Liga Siatkówki Kobiet (2017/2018)
| |||
Szczegóły | |||
Państwo | |||
---|---|---|---|
Organizator | |||
Edycja | XIII | ||
Liczba zespołów | 14 | ||
Termin | 14.10.2017 - 02.05.2018 | ||
Liczba meczów | 202 | ||
Liczba obiektów sportowych | 15 (w 13 miejscowościach) | ||
Zwycięzca |
Liga Siatkówki Kobiet 2017/2018 – 13. sezon mistrzostw Polski organizowany przez Profesjonalną Ligę Piłki Siatkowej S.A pod egidą Polskiego Związku Piłki Siatkowej (PZPS).
Tytuł mistrzowski po raz piąty z rzędu a siódmy w historii zdobył KPS Chemik Police.
Drużyny uczestniczące
| (c) Karte: NordNordWest, Lizenz: Creative Commons by-sa-3.0 de |
Hale sportowe
Klub | Hala sportowa | Liczba miejsc siedzących |
---|---|---|
AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | Hala sportowo-widowiskowa KSZO | 3794 |
BKS Profi Credit Bielsko-Biała | Hala BKS Stal | 1400 |
Budowlani Toruń | Arena Toruń | 5192 |
Enea PTPS Piła | Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR | 1500 |
Grot Budowlani Łódź | Atlas Arena | 12109 |
Impel Wrocław | Hala „Orbita” | 3000 |
KS Developres Rzeszów | Hala Podpromie | 4300 |
KS Pałac Bydgoszcz | Hala Łuczniczka | 6082 |
ŁKS Commercecon Łódź | Atlas Arena | 12109 |
Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS | Hala sportowa Muszyna | 1200 |
PSPS Chemik Police | Hala sportowa im. Ignacego Łukasiewicza | 1100 |
Arena Azoty | 5403 | |
Siódemka SK bank Legionovia | Arena Legionowo | 1988 |
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza | Hala Centrum | 2944 |
Trefl Proxima Kraków | Tauron Arena Kraków | 20400 |
HWS Suche Stawy | 1200 |
Rozgrywki
Faza zasadnicza
Tabela wyników
Gospodarz \ Gość1 | POL | ŁÓD | RZE | WRO | DĄB | ŁDZ | BIE | TOR | MUS | PIŁ | BYD | LEG | OST | KRA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
KPS Chemik Police | - | 3:0 | 0:3 | 3:0 | 3:1 | 3:0 | 3:1 | 3:0 | 3:1 | 3:1 | 3:2 | 3:0 | 3:0 | 3:1 |
Budowlani Łódź | 1:3 | - | 3:0 | 3:0 | 3:2 | 3:0 | 0:3 | 3:0 | 3:0 | 3:0 | 3:0 | 2:3 | 3:0 | 0:3 |
KS Developres Rzeszów | 3:2 | 3:0 | - | 3:0 | 3:0 | 2:3 | 3:2 | 3:1 | 3:0 | 3:0 | 3:2 | 3:0 | 3:0 | 3:0 |
Impel Wrocław | 2:3 | 0:3 | 1:3 | - | 3:1 | 0:3 | 3:0 | 2:3 | 2:3 | 3:1 | 3:0 | 1:3 | 3:2 | 2:3 |
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza | 0:3 | 0:3 | 1:3 | 0:3 | - | 1:3 | 0:3 | 1:3 | 2:3 | 3:2 | 1:3 | 3:2 | 2:3 | 2:3 |
ŁKS Commercecon Łódź | 2:3 | 3:0 | 3:2 | 3:0 | 3:0 | - | 3:1 | 3:0 | 3:2 | 3:0 | 3:0 | 3:0 | 3:1 | 3:1 |
BKS Profi Credit Bielsko-Biała | 0:3 | 1:3 | 1:3 | 2:3 | 3:0 | 2:3 | - | 3:0 | 3:1 | 3:0 | 3:0 | 2:3 | 3:2 | 0:3 |
Budowlani Toruń | 0:3 | 0:3 | 2:3 | 3:1 | 3:0 | 0:3 | 0:3 | - | 0:3 | 2:3 | 3:1 | 3:0 | 0:3 | 3:2 |
Polski Cukier Muszynianka Muszyna | 1:3 | 3:2 | 0:3 | 3:1 | 3:0 | 2:3 | 2:3 | 3:0 | - | 1:3 | 3:1 | 3:1 | 2:3 | 3:1 |
PTPS Piła | 1:3 | 3:2 | 1:3 | 3:0 | 3:0 | 3:1 | 3:0 | 3:1 | 3:0 | - | 3:1 | 3:0 | 3:1 | 3:1 |
KS Pałac Bydgoszcz | 1:3 | 0:3 | 0:3 | 3:1 | 3:0 | 0:3 | 3:1 | 3:0 | 0:3 | 1:3 | - | 3:2 | 1:3 | 0:3 |
Legionovia Legionowo | 1:3 | 1:3 | 0:3 | 3:1 | 0:3 | 2:3 | 3:2 | 2:3 | 0:3 | 2:3 | 1:3 | - | 3:0 | 3:0 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | 1:3 | 1:3 | 3:1 | 1:3 | 3:0 | 0:3 | 3:2 | 3:2 | 3:1 | 0:3 | 0:3 | 3:1 | - | 1:3 |
Trefl Proxima Kraków | 0:3 | 2:3 | 1:3 | 3:1 | 3:0 | 1:3 | 2:3 | 3:1 | 3:2 | 3:1 | 3:1 | 1:3 | 3:0 | - |
Źródło: siatka.org (pol.)
