 lipca 2010 | Myllykosken Pallo-47 | 3:0 | UE Sant Julià | Saviniemi Kouvola, Finlandia | |
18:00 CET | Ricketts 43' Äijälä 56', 65' (k.) | 1:0 | Sędzia: Albert Toussaint | ||
15 15 lipca 2010 | Videoton FC | 1:1 | NK Maribor | ETO Park Győr, Węgry | |
20:30 CET | Horváth 79' | 0:1 | Mezga 30' | Sędzia: Wiktor Szwiecow | |
16 15 lipca 2010 | Brøndby IF | 3:0 | FC Vaduz | Brøndby Stadion Kopenhaga, Dania | |
20:00 CET | Nilsson 51' Jallow 80', 85' | 0:0 | Sędzia: Kristo Tohver | ||
17 15 lipca 2010 | Stabæk | 2:2 | Dniapro Mohylew | Telenor Arena Bærum, Norwegia | |
19:00 CET | Skjelvik 22' Gunnarsson 53' | 1:2 | Turlin 14' Kazłou 20' | Sędzia: Andrejs Sipailo | |
18 15 lipca 2010 | Shamrock Rovers | 1:1 | Bene Jehuda Tel Awiw | Tallaght Stadium Dublin, Irlandia | |
21:00 CET | Bayly 90+1' | 0:1 | Afek 26' | Sędzia: Mauro Bergonzi | |
19 15 lipca 2010 | IF Elfsborg | 2:1 | Iscra-Stali Rybnica | Borås Arena Borås, Szwecja | |
18:00 CET | Keene 56' Ericsson 79' (k) | 0:0 | Tofan 87' | Sędzia: Jérôme Laperriere | |
20 15 lipca 2010 | KR | 0:3 | Karpaty Lwów | KR-völlur Reykjavík, Islandia | |
21:15 CET | 0:0 | Guruli 46' Tkaczuk 51' Batista 57' | Sędzia: Michael Lerjeus | ||
21 15 lipca 2010 | Maccabi Tel Awiw | 2:0 | FK Mogren | Stadion Bloomfield Tel Awiw, Izrael | |
20:00 CET | Ziw 49' Međunjanin 52' | 0:0 | Sędzia: Jérome Efong Nzolo | ||
22 15 lipca 2010 | Austria Wiedeń | 2:2 | NK Široki Brijeg | Franz Horr Stadion Wiedeń, Austria | |
18:00 CET | Linz 50' Schumacher 57' | 0:1 | Wágner 25' Topić 54' | Sędzia: Artiom Kuczin | |
23 15 lipca 2010 | Tauras Taurogi | 0:3 | APOEL Nikozja | Stadion im. S. Dariusa i S. Girėnasa Kowno, Litwa | |
17:00 CET | 0:0 | Charalambidis 50' Hélio Pinto 80' Manduca 83' | Sędzia: Michael Svendsen | ||
24 15 lipca 2010 | Molde FK | 1:0 | FK Jelgava | Aker Stadion Molde, Norwegia | |
19:00 CET | Fall 90+1' | 0:0 | Sędzia: Antti Munukka | ||
25 15 lipca 2010 | Zestaponi | 3:0 | Dukla Bańska Bystrzyca | Stadion im. Dawita Abaszidze Zestaponi, Gruzja | |
18:00 CET | Dwali 24', 65' Dzaria 48' | 1:0 | Sędzia: Antti Munukka | ||
26 15 lipca 2010 | FC Honka | 1:1 | Bangor City | ISS Stadion Vantaa, Finlandia | |
18:00 CET | Savage 43' | 1:0 | Jones 58' | Sędzia: Dimitar Meckarovski | |
27 15 lipca 2010 | Lewski Sofia | 6:0 | Dundalk F.C. | Stadion Georgiego Asparuchowa Sofia, Bułgaria | |
19:45 CET | Jowow 12' Mładenow 14', 46' Dembélé 42' Mustafa 86', 90+4' | 3:0 | Sędzia: Daniele Orsato | ||
28 15 lipca 2010 | WIT Georgia Tbilisi | 0:6 | Baník Ostrawa | Stadion im. Borisa Paiczadze Tbilisi, Gruzja | |
16:00 CET | 0:1 | Nando 33', 56' (k.), 64' (k.) Pilík 61' Neuwirth 70' Hušbauer 78' | Sędzia: Babak Rafati | ||
29 15 lipca 2010 | Rabotniczki Skopje | 1:0 | Mika Erywań | Arena Narodowa im. Filipa II Macedońskiego Skopje, Macedonia | |
17:00 CET | Wandeir 87' | 0:0 | Sędzia: Tamás Bognár | ||
30 15 lipca 2010 | FK Atyrau | 0:3 (w/o)[3] | Győri ETO | Stadion Munajszy Atyrau, Kazachstan | |
16:00 CET | w meczu 0:2 (0:1) | Sędzia: Johan Verbist | |||
31 15 lipca 2010 | Portadown F.C. | 1:2 | Qarabağ FK | Shamrock Park Portadown, Irlandia | |
21:00 CET | Lecky 29' | 1:0 | İsmayılov 67', 86' | Sędzia: Oliver Drachta | |
32 15 lipca 2010 | Beşiktaş JK | 3:0 | Víkingur Gøta | Stadion BJK İnönü Stambuł, Turcja | |
20:00 CET | Nihat 19', 65' Nobre 90' | 1:0 | Sędzia: Igor Jegorow | ||
33 15 lipca 2010 | FC Differdange 03 | 3:3 | Spartak Zlatibor Voda | Stade Josy Barthel Luksemburg, Luksemburg | |
19:30 CET | Veselinov 6' (sam.) Bettmer 11' Piskor 73' | 2:2 | Ubiparip 14' Torbica 28' (k.) Siebenaler 89' (sam.) | Sędzia: Gabriele Rossi | |
34 15 lipca 2010 | Dynama Mińsk | 5:1 | JK Sillamäe Kalev | Stadion Dynama Mińsk Mińsk, Białoruś | |