1 Drużyna gospodarzy jest wymieniona po lewej stronie tabeli.
Kolory:
zwycięstwo gospodarzy
zwycięstwo gości
Terminarz i wyniki
1. kolejka | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Data | Godzina | Gospodarz | Rezultat | Gość | Widzów | MVP | |||||
14.10.2017 | 17:00 | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | 3:1 (17:25, 25:17, 25:21, 25:21) | Legionovia Legionowo | 900 | Agnieszka Rabka | |||||
14.10.2017 | 18:00 | KS Developres Rzeszów | 3:2 (18:25, 25:16, 25:23, 27:29, 15:9) | KS Pałac Bydgoszcz | 1097 | Hélène Rousseaux | |||||
15.10.2017 | 17:00 | Chemik Police | 3:0 (25:21, 25:23, 25:11) | Budowlani Toruń | 950 | Aleksandra Krzos | |||||
15.10.2017 | 20:00 | Tauron MKS Dąbrowa Górnicza | 2:3 (25:21, 25:23, 15:25, 12:25, 14:16) | Polski Cukier Muszynianka Muszyna | 700 | Aleksandra Wójcik | |||||
16.10.2017 | 18:00 | BKS Profi Credit Bielsko-Biała | 1:3 (25:15, 17:25, 19:25, 17:25) | Budowlani Łódź | 1000 | Pavla Vincourová | |||||
16.10.2017 | 18:00 | ŁKS Commercecon Łódź | 3:1 (25:21, 25:27, 25:16, 25:18) | Trefl Proxima Kraków | 1200 | Lucie Mühlsteinová | |||||
16.10.2017 | 18:00 | Impel Wrocław | 3:1 (20:25, 25:23, 28:26, 25:23) | PTPS Piła | 1000 | Maria Stenzel |
2. kolejka | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Data | Godzina | Gospodarz | Rezultat | Gość | Widzów | MVP | |||||
20.10.2017 | 18:00 | BKS Profi Credit Bielsko-Biała | 3:2 (24:26, 25:13, 22:25, 25:20, 15:8) | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | 800 | Aleksandra Jagieło | |||||
21.10.2017 | 18:00 | PTPS Piła | 3:0 (25:18, 25:20, 25:17) | Tauron MKS Dąbrowa Górnicza | 1350 | Dorota Wilk | |||||
21.10.2017 | 18:00 | Budowlani Łódź | 3:0 (25:18, 25:11, 25:13) | Budowlani Toruń | 2800 | Kaja Grobelna | |||||
21.10.2017 | 18:00 | KS Pałac Bydgoszcz | 3:1 (25:16, 26:24, 21:25, 25:16) | Impel Wrocław | 890 | Natalia Misiuna | |||||
22.10.2017 | 20:00 | Polski Cukier Muszynianka Muszyna | 2:3 (26:24, 11:25, 18:25, 25:23, 8:15) | ŁKS Commercecon Łódź | 700 | Katarzyna Sielicka | |||||
23.10.2017 | 18:00 | Trefl Proxima Kraków | 0:3 (16:25, 16:25, 22:25) | Chemik Police | 1723 | Stefana Veljković | |||||
25.10.2017 | 19:00 | Legionovia Legionowo | 0:3 (16:25, 13:25, 18:25) | KS Developres Rzeszów | 750 | Jelena Blagojević |
3. kolejka | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Data | Godzina | Gospodarz | Rezultat | Gość | Widzów | MVP | |||||
28.10.2017 | 17:00 | Impel Wrocław | 1:3 (18:25, 14:25, 25:22, 22:25) | Legionovia Legionowo | 500 | Anna Bączyńska | |||||
28.10.2017 | 17:00 | Tauron MKS Dąbrowa Górnicza | 1:3 (23:25, 17:25, 25:19, 17:25) | KS Pałac Bydgoszcz | 1000 | Natalia Misiuna | |||||
28.10.2017 | 18:00 | ŁKS Commercecon Łódź | 3:0 (25:23, 25:20, 25:19) | PTPS Piła | 1400 | Krystyna Strasz | |||||
29.10.2017 | 17:00 | Chemik Police | 3:1 (24:26, 28:26, 25:19, 25:21) | Polski Cukier Muszynianka Muszyna | 950 | Aleksandra Krzos | |||||
29.10.2017 | 17:00 | Budowlani Toruń | 3:2 (18:25, 25:20, 17:25, 25:21, 15:13) | Trefl Proxima Kraków | 920 | Ewelina Ryznar | |||||
29.10.2017 | 20:00 | KS Developres Rzeszów | 3:2 (25:17, 22:25, 20:25, 25:15, 15:9) | BKS Profi Credit Bielsko-Biała | 700 | Jelena Blagojević | |||||
30.10.2017 | 18:00 | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | 1:3 (25:20, 23:25, 14:25, 19:25) | Budowlani Łódź | 1400 | Kaja Grobelna |
4. kolejka | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Data | Godzina | Gospodarz | Rezultat | Gość | Widzów | MVP | |||||
03.11.2017 | 18:00 | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | 3:1 (25:21, 25:19, 20:25, 25:21) | KS Developres Rzeszów | 1600 | Agnieszka Rabka | |||||
04.11.2017 | 17:00 | KS Pałac Bydgoszcz | 0:3 (18:25, 18:25, 18:25) | ŁKS Commercecon Łódź | 940 | Ewa Kwiatkowska | |||||
04.11.2017 | 18:00 | Legionovia Legionowo | 0:3 (20:25, 20:25, 19:25) | Tauron MKS Dąbrowa Górnicza | 900 | Ewelina Tobiasz | |||||
04.11.2017 | 18:00 | Budowlani Łódź | 0:3 (26:28, 21:25, 23:25) | Trefl Proxima Kraków | 2000 | Kinga Hatala | |||||
05.11.2017 | 14:45 | Polski Cukier Muszynianka Muszyna | 3:0 (25:16, 25:16, 25:13) | Budowlani Toruń | 820 | Maja Savić | |||||