18:00 CET | Sazankou 12', 33' Puciła 60' Rekisz 87' Czuchlej 90+2' | 2:0 | Kolajew 79' | Sędzia: Wasilios Pamporidis | |
35 15 lipca 2010 | Valletta FC | 1:1 | Ruch Chorzów | Stadion Stulecia Ta’ Qali, Malta | |
17:00 CET | Scerri 75' | 0:1 | Grzyb 18' (k.) | Sędzia: Menashe Masiah | |
36 15 lipca 2010 | FK Bakı | 0:3 (w/o)[3] | Budućnost Podgorica | Stadion Tofiqa Bəhramova Baku, Azerbejdżan | |
18:00 CET | w meczu 2:1 (0:1) | Sędzia: Augustus Viorel Constantin | |||
37 15 lipca 2010 | Zrinjski Mostar | 4:1 | SP Tre Penne | Stadion pod Bijelim Brijegom Mostar, Bośnia i Hercegowina | |
20:00 CET | Ivanković 1', 21' (k) Sušić 33' Zadro 38' | 4:1 | Džidić 35' (sam.) | Sędzia: Sébastien Delferiere | |
38 15 lipca 2010 | Gefle IF | 1:2 | Dinamo Tbilisi | Råsundastadion Solna, Szwecja | |
19:00 CET | Berggren 51' (k) | 0:1 | Wacadze 11' Chmaladze 87' (k.) | Sędzia: Damir Batinić | |
39 15 lipca 2010 | Cliftonville F.C. | 1:0 | Cibalia Vinkovci | Windsor Park Belfast, Irlandia | |
20:45 CET | Caldwell 82' | 0:0 | Sędzia: Stanisław Todorow | ||
40 15 lipca 2010 | Besa Kavaja | 0:5 | Olympiakos SFP | Stadion im. Qemala Stafy Tirana, Albania | |
20:20 CET | 0:0 | Óscar 19', 30' Dudu 46' Diogo 70', 82' | Sędzia: Richard Liesveld | ||
Rewanże
1 22 lipca 2010 | Turun Palloseura | 1:2 | Cercle Brugge | Veritas Stadion Turku, Finlandia | |
18:00 CET | Johansson 39' (k.) | 1:0 | 51' Reynaldo 86' Van Eenoo | Sędzia: Gerhard Grobelnik | |
2 22 lipca 2010 | Breiðablik | 0:1 | Motherwell | Kópavogsvöllur Kopavogur, Islandia | |
21:15 CET | 0:1 | 42' Murphy | Sędzia: Carlos Miguel Taborda Xistra | ||
3 22 lipca 2010 | HNK Šibenik | 0:3 (dogr.) | Anorthosis Famagusta | Poljud Split, Chorwacja | |
20:00 CET | 0:2, 0:2 | 16' Laban 25' Cristovão 96' Okas | Sędzia: Pol van Boekel | ||
4 22 lipca 2010 | Borac Banja Luka | 1:1 | FC Lausanne-Sport | Gradski stadion Banja Luka, Bośnia i Hercegowina | |
20:45 CET | Vukelja 75' | 0:0 | 65' Roux | Sędzia: Artur Soares Dias | |
5 22 lipca 2010 | Wisła Kraków | 5:0 | FK Szawle | Stadion Suche Stawy Kraków, Polska | |
20:00 CET | Piotr Brożek 23' Żurawski 48' Díaz 62' Paweł Brożek 66' Boguski 90+1' | 1:0 | Sędzia: João Ferreira | ||
6 22 lipca 2010 | Dacia Kiszyniów | 0:2 | Kalmar FF | Stadion Zimbru Kiszyniów, Mołdawia | |
18:30 CET | 0:1 | 12' Israelsson 88' Sobralense | Sędzia: Paweł Gil | ||
7 22 lipca 2010 | KF Tirana | 1:1 | Utrecht | Stadion im. Qemala Stafy Tirana, Albania | |
19:30 CET | Lila 11' | 1:1 | 3' van Wolfswinkel | Sędzia: Radek Matějek | |
8 22 lipca 2010 | Randers FC | 1:1 | ND Gorica | Essex Park Randers Randers, Dania | |
19:00 CET | Cramer 42' | 1:0 | 79' Žigon | Sędzia: Alan Muir | |
9 22 lipca 2010 | Sporting Fingal | 2:3 | CS Marítimo | Dalymount Park Dublin, Irlandia | |
20:45 CET | Zayed 81', 90' | 0:1 | 20' (k.) Alonso 67' Marquinho 87' Kanu | Sędzia: Marco Borg | |
10 22 lipca 2010 | Rapid Wiedeń | 4:2 | Sūduva Mariampol | Gerhard-Hanappi-Stadion Wiedeń, Austria | |
20:30 CET | Jelavić 20', 90' Gartler 86', 89' | 1:0 | 70' Grigaitis 85' Beniušis | Sędzia: Ante Vučemilović-Šimunović Jr. | |
11 22 lipca 2010 | FK Teteks | 3:1 | FK Ventspils | Arena Narodowa im. Filipa II Macedońskiego Skopje, Macedonia | |
16:30 CET | Iseni 15' Ristevski 34' Gligorovski 54' | 2:0 | 81' Bespalovs | Sędzia: Harald Lechner | |
12 22 lipca 2010 | Tarpieda Żodzino | 0:1 | OFK Beograd | Gorodskoi Stadium Borysów, Białoruś | |
17:00 CET | 0:0 | 67' Kecojević | Sędzia: Petteri Kari | ||
13 22 lipca 2010 | Dinamo Bukareszt | 5:1 | Zaria Bielce | Stadion Dinamo Bukareszt, Rumunia | |
19:45 CET | Orlovski 4' (sam.) Cristea 32' N’Doye 45' Munteanu 59' Torje 63' (k.) | 3:0 | 90' Adaramola | Sędzia: Antonio Damato | |
14 23 lipca 2010 | UE Sant Julià | 0:5[4] | Myllykosken Pallo-47 | Estadi Comunal d'Aixovall Andorra la Vella, Andorra | |