05.11.2017 | 18:00 | PTPS Piła | 1:3 (25:17, 16:25, 17:25, 18:25) | Chemik Police | 1480 | Stefana Veljković | |||||
05.11.2017 | 20:00 | BKS Profi Credit Bielsko-Biała | 2:3 (28:30, 25:16, 25:13, 24:26, 12:15) | Impel Wrocław | 1000 | Julia Szczurowska |
5. kolejka | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Data | Godzina | Gospodarz | Rezultat | Gość | Widzów | MVP | |||||
11.11.2017 | 17:00 | Tauron MKS Dąbrowa Górnicza | 0:3 (23:25, 17:25, 20:25) | BKS Profi Credit Bielsko-Biała | 1200 | Katarzyna Konieczna | |||||
11.11.2017 | 18:00 | Chemik Police | 3:2 (25:11, 15:25, 23:25, 25:14, 15:7) | KS Pałac Bydgoszcz | 1050 | Katarzyna Zaroślińska | |||||
12.11.2017 | 17:00 | Budowlani Toruń | 2:3 (22:25, 25:18, 25:23, 20:25, 11:15) | PTPS Piła | 648 | Justyna Łysiak | |||||
12.11.2017 | 20:00 | Impel Wrocław | 3:2 (25:22, 29:27, 20:25, 21:25, 15:13) | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | 1065 | Maria Stenzel | |||||
13.11.2017 | 18:00 | Polski Cukier Muszynianka Muszyna | 3:1 (18:25, 25:19, 25:21, 25:21) | Trefl Proxima Kraków | 720 | Monika Bociek | |||||
14.11.2017 | 18:00 | ŁKS Commercecon Łódź | 3:0 (25:22, 25:7, 25:15) | Legionovia Legionowo | 1423 | Regiane Bidias | |||||
15.11.2017 | 18:00 | KS Developres Rzeszów | 3:0 (25:13, 25:22, 28:26) | Budowlani Łódź | 1090 | Agata Sawicka |
6. kolejka | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Data | Godzina | Gospodarz | Rezultat | Gość | Widzów | MVP | |||||
18.11.2017 | 17:00 | KS Pałac Bydgoszcz | 3:0 (25:22, 25:10, 25:13) | Budowlani Toruń | 930 | Magdalena Mazurek | |||||
18.11.2017 | 18:00 | Budowlani Łódź | 3:0 (26:24, 25:23, 25:11) | Polski Cukier Muszynianka Muszyna | 1850 | Agnieszka Kąkolewska | |||||
18.11.2017 | 18:00 | Legionovia Legionowo | 1:3 (25:20, 17:25, 16:25, 23:25) | Chemik Police | 800 | Natalia Mędrzyk | |||||
19.11.2017 | 15:00 | KS Developres Rzeszów | 3:0 (25:17, 25:18, 25:20) | Impel Wrocław | 1500 | Monika Ptak | |||||
19.11.2017 | 20:00 | BKS Profi Credit Bielsko-Biała | 2:3 (25:17, 16:25, 25:17, 16:25, 12:15) | ŁKS Commercecon Łódź | 1100 | Deja McClendon | |||||
20.11.2017 | 18:00 | PTPS Piła | 3:1 (25:21, 22:25, 25:22, 25:20) | Trefl Proxima Kraków | 1054 | Agata Babicz | |||||
21.11.2017 | 18:00 | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | 3:0 (25:16, 25:23, 30:28) | Tauron MKS Dąbrowa Górnicza | 1700 | Magdalena Soter |
7. kolejka | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Data | Godzina | Gospodarz | Rezultat | Gość | Widzów | MVP | |||||
25.11.2017 | 17:00 | Budowlani Toruń | 3:0 (25:22, 25:18, 25:21) | Legionovia Legionowo | 620 | Marina Cvetanović | |||||
25.11.2017 | 17:00 | Polski Cukier Muszynianka Muszyna | 1:3 (16:25, 11:25, 25:23, 23:25) | PTPS Piła | 500 | Dajana Bošković | |||||
25.11.2017 | 18:00 | Chemik Police | 3:1 (21:25, 25:8, 25:20, 25:21) | BKS Profi Credit Bielsko-Biała | 1000 | Bianka Buša | |||||
27.11.2017 | 18:00 | KS Pałac Bydgoszcz | 0:3 (24:26, 17:25, 21:25) | Trefl Proxima Kraków | 600 | Justyna Łukasik | |||||
27.11.2017 | 18:00 | Tauron MKS Dąbrowa Górnicza | 1:3 (18:25, 25:22, 14:25, 22:25) | KS Developres Rzeszów | 700 | Adela Helić | |||||
28.11.2017 | 18:00 | Impel Wrocław | 0:3 (23:25, 15:25, 16:25) | Budowlani Łódź | 900 | Pavla Vincourová | |||||
29.11.2017 | 18:00 | ŁKS Commercecon Łódź | 3:1 (25:18, 25:27, 25:14, 27:25) | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | 1425 | Izabela Kowalińska |
8. kolejka | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Data | Godzina | Gospodarz | Rezultat | Gość | Widzów | MVP | |||||
02.12.2017 | 18:00 | BKS Profi Credit Bielsko-Biała | 3:0 (25:21, 25:11, 25:17) | Budowlani Toruń | 700 | Nia Grant | |||||
02.12.2017 | 18:00 | KS Pałac Bydgoszcz | 0:3 (22:25, 21:25, 14:25) | Polski Cukier Muszynianka Muszyna | 810 | Maja Savić | |||||
03.12.2017 | 14:45 | Budowlani Łódź | 3:0 (25:16, 25:21, 25:11) | PTPS Piła | 1400 | Kaja Grobelna | |||||
03.12.2017 | 16:00 | KS Developres Rzeszów | 2:3 (24:26, 25:18, 26:24, 17:25, 9:15) | ŁKS Commercecon Łódź | 1850 | Zuzanna Efimienko | |||||
03.12.2017 | 17:00 | Impel Wrocław | 3:1 (25:21, 22:25, 25:19, 25:19) | Tauron MKS Dąbrowa Górnicza | 1234 | Ilona Gierak | |||||
03.12.2017 | 17:00 | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | 1:3 (25:22, 18:25, 25:27, 21:25) | Chemik Police | 1937 | Stefana Veljković | |||||
04.12.2017 | 18:00 | Legionovia Legionowo | 3:0 (27:25, 25:18, 25:16) | Trefl Proxima Kraków | 750 | Małgorzata Jasek |
9. kolejka | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Data | Godzina | Gospodarz | Rezultat | Gość | Widzów | MVP | |||||
09.12.2017 | 14:45 | Chemik Police | 0:3 (20:25, 19:25, 16:25) | KS Developres Rzeszów | 950 | Anna Kaczmar | |||||
09.12.2017 | 17:00 | Polski Cukier Muszynianka Muszyna | 3:0 (25:19, 25:20, 14:25, 25:17) | Legionovia Legionowo | 450 | Danica Radenković | |||||
10.12.2017 | 18:00 | Tauron MKS Dąbrowa Górnicza | 0:3 (8:25, 12:25, 19:25) | Budowlani Łódź | 800 | Hana Čutura | |||||
10.12.2017 | 18:00 | ŁKS Commercecon Łódź | 3:0 (25:20, 25:22, 25:23) | Impel Wrocław | 1450 | Zuzanna Efimienko | |||||
10.12.2017 | 18:00 | PTPS Piła | 3:1 (27:25, 23:25, 25:21, 25:11) | KS Pałac Bydgoszcz | 1280 | Agata Babicz | |||||
10.12.2017 | 18:00 | Trefl Proxima Kraków | 2:3 (20:25, 24:26, 25:19, 25:20, 11:15) | BKS Profi Credit Bielsko-Biała | 273 | Katarzyna Konieczna | |||||
11.12.2017 | 18:00 | Budowlani Toruń | 0:3 (16:25, 20:25, 23:25) | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | 510 | Koleta Łyszkiewicz |
10. kolejka | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Data | Godzina | Gospodarz | Rezultat | Gość | Widzów | MVP | |||||
15.12.2017 | 18:00 | Budowlani Łódź | 3:0 (25:22, 25:16, 25:19) | KS Pałac Bydgoszcz | 650 | Martyna Grajber | |||||
15.12.2017 | 18:00 | BKS Profi Credit Bielsko-Biała | 3:1 (19:25, 25:23, 25:19, 25:18) | Polski Cukier Muszynianka Muszyna | 900 | Emilia Mucha | |||||
16.12.2017 | 14:45 | Legionovia Legionowo | 2:3 (14:25, 14:25, 25:23, 25:23, 7:15) | PTPS Piła | 500 | Agata Babicz | |||||
16.12.2017 | 17:00 | KS Developres Rzeszów | 3:1 (17:25, 25:20, 25:15, 25:19) | Budowlani Toruń | 900 | Adela Helić | |||||
16.12.2017 | 17:00 | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | 1:3 (25:19, 24:26, 18:25, 17:25) | Trefl Proxima Kraków | 1420 | Klaudia Kulig | |||||
16.12.2017 | 18:00 | Tauron MKS Dąbrowa Górnicza | 1:3 (18:25, 25:23, 18:25, 21:25) | ŁKS Commercecon Łódź | 500 | Lucie Mühlsteinová | |||||
17.12.2017 | 14:45 | Impel Wrocław | 2:3 (26:24, 22:25, 22:25, 25:21, 13:15) | Chemik Police | 1365 | Natalia Mędrzyk |
11. kolejka | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Data | Godzina | Gospodarz | Rezultat | Gość | Widzów | MVP | |||||
07.12.2017 | 18:00 | ŁKS Commercecon Łódź | 3:0 (25:12, 25:21, 25:21) | Budowlani Łódź | 4920 | Izabela Kowalińska | |||||
20.12.2017 | 17:00 | Polski Cukier Muszynianka Muszyna | 2:3 (22:25, 25:16, 25:20, 16:25, 10:15) | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | 300 | Natalia Skrzypkowska | |||||
20.12.2017 | 18:00 | PTPS Piła | 3:0 (25:14, 25:19, 25:6) | BKS Profi Credit Bielsko-Biała | 1090 | Dorota Wilk | |||||
20.12.2017 | 18:00 | Budowlani Toruń | 3:1 (25:19, 20:25, 25:18, 25:21) | Impel Wrocław | 550 | Izabela Bałucka | |||||
20.12.2017 | 18:00 | Trefl Proxima Kraków | 1:3 (25:20, 19:25, 17:25, 18:25) | KS Developres Rzeszów | 277 | Jelena Blagojević | |||||
20.12.2017 | 18:00 | KS Pałac Bydgoszcz | 3:2 (25:18, 16:25, 17:25, 25:16, 16:14) | Legionovia Legionowo | 390 | Natalia Misiuna | |||||
21.12.2017 | 18:00 | Chemik Police | 3:1 (23:25, 25:23, 25:20, 25:18) | Tauron MKS Dąbrowa Górnicza | 650 | Katarzyna Zaroślińska |
12. kolejka | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Data | Godzina | Gospodarz | Rezultat | Gość | Widzów | MVP | |||||
05.01.2018 | 18:00 | Budowlani Łódź | 2:3 (23:25, 25:8, 30:32, 25:19, 17:19) | Legionovia Legionowo | 1050 | Magdalena Damaske | |||||
06.01.2018 | 17:00 | KS Developres Rzeszów | 3:0 (26:24, 25:15, 25:18) | Polski Cukier Muszynianka Muszyna | 800 | Adela Helić | |||||
06.01.2018 | 17:00 | Tauron MKS Dąbrowa Górnicza | 1:3 (19:25, 14:25, 25:22, 20:25) | Budowlani Toruń | 700 | Marta Wójcik | |||||
06.01.2018 | 17:00 | Impel Wrocław | 2:3 (20:25, 25:23, 24:26, 26:24, 13:15) | Trefl Proxima Kraków | 1011 | Justyna Łukasik | |||||