18:30 CET | 0:2 | 6', 13', 64' Wotinow Kurittu 49' Okkonen 61' | Sędzia: Mark Steven Whitby | ||
15 22 lipca 2010 | NK Maribor | 2:0 | Videoton FC | Stadion Ljudski vrt Maribor, Słowenia | |
20:30 CET | Volaš 39', 90' | 1:0 | Sędzia: Tomasz Mikulski | ||
16 22 lipca 2010 | FC Vaduz | 0:0 | Brøndby IF | Rheinpark Stadion Vaduz, Liechtenstein | |
20:00 CET | Sędzia: Mario Vlk | ||||
17 22 lipca 2010 | Dniapro Mohylew | 1:1 | Stabæk | Stadion Spartak, Mohylew, Białoruś | |
18:00 CET | Jurczanka 85' | 0:1 | Gunnarsson 37' | Sędzia: Richard Trutz | |
18 22 lipca 2010 | Bene Jehuda Tel Awiw | 0:1 | Shamrock Rovers | Stadion Bloomfield Tel Awiw, Izrael | |
19:30 CET | 0:0 | Stewart 70' | Sędzia: Antony Gautier | ||
19 22 lipca 2010 | Iscra-Stali Rybnica | 0:1 | IF Elfsborg | Stadionul Sheriff Tyraspol, Mołdawia | |
19:00 CET | 0:0 | Ishizaki 60' | Sędzia: Hüseyin Göçek | ||
20 22 lipca 2010 | Karpaty Lwów | 3:2 | KR | Stadion Ukraina Lwów, Ukraina | |
18:15 CET | Zenjov 2' Fedecki 25' B. Baraneć 69' | 2:0 | Finnbogason 61', 65' | Sędzia: Mihaly Fabian | |
21 22 lipca 2010 | FK Mogren | 2:1 | Maccabi Tel Awiw | Stadion Gradski Nikšić, Czarnogóra | |
17:30 CET | Gluščević 58' (k.) | 0:1 | Međunjanin 7' | Sędzia: Valery Vialichka | |
22 22 lipca 2010 | NK Široki Brijeg | 0:1 | Austria Wiedeń | Stadion Pecara Široki Brijeg, Bośnia i Hercegowina | |
18:00 CET | 0:0 | Junuzović 80' | Sędzia: César Muñiz Fernández | ||
23 22 lipca 2010 | APOEL Nikozja | 3:1 | Tauras Taurogi | Neo GSP Stadium Nikozja, Cypr | |
19:00 CET | Solari 18', 86' (k.) Triczkowski 80' | 1:0 | Irkha 48' | Sędzia: Aleksander Gwardis | |
24 22 lipca 2010 | FK Jelgava | 2:1 | Molde FK | Stadion Skolas Jurmala, Łotwa | |
18:00 CET | Bormakovs 30' Bogdaškins 45+1' | 2:1 | Fall 14' | Sędzia: Thomas Vejlgaard | |
25 22 lipca 2010 | Dukla Bańska Bystrzyca | 1:0 | Zestaponi | Štadión SNP Bańska Bystrzyca, Słowacja | |
17:00 CET | Ďuriš 26' | 1:0 | Sędzia: Dragomir Stanković | ||
26 22 lipca 2010 | Bangor City | 2:1 | FC Honka | Racecourse Ground Wrexham, Walia | |
20:30 CET | Morley 84' Jones 90+1' | 0:1 | Koskinen 21' | Sędzia: Arman Amirkhanyan | |
27 22 lipca 2010 | Dundalk F.C. | 0:2 | Lewski Sofia | Oriel Park Dundalk, Irlandia | |
20:00 CET | 0:2 | Dembélé 4', 33' | Sędzia: Fırat Aydınus | ||
28 22 lipca 2010 | Baník Ostrawa | 0:0 | WIT Georgia Tbilisi | Stadion Bazaly Ostrawa, Czechy | |
18:00 CET | Sędzia: Boško Jovanetić | ||||
29 22 lipca 2010 | Mika Erywań | 0:0 | Rabotniczki Skopje | Stadion Mika Erywań, Armenia | |
15:00 CET | Sędzia: Radek Prihoda | ||||
30 22 lipca 2010 | Győri ETO | 2:0 | FK Atyrau | ETO Park Győr, Węgry | |
20:30 CET | Aleksidze 47' Nicorec 52' | 0:0 | Sędzia: Sokol Jareci | ||
31 22 lipca 2010 | Qarabağ FK | 1:1 | Portadown F.C. | Stadion Tofiqa Bəhramova Baku, Azerbejdżan | |
18:00 CET | İsmayılov 83' | 0:0 | Braniff 71' | Sędzia: Igor Pristovnik | |
32 22 lipca 2010 | Víkingur Gøta | 0:4 | Beşiktaş JK | Svangaskarð Toftir, Wyspy Owcze | |
20:00 CET | 0:4 | Dağ 4' Nihat 10' Bobô 32', 44' | Sędzia: Mattias Gestranius | ||
33 22 lipca 2010 | Spartak Zlatibor Voda | 2:0 | FC Differdange 03 | Stadion Vojvodina Nowy Sad, Serbia | |
17:30 CET | Ubiparip 25' Adamović 88' | 1:0 | Sędzia: Ceri Richards | ||
34 22 lipca 2010 | JK Sillamäe Kalev | 0:5 | Dynama Mińsk | A. Le Coq Arena Tallinn, Estonia | |
18:00 CET | 0:3 | Drahun 2' Sazankou 17' Czuchlej 19', 65' Rekisz 46' | Sędzia: Ovidiu Alin Hategan | ||
35 22 lipca 2010 | Ruch Chorzów | 0:0 | Valletta FC | Stadion Ruchu Chorzów Chorzów, Polska | |
20:00 CET | Sędzia: Andrea De Marco | ||||
36 22 lipca 2010 | Budućnost Podgorica | 1:2 | FK Bakı | Stadion Pod Goricom Podgorica, Czarnogóra | |
21:00 CET | N. Brnović 64' | 0:2 | Šolić 28' Jabá 42' | Sędzia: Dimitrios Kalopulos | |
37 22 lipca 2010 | SP Tre Penne | 2:9 | Zrinjski Mostar | Stadion Olimpijski Serravalle, San Marino | |
20:30 CET | Palazzi 28', 81' | 1:4 | Selimović 3' Sušić 7' Žižović 10', 55' (k.), 69' Dragičević 26' Zadro 53', 65' Šunjić 87' | Sędzia: David Mckeon | |
38 22 lipca 2010 | Dinamo Tbilisi | 2:1 | Gefle IF | Stadion im. Borisa Paiczadze Tbilisi, Gruzja | |
18:45 CET | Wacadze 68' Pircchalawa 82' | 0:0 | Orlov 90+1' | Sędzia: Nikołaj Jordanow | |
39 22 lipca 2010 | Cibalia Vinkovci | 0:0 | Cliftonville F.C. | Cibalia Vinkovci, Chorwacja | |
20:45 CET | Sędzia: Clément Turpin | ||||
40 22 lipca 2010 | Olympiakos SFP | 6:1 | Besa Kavaja | Stadion im. Jeorjosa Karaiskakisa Pireus, Grecja | |
20:30 CET | Dudu 46', 78' Derbyshire 53' Maresca 75', 90' Fetfadzidis 89' | 0:0 | Lazarevski 48' | Sędzia: Lee Probert | |
III runda kwalifikacyjna
Do startu w III rundzie kwalifikacyjnej uprawnionych było 70 drużyn (w tym 30 zwycięzców II rundy), z czego 35 było rozstawionych. Losowanie odbyło się 16 lipca 2010 w Nyonie (godz. 13:30)[1]. Ponieważ nie były jeszcze wówczas znane wyniki meczów II rundy, przyjęto założenie, że wszystkie rozstawione drużyny z II rundy wygrają swoje mecze, jeśli zaś nie – zwycięska drużyna nierozstawiona przejmuje współczynnik pokonanego. Pierwsze mecze rozegrano 29 lipca, rewanże – 5 sierpnia 2010.
drużyny, które awansowały z II rundy kwalifikacyjnej
|
|
Wsp. – wartość współczynnika klubowego[2].
Drużyna 1 | Wynik dwumeczu | Drużyna 2 | Pierwszy mecz | Drugi mecz |
---|---|---|---|---|
Odense BK | 5:3 | Zrinjski Mostar | 5:3 | 0:0 |
Dniapro Mohylew | 3:1 | Baník Ostrawa | 1:0 | 2:1 |
Rabotniczki Skopje | 0:4 | Liverpool | 0:2 | 0:2 |
CS Marítimo | 10:3 | Bangor City | 8:2 | 2:1 |
Beroe Stara Zagora | 1:4 | Rapid Wiedeń | 1:1 | 0:3 |
Myllykosken Pallo-47 | 4:5 | FC Timişoara | 1:2 | 3:3 |
CSKA Sofia | 5:1 | Cliftonville F.C. | 3:0 | 2:1 |
Karpaty Lwów | 2:0 | Zestaponi | 1:0 | 1:0 |
Shamrock Rovers | 0:3 | Juventus | 0:2 | 0:1 |
IF Elfsborg | 7:1 | FK Teteks | 5:0 | 2:1 |
FC Nordsjælland | 1:3 | Sporting CP | 0:1 | 1:2 |
NK Maribor | 6:2 | Hibernian | 3:0 | 3:2 |
FK Crvena zvezda | 2:3 | Slovan Bratysława | 1:2 | 1:1 |
Inter Turku | 3:8 | KRC Genk | 1:5 | 2:3 |
Ruch Chorzów | 1:6 | Austria Wiedeń | 1:3 | 0:3 |
Viktoria Pilzno | 1:4 | Beşiktaş JK | 1:1 | 0:3 |
Olympiakos SFP | 2:2 (b.wyj.) | Maccabi Tel Awiw | 2:1 | 0:1 |
Wisła Kraków | 2:4 | Qarabağ FK | 0:1 | 2:3 |
Sturm Graz | 3:1 | Dinamo Tbilisi | 2:0 | 1:1 |
Cercle Brugge | 2:3 | Anorthosis Famagusta | 1:0 | 1:3 |
Budućnost Podgorica | 1:3 | Brøndby IF | 1:2 | 0:1 |
Molde FK | 4:5 | VfB Stuttgart | 2:3 | 2:2 |
Maccabi Hajfa | 2:3 | Dynama Mińsk | 1:0 | 1:3 |
Utrecht | 4:1 | FC Luzern | 1:0 | 3:1 |
Sibir Nowosybirsk | 2:2 (b.wyj.) | Apollon Limassol | 1:0 | 1:2 |
Randers FC | 3:4 | FC Lausanne-Sport | 2:3 | 1:1 |
Dinamo Bukareszt | 3:4 | Hajduk Split | 3:1 | 0:3 |
AZ Alkmaar | 2:1 | IFK Göteborg | 2:0 | 0:1 |
Spartak Zlatibor Voda | 2:3 | Dnipro | 2:1 | 0:2 |
Győri ETO | 1:1 (k. 4:3) | Montpellier HSC | 0:1 | 1:0 |
Aalesunds FK | 1:4 | Motherwell | 1:1 | 0:3 |
Kalmar FF | 3:6 | Lewski Sofia | 1:1 | 2:5 |
Galatasaray SK | 7:3 | OFK Beograd | 2:2 | 5:1 |
Jagiellonia Białystok | 3:4 | Aris FC | 1:2 | 2:2 |
APOEL Nikozja | 4:1 | FK Jablonec | 1:0 | 3:1 |
Po lewej gospodarz pierwszego meczu. |
Pierwsze mecze
1 29 lipca 2010 | Odense BK | 5:3 | Zrinjski Mostar | Fionia Park Odense, Dania | |
19:05 CET | Gíslason 16' Absalonsen 23' Utaka 31' 60' Andreasen 37' | (4:1) | Zardo 15' 71' Žižović 65' (k) | Sędzia: Euan Norris | |
2 29 lipca 2010 | Dniapro Mohylew | 1:0 | Baník Ostrawa | Stadion Spartak, Mohylew, Białoruś | |
18:00 CET | Zienkowicz 63' | (0:0) | Sędzia: Robert Małek | ||