07.01.2018 | 14:45 | ŁKS Commercecon Łódź | 2:3 (25:20, 25:18, 23:25, 21:25, 11:15) | Chemik Police | 4492 | Stefana Veljković | |||||
07.01.2018 | 17:00 | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | 0:3 (15:25, 16:25, 21:25) | PTPS Piła | 1320 | Anita Kwiatkowska | |||||
08.01.2018 | 18:00 | BKS Profi Credit Bielsko-Biała | 3:0 (25:20, 25:19, 25:19) | KS Pałac Bydgoszcz | 800 | Dominika Sobolska |
13. kolejka | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Data | Godzina | Gospodarz | Rezultat | Gość | Widzów | MVP | |||||
12.01.2018 | 18:00 | BKS Profi Credit Bielsko-Biała | 2:3 (25:21, 25:22, 16:25, 24:26, 9:15) | Legionovia Legionowo | 800 | Beata Mielczarek | |||||
13.01.2018 | 17:00 | Budowlani Toruń | 0:3 (12:25, 18:25, 18:25) | ŁKS Commercecon Łódź | 712 | Zuzanna Efimienko | |||||
13.01.2018 | 17:00 | Polski Cukier Muszynianka Muszyna | 3:1 (25:21, 25:18, 19:25, 28:26) | Impel Wrocław | 650 | Małgorzata Śmieszek | |||||
13.01.2018 | 18:00 | Trefl Proxima Kraków | 3:0 (25:20, 25:10, 25:20) | Tauron MKS Dąbrowa Górnicza | 299 | Martyna Łukasik | |||||
14.01.2018 | 17:00 | KS Pałac Bydgoszcz | 1:3 (25:22, 25:27, 20:25, 11:25) | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | 620 | Marta Biedziak | |||||
14.01.2018 | 20:00 | Chemik Police | 3:0 (25:14, 25:22, 25:19) | Budowlani Łódź | 850 | Katarzyna Zaroślińska-Król | |||||
15.01.2018 | 18:00 | PTPS Piła | 1:3 (25:23, 19:25, 21:25, 16:25) | KS Developres Rzeszów | 1050 | Agnieszka Rabka |
14. kolejka | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Data | Godzina | Gospodarz | Rezultat | Gość | Widzów | MVP | |||||
20.01.2018 | 14:45 | Trefl Proxima Kraków | 1:3 (19:25, 27:25, 22:25, 15:25) | ŁKS Commercecon Łódź | 283 | Agata Wawrzyńczyk | |||||
20.01.2018 | 17:00 | Legionovia Legionowo | 3:0 (25:18, 25:19, 25:15) | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | 600 | Paulina Szpak | |||||
20.01.2018 | 17:00 | Polski Cukier Muszynianka Muszyna | 3:0 (25:13, 25:19, 25:19) | Tauron MKS Dąbrowa Górnicza | 680 | Roksana Brzóska | |||||
20.01.2018 | 18:00 | Budowlani Łódź | 0:3 (19:25, 24:26, 22:25) | BKS Profi Credit Bielsko-Biała | 1250 | Katarzyna Konieczna | |||||
21.01.2018 | 17:00 | Budowlani Toruń | 0:3 (16:25, 22:25, 21:25) | Chemik Police | 400 | Natalia Mędrzyk | |||||
21.01.2018 | 18:00 | PTPS Piła | 3:0 (25:11, 25:21, 25:18) | Impel Wrocław | 1005 | Anna Stencel | |||||
11.03.2018 | 18:00 | KS Pałac Bydgoszcz | 0:3 (15:25, 18:25, 24:26) | KS Developres Rzeszów | 400 | Adela Helić |
15. kolejka | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Data | Godzina | Gospodarz | Rezultat | Gość | Widzów | MVP | |||||
26.01.2018 | 18:00 | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | 3:2 (29:31, 16:25, 25:21, 26:24, 15:10) | BKS Profi Credit Bielsko-Biała | 1024 | Natalia Skrzypkowska | |||||
27.01.2018 | 17:00 | Impel Wrocław | 3:0 (25:15, 25:19, 25:22) | KS Pałac Bydgoszcz | 285 | Tamara Gałucha | |||||
27.01.2018 | 18:00 | Chemik Police | 3:1 (25:19, 25:14, 26:28, 25:21) | Trefl Proxima Kraków | 650 | Izabela Bełcik | |||||
27.01.2018 | 18:00 | ŁKS Commercecon Łódź | 3:2 (25:19, 22:25, 20:25, 27:25, 15:13) | Polski Cukier Muszynianka Muszyna | 1908 | Agata Wawrzyńczyk | |||||
28.01.2018 | 17:00 | Budowlani Toruń | 0:3 (12:25, 17:25, 18:25) | Budowlani Łódź | 420 | Julia Twardowska | |||||
28.01.2018 | 20:00 | KS Developres Rzeszów | 3:0 (25:20, 25:16, 25:21) | Legionovia Legionowo | 500 | Hélène Rousseaux | |||||
29.01.2018 | 18:00 | Tauron MKS Dąbrowa Górnicza | 3:2 (20:25, 21:25, 25:23, 25:21, 15:11) | PTPS Piła | 900 | Patrycja Polak |
16. kolejka | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Data | Godzina | Gospodarz | Rezultat | Gość | Widzów | MVP | |||||
03.02.2018 | 17:00 | Polski Cukier Muszynianka Muszyna | 1:3 (25:21, 14:25, 13:25, 16:25) | Chemik Police | 790 | Natalia Mędrzyk | |||||
03.02.2018 | 18:00 | BKS Profi Credit Bielsko-Biała | 1:3 (25:23, 15:25, 20:25, 20:25) | KS Developres Rzeszów | 770 | Hélène Rousseaux | |||||
03.02.2018 | 18:00 | Trefl Proxima Kraków | 3:1 (25:23, 25:17, 20:25, 25:18) | Budowlani Toruń | 427 | Martyna Łukasik | |||||