3 29 lipca 2010 | Rabotniczki Skopje | 0:2 | Liverpool | Arena Narodowa im. Filipa II Macedońskiego Skopje, Macedonia | |
20:45 CET | (0:1) | N’Gog 17' 58' | Sędzia: Antonio Damato | ||
4 29 lipca 2010 | CS Marítimo | 8:2 | Bangor City | Estádio da Madeira Funchal, Portugalia | |
20:45 CET | Tcho 33' 79' Danilo 38' 75' Diawara 51' 78' Kanu 80' Fidelís 90+1' | (2:0) | Ward 73' Jebb 90+3' | Sędzia: Oliver Drachta | |
5 29 lipca 2010 | Beroe Stara Zagora | 1:1 | Rapid Wiedeń | Stadion Georgiego Asparuchowa Sofia, Bułgaria | |
19:45 CET | Zlatinov 85' | (0:1) | Hofmann 45+1' | Sędzia: Hubert Siejewicz | |
6 29 lipca 2010 | Myllykosken Pallo-47 | 1:2 | FC Timişoara | Saviniemi Kouvola, Finlandia | |
18:00 CET | Ricketts 49' | (0:1) | Tameş 34' Axente 74' | Sędzia: David Mckeon | |
7 27 lipca 2010 | CSKA Sofia | 3:0 | Cliftonville F.C. | Stadion Narodowy im. Wasiła Lewskiego Sofia, Bułgaria | |
18:00 CET | Widanow 9' Marquinhos 72' Trifonov 74' | (1:0) | Sędzia: Gediminas Mazeika | ||
8 29 lipca 2010 | Karpaty Lwów | 1:0 | Zestaponi | Stadion Ukraina Lwów, Ukraina | |
18:15 CET | Chudobjak 6' | (1:0) | Sędzia: Lars Christoffersen | ||
9 29 lipca 2010 | Shamrock Rovers | 0:2 | Juventus | Tallaght Stadium Dublin, Irlandia | |
20:45 CET | (0:1) | Amauri 3' 75' | Sędzia: David Fernández Borbalán | ||
10 29 lipca 2010 | IF Elfsborg | 5:0 | FK Teteks | Borås Arena Borås, Szwecja | |
18:30 CET | Ishizaki 29' Svensson 50' Avdić 57' Nordmark 66' Keene 77' | (1:0) | Sędzia: Stanislav Todorov | ||
11 29 lipca 2010 | FC Nordsjælland | 0:1 | Sporting CP | Farum Park Farum, Dania | |
20:30 CET | (0:1) | Vukčević 24' | Sędzia: Stanisław Suchina | ||
12 29 lipca 2010 | NK Maribor | 3:0 | Hibernian | Stadion Ljudski vrt Maribor, Słowenia | |
20:30 CET | Iličić 31' 52' Marcos 60' | (1:0) | Sędzia: Martin Ingvarsson | ||
13 29 lipca 2010 | FK Crvena zvezda | 1:2 | Slovan Bratysława | Stadion Crvena zvezda Belgrad, Serbia | |
20:30 CET | Trifunović 63' | (0:1) | Ivana 43' Saláta 68' | Sędzia: Manuel De Sousa | |
14 29 lipca 2010 | Inter Turku | 1:5 | KRC Genk | Veritas Stadion Turku, Finlandia | |
18:00 CET | Grot 54' | (0:2) | De Bruyne 17' Ogunjimi 44' Barda 61' Vossen 77' 85' | Sędzia: Radek Prihoda | |
15 29 lipca 2010 | Ruch Chorzów | 1:3 | Austria Wiedeń | Stadion Ruchu Chorzów Chorzów, Polska | |
18:00 CET | Pulkowski 4' | (1:2) | Linz 7' Hlinka 43' Jun 73' | Sędzia: Michael Koukoulakis | |
16 29 lipca 2010 | Viktoria Pilzno | 1:1 | Beşiktaş JK | Generali Arena Praga, Czechy | |
20:30 CET | Limberský 28' | (1:1) | Delgado 44' (k) | Sędzia: Carlos Clos Gómez | |
17 29 lipca 2010 | Olympiakos SFP | 2:1 | Maccabi Tel Awiw | Stadion im. Jeorjosa Karaiskakisa Pireus, Grecja | |
20:30 CET | Zairi 67' Rommedahl 73' | (0:1) | Međunjanin 18' (k) | Sędzia: Douglas McDonald | |
18 29 lipca 2010 | Wisła Kraków | 0:1 | Qarabağ FK | Stadion Suche Stawy Kraków, Polska | |
20:00 CET | (0:0) | Nadyrov 69' | Sędzia: Tom Harald Hagen | ||
19 29 lipca 2010 | Sturm Graz | 2:0 | Dinamo Tbilisi | UPC-Arena Graz, Austria | |
20:30 CET | Feldhofer 48' Kienast 59' | (0:0) | Sędzia: Hannes Kaasik | ||
20 29 lipca 2010 | Cercle Brugge | 1:0 | Anorthosis Famagusta | Jan Breydel Stadion Brugge, Belgia | |
20:00 CET | Foley 69' | (0:0) | Sędzia: Wiktor Szwecow | ||
21 29 lipca 2010 | Budućnost Podgorica | 1:2 | Brøndby IF | Stadion Pod Goricom Podgorica, Czarnogóra | |
21:00 CET | Bećiraj 90+3' | (0:0) | Adamović 73' (sam.) Jensen 87' | Sędzia: Richard Liesveld | |
22 29 lipca 2010 | Molde FK | 2:3 | VfB Stuttgart | Aker Stadion Molde, Norwegia | |
18:30 CET | Moström 65' Hoseth 76' | (0:1) | Rudy 27' Kuzmanović 74' Harnik 82' | Sędzia: Bas Nijhuis | |
23 29 lipca 2010 | Maccabi Hajfa | 1:0 | Dynama Mińsk | Kiryat Eliezer Stadium Hajfa, Izrael | |
19:45 CET | Dvalishvili 30' | (1:0) | Sędzia: Daniele Orsato | ||