04.02.2018 | 17:00 | KS Pałac Bydgoszcz | 3:0 (25:16, 25:19, 25:19) | Tauron MKS Dąbrowa Górnicza | 680 | Joanna Kuligowska | |||||
04.02.2018 | 18:00 | Budowlani Łódź | 3:0 (25:23, 25:21, 25:23) | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | 600 | Agnieszka Kąkolewska | |||||
04.02.2018 | 20:00 | Legionovia Legionowo | 3:1 (25:27, 25:20, 25:21, 25:19) | Impel Wrocław | 1200 | Małgorzata Jasek | |||||
05.02.2018 | 18:00 | PTPS Piła | 3:1 (25:22, 25:19, 17:25, 25:17) | ŁKS Commercecon Łódź | 1140 | Jelena Trnić |
17. kolejka | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Data | Godzina | Gospodarz | Rezultat | Gość | Widzów | MVP | |||||
10.02.2018 | 17:00 | Budowlani Toruń | 0:3 (18:25, 18:25, 20:25) | Polski Cukier Muszynianka Muszyna | 1200 | Roksana Brzóska | |||||
10.02.2018 | 17:00 | KS Developres Rzeszów | 3:0 (25:22, 25:19, 25:19) | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | 650 | Hélène Rousseaux | |||||
10.02.2018 | 17:00 | Tauron MKS Dąbrowa Górnicza | 3:2 (26:28, 12:25, 25:22, 25:22, 15:13) | Legionovia Legionowo | 500 | Aliona Martiniuc | |||||
10.02.2018 | 18:00 | Chemik Police | 3:1 (25:19, 25:20, 23:25, 25:17) | PTPS Piła | 850 | Natalia Mędrzyk | |||||
11.02.2018 | 15:00 | ŁKS Commercecon Łódź | 3:0 (25:11, 25:23, 25:22) | KS Pałac Bydgoszcz | 1360 | Izabela Kowalińska | |||||
11.02.2018 | 17:00 | Impel Wrocław | 3:0 (25:20, 25:15, 25:17) | BKS Profi Credit Bielsko-Biała | 878 | Anna Łozowska | |||||
11.02.2018 | 20:00 | Trefl Proxima Kraków | 2:3 (23:25, 22:25, 25:22, 25:23, 6:15) | Budowlani Łódź | 300 | Julia Twardowska |
18. kolejka | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Data | Godzina | Gospodarz | Rezultat | Gość | Widzów | MVP | |||||
16.02.2018 | 18:00 | BKS Profi Credit Bielsko-Biała | 3:0 (25:22, 25:13, 25:17) | Tauron MKS Dąbrowa Górnicza | 800 | Marlena Pleśnierowicz | |||||
17.02.2018 | 17:00 | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | 1:3 (25:16, 18:25, 20:25, 24:26) | Impel Wrocław | 980 | Iga Chojnacka | |||||
17.02.2018 | 18:00 | KS Pałac Bydgoszcz | 1:3 (14:25, 23:25, 25:21, 19:25) | Chemik Police | 380 | Sladana Mirković | |||||
17.02.2018 | 18:00 | PTPS Piła | 3:1 (25:15, 25:20, 21:25, 25:15) | Budowlani Toruń | 950 | Dajana Bošković | |||||
17.02.2018 | 18:00 | Trefl Proxima Kraków | 3:2 (25:27, 18:25, 25:22, 25:14, 15:8) | Polski Cukier Muszynianka Muszyna | 380 | Rebecca Pavan | |||||
18.02.2018 | 20:30 | Budowlani Łódź | 3:0 (25:17, 25:20, 25:20) | KS Developres Rzeszów | 1200 | Agnieszka Kąkolewska | |||||
19.02.2018 | 18:00 | Legionovia Legionowo | 2:3 (21:25, 29:27, 25:16, 22:25, 13:15) | ŁKS Commercecon Łódź | 450 | Agata Wawrzyńczyk |
19. kolejka | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Data | Godzina | Gospodarz | Rezultat | Gość | Widzów | MVP | |||||
24.02.2018 | 17:00 | Impel Wrocław | 1:3 (25:23, 15:25, 18:25, 26:28) | KS Developres Rzeszów | 920 | Anna Kaczmar | |||||
24.02.2018 | 17:00 | Tauron MKS Dąbrowa Górnicza | 2:3 (25:20, 25:22, 10:25, 8:25, 11:15) | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | 700 | Koleta Łyszkiewicz | |||||
24.02.2018 | 17:00 | Polski Cukier Muszynianka Muszyna | 3:2 (25:20, 20:25, 25:21, 24:26, 15:10) | Budowlani Łódź | 400 | Monika Bociek | |||||
24.02.2018 | 18:00 | Chemik Police | 3:0 (25:12, 25:20, 25:16) | Legionovia Legionowo | 750 | Malwina Smarzek | |||||
25.02.2018 | 17:00 | Budowlani Toruń | 3:1 (26:28, 25:22, 25:20, 25:15) | KS Pałac Bydgoszcz | 560 | Agata Nowak | |||||
25.02.2018 | 20:00 | Trefl Proxima Kraków | 3:1 (25:17, 16:25, 25:23, 25:23) | PTPS Piła | 311 | Klaudia Kulig | |||||
26.02.2018 | 18:00 | ŁKS Commercecon Łódź | 3:1 (25:23, 26:28, 27:25, 25:14) | BKS Profi Credit Bielsko-Biała | 1758 | Regiane Bidias |
20. kolejka | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Data | Godzina | Gospodarz | Rezultat | Gość | Widzów | MVP | |||||
03.03.2018 | 17:00 | KS Developres Rzeszów | 3:0 (25:13, 25:16, 25:15) | Tauron MKS Dąbrowa Górnicza | 700 | Anna Kaczmar | |||||
03.03.2018 | 17:00 | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | 0:3 (20:25, 19:25, 15:25) | ŁKS Commercecon Łódź | 740 | Lucie Mühlsteinová | |||||
03.03.2018 | 17:00 | Legionovia Legionowo | 2:3 (25:20, 25:13, 16:25, 13:25, 7:15) | Budowlani Toruń | 1300 | Marta Wójcik | |||||
03.03.2018 | 18:00 | PTPS Piła | 3:0 (25:22, 25:23, 25:10) | Polski Cukier Muszynianka Muszyna | 1290 | Dorota Wilk | |||||
03.03.2018 | 18:00 | Trefl Proxima Kraków | 3:1 (29:27, 25:17, 12:25, 25:18) | KS Pałac Bydgoszcz | 181 | Ewelina Brzezińska | |||||
05.03.2018 | 18:00 | Budowlani Łódź | 3:0 (25:22, 25:10, 25:14) | Impel Wrocław | 1140 | Agnieszka Kąkolewska | |||||
05.03.2018 | 18:00 | BKS Profi Credit Bielsko-Biała | 0:3 (19:25, 20:25, 20:25) | Chemik Police | 1000 | Stefana Veljković |
21. kolejka | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Data | Godzina | Gospodarz | Rezultat | Gość | Widzów | MVP | |||||
07.03.2018 | 18:00 | Budowlani Toruń | 0:3 (20:25, 18:25, 17:25) | BKS Profi Credit Bielsko-Biała | 305 | Katarzyna Konieczna | |||||
07.03.2018 | 18:00 | Chemik Police | 3:0 (25:21, 25:14, 25:21) | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | 480 | Natalia Mędrzyk | |||||
07.03.2018 | 18:00 | Polski Cukier Muszynianka Muszyna | 3:1 (21:25, 25:19, 25:13, 25:17) | KS Pałac Bydgoszcz | 250 | Małgorzata Śmieszek | |||||
07.03.2018 | 18:00 | ŁKS Commercecon Łódź | 3:2 (25:20, 25:27, 22:25, 25:22, 15:13) | KS Developres Rzeszów | 1050 | Izabela Kowalińska | |||||
09.03.2018 | 17:00 | Tauron MKS Dąbrowa Górnicza | 0:3 (19:25, 19:25, 20:25) | Impel Wrocław | 400 | Weronika Wołodko | |||||
09.03.2018 | 18:00 | Trefl Proxima Kraków | 1:3 (25:16, 20:25, 20:25, 20:25) | Legionovia Legionowo | 250 | Małgorzata Jasek | |||||
21.03.2018 | 18:00 | PTPS Piła | 3:2 (18:25, 25:20, 22:25, 25:20, 15:8) | Budowlani Łódź | 1150 | Karolina Różycka |
22. kolejka | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Data | Godzina | Gospodarz | Rezultat | Gość | Widzów | MVP | |||||
15.03.2018 | 18:00 | Legionovia Legionowo | 0:3 (15:25, 25:27, 14:25) | Polski Cukier Muszynianka Muszyna | 520 | Aleksandra Wójcik | |||||
16.03.2018 | 18:00 | KS Pałac Bydgoszcz | 1:3 (25:19, 21:25, 16:25, 31:33) | PTPS Piła | 300 | Anita Kwiatkowska | |||||
16.03.2018 | 18:00 | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | 3:2 (19:25, 18:25, 25:22, 25:19, 17:15) | Budowlani Toruń | 540 | Katarzyna Szałankiewicz | |||||
17.03.2018 | 18:00 | Budowlani Łódź | 3:2 (24:26, 18:25, 25:17, 25:17, 15:11) | Tauron MKS Dąbrowa Górnicza | 1150 | Pavla Vincourová | |||||
18.03.2018 | 17:00 | Impel Wrocław | 0:3 (17:25, 20:25, 18:25) | ŁKS Commercecon Łódź | 766 | Izabela Kowalińska | |||||
18.03.2018 | 18:00 | BKS Profi Credit Bielsko-Biała | 0:3 (17:25, 21:25, 18:25) | Trefl Proxima Kraków | 800 | Ewelina Brzezińska | |||||
18.03.2018 | 20:00 | KS Developres Rzeszów | 3:2 (10:25, 26:24, 20:25, 25:18, 15:11) | Chemik Police | 1500 | Anna Kaczmar |
23. kolejka | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Data | Godzina | Gospodarz | Rezultat | Gość | Widzów | MVP | |||||
24.03.2018 | 17:00 | Budowlani Toruń | 2:3 (25:23, 25:20, 16:25, 18:25, 15:17) | KS Developres Rzeszów | 380 | Katarzyna Żabińska | |||||
24.03.2018 | 18:00 | Trefl Proxima Kraków | 3:0 (25:22, 25:21, 25:14) | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | 417 | Justyna Łukasik | |||||
24.03.2018 | 18:00 | PTPS Piła | 3:0 (25:19, 25:11, 26:24) | Legionovia Legionowo | 1180 | Jessica Walker | |||||
25.03.2018 | 16:00 | Chemik Police | 3:0 (25:19, 25:19, 25:11) | Impel Wrocław | 900 | Bianka Buša | |||||
25.03.2018 | 18:00 | KS Pałac Bydgoszcz | 0:3 (23:25, 13:25, 19:25) | Budowlani Łódź | 400 | Martyna Grajber | |||||
26.03.2018 | 18:00 | Polski Cukier Muszynianka Muszyna | 2:3 (22:25, 25:21, 20:25, 25:15, 10:15) | BKS Profi Credit Bielsko-Biała | 600 | Dominika Sobolska | |||||
31.03.2018 | 16:00 | ŁKS Commercecon Łódź | 3:0 (26:24, 25:23, 25:11) | Tauron MKS Dąbrowa Górnicza | 925 | Krystyna Strasz |
24. kolejka | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Data | Godzina | Gospodarz | Rezultat | Gość | Widzów | MVP | |||||
28.03.2018 | 18:00 | KS Developres Rzeszów | 3:0 (25:12, 25:9, 25:19) | Trefl Proxima Kraków | 800 | Hélène Rousseaux | |||||