24 29 lipca 2010 | Utrecht | 1:0 | FC Luzern | Stadion Galgenwaard Utrecht, Holandia | |
18:45 CET | Mertens 35' | (1:0) | Sędzia: Peter Rasmussen | ||
25 29 lipca 2010 | Sibir Nowosybirsk | 1:0 | Apollon Limassol | Stadion Spartak Nowosybirsk, Rosja | |
14:00 CET | Medvedev 74' | (0:0) | Sędzia: Libor Kovařik | ||
26 29 lipca 2010 | Randers FC | 2:3 | FC Lausanne-Sport | Essex Park Randers Randers, Dania | |
19:00 CET | Mowsisjan 6' 81' | (1:1) | Steuble 41' Silvio 62' (k) 84' | Sędzia: Ovidiu Alin Hategan | |
27 29 lipca 2010 | Dinamo Bukareszt | 3:1 | Hajduk Split | Stadion Dinamo Bukareszt, Rumunia | |
20:00 CET | Cristea 6' (k) Garat 40' Koné 70' | (2:0) | Tomasov 64' | Sędzia: Lee Probert | |
28 29 lipca 2010 | AZ Alkmaar | 2:0 | IFK Göteborg | DSB Stadion Alkmaar, Holandia | |
20:45 CET | Klavan 52' Gudmundsson 56' | (0:0) | Sędzia: Fernando Teixeira Vitienes | ||
29 29 lipca 2010 | Spartak Zlatibor Voda | 2:1 | Dnipro | Subotica City Stadium Subotica, Serbia | |
17:30 CET | Torbica 16' (k) 90' (k) | (1:1) | Homeniuk 23' | Sędzia: Andre Marriner | |
30 29 lipca 2010 | Győri ETO | 0:1 | Montpellier HSC | ETO Park Győr, Węgry | |
20:30 CET | (0:1) | Giroud 32' | Sędzia: Marcin Borski | ||
31 29 lipca 2010 | Aalesunds FK | 1:1 | Motherwell | Color Line Stadion Aalesund, Norwegia | |
19:00 CET | Mathisen 90+3' (k) | (0:0) | Murphy 48' | Sędzia: Albert Toussaint | |
32 29 lipca 2010 | Kalmar FF | 1:1 | Lewski Sofia | Fredriksskans IP Kalmar, Szwecja | |
19:30 CET | Dauda 83' | (0:1) | Joãozinho 28' | Sędzia: Boško Jovanetić | |
33 29 lipca 2010 | Galatasaray SK | 2:2 | OFK Beograd | Stadion im. Alego Sami Yena Stambuł, Turcja | |
20:00 CET | Turan 26' 76' | (1:0) | Krstić 80' Injac 86' | Sędzia: Nicolai Vollquartz | |
34 29 lipca 2010 | Jagiellonia Białystok | 1:2 | Aris FC | Stadion Miejski w Białymstoku Białystok, Polska | |
20:45 CET | Grzyb 24' | (1:2) | Calvo 4' (k) 7' | Sędzia: Espen Berntsen | |
35 29 lipca 2010 | APOEL Nikozja | 1:0 | FK Jablonec | GSP Nicosia Stadium Nikozja, Cypr | |
19:00 CET | Solari 55' | (0:0) | Sędzia: Simon Lee Evans | ||
Rewanże
1 5 sierpnia 2010 | Zrinjski Mostar | 0:0 | Odense BK | Stadion pod Bijelim Brijegom Mostar, Bośnia i Hercegowina | |
21:15 CET | (0:0) | Sędzia: Jiří Jech | |||
2 5 sierpnia 2010 | Baník Ostrawa | 1:2 | Dniapro Mohylew | Stadion Bazaly Ostrawa, Czechy | |
18:00 CET | Řezník 26' | (1:1) | Jurczanka 24' (k.) Zienkowicz 70' | Sędzia: Leontios Trattou | |
3 5 sierpnia 2010 | Liverpool | 2:0 | Rabotniczki Skopje | Anfield Liverpool, Anglia | |
20:45 CET | N'Gog 22' Gerrard 40' (k.) | (2:0) | Sędzia: Peter Sippel | ||
4 5 sierpnia 2010 | Bangor City | 1:2 | CS Marítimo | Racecourse Ground Wrexham, Walia | |
20:30 CET | Bull 9' | (1:0) | Adilson 48' Marquinho 58' | Sędzia: Mihaly Fabian | |
5 3 sierpnia 2010 | Rapid Wiedeń | 3:0 | Beroe Stara Zagora | Gerhard-Hanappi-Stadion Wiedeń, Austria | |
18:00 CET | Jelavić 5' 60' Katzer 71' | (1:0) | Sędzia: Menashe Masiah | ||
6 5 sierpnia 2010 | FC Timişoara | 3:3 | Myllykosken Pallo-47 | Stadion im. Dana Păltinișanu Timișoara, Rumunia | |
19:30 CET | Axente 53' Zicu 80' Cišovský 90+2' | (0:3) | Äijälä 18' Ricketts 20' 25' | Sędzia: Artyom Kuchin | |
7 5 sierpnia 2010 | Cliftonville F.C. | 1:2 | CSKA Sofia | Windsor Park Belfast, Irlandia | |
19:30 CET | Boyce 42' | (1:0) | Kostadinov 85' Marquinhos 88' | Sędzia: Maxim Layushkin | |
8 5 sierpnia 2010 | Zestaponi | 0:1 | Karpaty Lwów | Stadion im. Dawita Abaszidze Zestaponi, Gruzja | |
18:00 CET | (0:0) | Kożanow 90+1' | Sędzia: Tommy Skjerven | ||
9 5 sierpnia 2010 | Juventus | 1:0 | Shamrock Rovers | Stadio Alberto Braglia Modena, Włochy | |
20:45 CET | Del Piero 74' | (0:0) | Sędzia: Georgios Daloukas | ||
10 5 sierpnia 2010 | FK Teteks | 1:2 | IF Elfsborg | Arena Narodowa im. Filipa II Macedońskiego Skopje, Macedonia | |
17:00 CET | Stojanovski 31' | (1:1) | Kurbegovic 43' Jawo 56' | Sędzia: Marco Borg | |
11 5 sierpnia 2010 | Sporting CP | 2:1 | FC Nordsjælland | Estádio José Alvalade Lizbona, Portugalia | |
21:30 CET | Hélder Postiga 24' Maniche 90+2' | (1:0) | Lawan 79' | Sędzia: Marijo Strahonja | |
12 5 sierpnia 2010 | Hibernian | 2:3 | NK Maribor | Easter Road Stadium Edynburg, Szkocja | |
20:45 CET | de Graaf 54' 89' | (0:1) | Marcos 20' 73' Mezga 67' (k.) | Sędzia: Clément Turpin | |
13 5 sierpnia 2010 | Slovan Bratysława | 1:1 | FK Crvena zvezda | Tehelné pole Bratysława, Słowacja | |
20:30 CET | Djordjević 2' (sam.) | (1:0) | Kadu 73' | Sędzia: Markus Strömbergsson | |
14 5 sierpnia 2010 | KRC Genk | 3:2 | Inter Turku | Fenix Stadion Genk, Belgia | |
20:00 CET | Ogunjimi 24' Tőzsér 80' (k.) Huysegems 85' | (1:1) | Antúnez 35' 90' | Sędzia: Fırat Aydınus | |
15 5 sierpnia 2010 | Austria Wiedeń | 3:0 | Ruch Chorzów | Franz Horr Stadion Wiedeń, Austria | |
20:30 CET | Klein 4' (k.) Baumgartlinger 10' 21' | (3:0) | Sędzia: Pol van Boekel | ||
16 5 sierpnia 2010 | Beşiktaş JK | 3:0 | Viktoria Pilzno | Stadion BJK İnönü Stambuł, Turcja | |
20:00 CET | Quaresma 38' Delgado 57' Hološko 71' | (1:0) | Sędzia: Jérome Efong Nzolo | ||
17 5 sierpnia 2010 | Maccabi Tel Awiw | 1:0 | Olympiakos SFP | Stadion Bloomfield Tel Awiw, Izrael | |
20:00 CET | Colautti 42' | (1:0) | Sędzia: Luca Banti | ||
18 5 sierpnia 2010 | Qarabağ FK | 3:2 | Wisła Kraków | Stadion Tofiqa Bəhramova Baku, Azerbejdżan | |
18:00 CET | İsmayılov 28' Aliyev 33' Sadygov 35' | (3:0) | Paweł Brożek 56' Boguski 88' | Sędzia: Bülent Yıldırım | |
19 5 sierpnia 2010 | Dinamo Tbilisi | 1:1 | Sturm Graz | Stadion im. Borisa Paiczadze Tbilisi, Gruzja | |
18:45 CET | Robertinho 11' | (1:1) | Muratović 40' (k.) | Sędzia: Milorad Mažic | |
20 5 sierpnia 2010 | Anorthosis Famagusta | 3:1 | Cercle Brugge | Stadion im. Andonisa Papadopulosa Larnaka, Cypr | |
19:00 CET | Cafú 45+1' 60' 87' | (1:0) | Acheampong 78' | Sędzia: Matej Jug | |
21 5 sierpnia 2010 | Brøndby IF | 1:0 | Budućnost Podgorica | Brøndby Stadion Brøndby, Dania | |
19:30 CET | Jallow 11' | (1:0) | Sędzia: Duarte Nuno Pereira Gomes | ||
22 5 sierpnia 2010 | VfB Stuttgart | 2:2 | Molde FK | Mercedes-Benz Arena Stuttgart, Niemcy | |
20:30 CET | Pogrebnyak 55' Gebhart 90+3' | (0:1) | Johansson 41' Rindarøy 49' | Sędzia: Mauro Bergonzi | |
23 5 sierpnia 2010 | Dynama Mińsk | 3:1 | Maccabi Hajfa | Stadion Dynama Mińsk Mińsk, Białoruś | |
18:00 CET | Strachanowicz 35' Puciła | (1:1) | Dwaliszwili 27' | Sędzia: Hervé Piccirillo | |
24 5 sierpnia 2010 | FC Luzern | 1:3 | Utrecht | Letzigrund Stadion Zurych, Szwajcaria | |
19:45 CET | Pacar 53' | (0:3) | Asare 13' van Wolfswinkel 22' | Sędzia: Aleksei Kulbakov | |
25 5 sierpnia 2010 | Apollon Limassol | 2:1 | Sibir Nowosybirsk | Tsirion Limassol, Cypr | |
19:00 CET | Semedo 12' Núñez 71' | (1:0) | Miedwiediew 63' | Sędzia: Zsolt Szabó | |
26 5 sierpnia 2010 | FC Lausanne-Sport | 1:1 | Randers FC | Stade Olympique de la Pontaise Lozanna, Szwajcaria | |
19:30 CET | Tosi 68' | (0:0) | Mowsisjan 49' | Sędzia: Alan Black | |
27 5 sierpnia 2010 | Hajduk Split | 3:0 | Dinamo Bukareszt | Poljud Split, Chorwacja | |
20:30 CET | Vukušić 12' Brkljača 23' Tomasov 38' | (3:0) | Sędzia: Carlos Xistra | ||
28 5 sierpnia 2010 | IFK Göteborg | 1:0 | AZ Alkmaar | Gamla Ullevi Göteborg, Szwecja | |
19:00 CET | Selakovic 67' | (0:0) | Sędzia: Claudio Circhetta | ||
29 5 sierpnia 2010 | Dnipro | 2:0 | Spartak Zlatibor Voda | Dnipro Arena Dniepropetrowsk, Ukraina | |
19:00 CET | Sełezniow 45' Holek 48' | (1:0) | Sędzia: Stephan Studer | ||
30 5 sierpnia 2010 | Montpellier HSC | 0:1 k. 3:4 | Győri ETO | Stade de la Mosson Montpellier, Francja | |
20:45 CET | (0:1) | Babić 40' | Sędzia: Mattias Gestranius | ||
Rzuty karne | |||||
Spahić Camara Estrada Giroud Armand | Babić Aleksidze Pilibaitis Feher Tokódy |
31 5 sierpnia 2010 | Motherwell | 3:0 | Aalesunds FK | Fir Park Motherwell, Szkocja | |
20:45 CET | Murphy 3' Sutton 13' Page 89' | (2:0) | Sędzia: Richard Trutz | ||
32 5 sierpnia 2010 | Lewski Sofia | 5:2 | Kalmar FF | Stadion Georgiego Asparuchowa Sofia, Bułgaria | |
19:45 CET | Dembélé 12' 70' Mladenov 33' Isa 90+1' 90+2' | (2:0) | Eriksson 82' Mendes 84' | Sędzia: Antony Gautier | |
33 5 sierpnia 2010 | OFK Beograd | 1:5 | Galatasaray SK | Omladinski Stadion Belgrad, Serbia | |
17:30 CET | Nikolić 32' | (1:2) | Mustafa Sarp 12' Kewell 22' 57' (k.) Arda Turan 71' Batdal 81' | Sędzia: Daniel Stalhammar | |
34 5 sierpnia 2010 | Aris FC | 2:2 | Jagiellonia Białystok | Stadion im. Kleantisa Wikielidisa Saloniki, Grecja | |
19:45 CET | Cesarec 19' (k.) 75' | (1:1) | Burkhardt 25' 66' | Sędzia: Alexandru Deaconu | |
35 5 sierpnia 2010 | FK Jablonec | 1:3 | APOEL Nikozja | Chance Arena Jablonec nad Nysą, Czechy | |
20:00 CET | Pavlík 33' | (1:3) | Jorge 24' Charalambides 28' Solari 37' | Sędzia: Tony Asumaa | |
Runda play-off
Do startu w rundzie play-off uprawnione było 74 drużyn (w tym 35 zwycięzców III rundy kwalifikacyjnej Ligi Europy i 15 przegranych III rundy kwalifikacyjnej Ligi Mistrzów), z czego 37 było rozstawionych. Losowanie odbyło się 6 sierpnia 2010 w Nyonie (godz. 13:30)[1]. Pierwsze mecze rozegrano zostaną 19 sierpnia, rewanże – 26 sierpnia 2010.
drużyny, które awansowały z III rundy kwalifikacyjnej
drużyny, które odpadły w III rundzie kwalifikacyjnej do LM
Wsp. – wartość współczynnika klubowego[2].
Pierwsze mecze
Rewanże
Zobacz teżPrzypisy
|
Media użyte na tej stronie
Flag of Israel. Shows a Magen David (“Shield of David”) between two stripes. The Shield of David is a traditional Jewish symbol. The stripes symbolize a Jewish prayer shawl (tallit).
Flaga Finlandii
Flag of Albania
Łatwo można dodać ramkę naokoło tej grafiki
Ulster Banner is a heraldic banner taken from the former coat of arms of Northern Ireland. It was used by the Northern Ireland government in 1953-1973 with Edwardian crown since coronation of Queen Elizabeth II, based earlier design with Tudor Crown from 1924. Otherwise known as the Ulster Flag, Red Hand of Ulster Flag, Red Hand Flag.
Ulster Banner is a heraldic banner taken from the former coat of arms of Northern Ireland. It was used by the Northern Ireland government in 1953-1973 with Edwardian crown since coronation of Queen Elizabeth II, based earlier design with Tudor Crown from 1924. Otherwise known as the Ulster Flag, Red Hand of Ulster Flag, Red Hand Flag.
Autor: Derived from image:soccer ball.svg, this version made by User:Ed g2s., Licencja: CC0
A soccer ball with shade.
Flag of Portugal, created by Columbano Bordalo Pinheiro (1857-1929), officially adopted by Portuguese government in June 30th 1911 (in use since about November 1910). Color shades matching the RGB values officially reccomended here. (PMS values should be used for direct ink or textile; CMYK for 4-color offset printing on paper; this is an image for screen display, RGB should be used.)
Flag of Liechtenstein
Autor: Pedro A. Gracia Fajardo, escudo de Manual de Imagen Institucional de la Administración General del Estado, Licencja: CC0
Flaga Hiszpanii
Flag of England. Saint George's cross (a red cross on a white background), used as the Flag of England, the Italian city of Genoa and various other places.
Autor:
- UEFA_-_UEFA_Cup.svg: Original work by Riccardo de conciliis at it.wikipedia. SVG version by LonEMedia.
- derivative work: Ottobdn (talk)
UEFA Cup Trophy
uefa europa logo