28.03.2018 | 18:00 | Tauron MKS Dąbrowa Górnicza | 0:3 (24:26, 19:25, 18:25) | Chemik Police | 400 | Malwina Smarzek | |||||
28.03.2018 | 18:00 | Budowlani Łódź | 3:0 (25:18, 25:18, 25:19) | ŁKS Commercecon Łódź | 5671 | Pavla Vincourová | |||||
28.03.2018 | 18:00 | Legionovia Legionowo | 1:3 (25:21, 18:25, 21:25, 23:25) | KS Pałac Bydgoszcz | 520 | Ewelina Krzywicka | |||||
28.03.2018 | 18:00 | Impel Wrocław | 2:3 (25:15, 23:25, 25:13, 25:27, 13:15) | Budowlani Toruń | 350 | Kinga Hatala | |||||
29.03.2018 | 18:00 | BKS Profi Credit Bielsko-Biała | 3:0 (26:24, 25:19, 25:20) | PTPS Piła | 600 | Dominika Sobolska | |||||
29.03.2018 | 18:00 | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | 3:1 (17:25, 25:23, 25:18, 25:18) | Polski Cukier Muszynianka Muszyna | 720 | Koleta Łyszkiewicz |
25. kolejka | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Data | Godzina | Gospodarz | Rezultat | Gość | Widzów | MVP | |||||
05.04.2018 | 18:00 | Legionovia Legionowo | 1:3 (23:25, 25:15, 19:25, 22:25) | Budowlani Łódź | 510 | Agnieszka Kąkolewska | |||||
05.04.2018 | 18:00 | KS Pałac Bydgoszcz | 3:1 (26:24, 21:25, 25:23, 25:15) | BKS Profi Credit Bielsko-Biała | 230 | Ewelina Krzywicka | |||||
06.04.2018 | 18:00 | Budowlani Toruń | 3:0 (25:16, 25:14, 25:19) | Tauron MKS Dąbrowa Górnicza | 435 | Izabela Bałucka | |||||
07.04.2018 | 17:00 | Polski Cukier Muszynianka Muszyna | 0:3 (17:25, 19:25, 19:25) | KS Developres Rzeszów | 325 | Anna Kaczmar | |||||
07.04.2018 | 18:00 | PTPS Piła | 3:1 (21:25, 25:16, 25:16, 25:21) | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | 790 | Dorota Wilk | |||||
07.04.2018 | 18:00 | Trefl Proxima Kraków | 3:1 (23:25, 25:15, 25:21, 25:17) | Impel Wrocław | 413 | Ewelina Brzezińska | |||||
08.04.2018 | 14:45 | Chemik Police | 3:0 (25:23, 25:17, 25:16) | ŁKS Commercecon Łódź | 950 | Natalia Mędrzyk |
26. kolejka | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Data | Godzina | Gospodarz | Rezultat | Gość | Widzów | MVP | |||||
11.04.2018 | 18:00 | KS Developres Rzeszów | 3:0 (25:18, 26:24, 25:15) | PTPS Piła | 850 | Hélène Rousseaux | |||||
11.04.2018 | 18:00 | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | 0:3 (25:27, 16:25, 21:25) | KS Pałac Bydgoszcz | 911 | Ewelina Krzywicka | |||||
11.04.2018 | 18:00 | ŁKS Commercecon Łódź | 3:0 (26:24, 28:26, 25:17) | Budowlani Toruń | 715 | Izabela Kowalińska | |||||
11.04.2018 | 18:00 | Legionovia Legionowo | 3:2 (23:25, 25:15, 25:21, 22:25, 15:11) | BKS Profi Credit Bielsko-Biała | 530 | Paulina Szpak | |||||
11.04.2018 | 18:00 | Tauron MKS Dąbrowa Górnicza | 2:3 (27:25, 10:25, 17:25, 25:22, 7:15) | Trefl Proxima Kraków | 500 | Adrianna Budzoń | |||||
11.04.2018 | 18:00 | Impel Wrocław | 2:3 (21:25, 18:25, 25:19, 25:23, 11:15) | Polski Cukier Muszynianka Muszyna | 493 | Małgorzata Śmieszek | |||||
11.04.2018 | 20:30 | Budowlani Łódź | 1:3 (20:25, 19:25, 25:20, 21:25) | Chemik Police | 750 | Aleksandra Krzos |
Tabela
Lp. | Drużyna | Pkt | Mecze | Rodzaj wyniku | Sety | Małe punkty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M | 3:0 | wyg. | zdob. | ||||||||||||||
1 | KPS Chemik Police | 70 | 26 | 10 | 74 | 2293 | |||||||||||
2 | KS Developres Rzeszów | 64 | 26 | 12 | 71 | 2260 | |||||||||||
3 | ŁKS Commercecon Łódź | 61 | 26 | 11 | 69 | 2280 | |||||||||||
4 | Budowlani Łódź | 52 | 26 | 12 | 58 | 2103 | |||||||||||
5 | PTPS Piła | 46 | 26 | 6 | 55 | 2212 | |||||||||||
6 | Trefl Proxima Kraków | 39 | 26 | 5 | 52 | 2230 | |||||||||||
7 | Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS | 38 | 26 | 5 | 51 | 2198 | |||||||||||
8 | BKS Aluprof Bielsko-Biała | 36 | 26 | 7 | 50 | 2159 | |||||||||||
9 | AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | 28 | 26 | 2 | 40 | 2123 | |||||||||||
10 | Impel Wrocław | 26 | 26 | 3 | 39 | 2105 | |||||||||||
11 | Siódemka SK bank Legionovia | 26 | 26 | 2 | 39 | 2097 | |||||||||||
12 | KS Pałac Bydgoszcz | 25 | 26 | 3 | 35 | 1989 | |||||||||||
13 | Budowlani Toruń | 24 | 26 | 2 | 33 | 1908 | |||||||||||
14 | Tauron MKS Dąbrowa Górnicza | 11 | 26 | 1 | 23 | 1825 |
Źródło: lsk.pl (pol.)
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. wyższy stosunek setów; 3. wyższy stosunek małych punktów.
Punktacja: 3:0 i 3:1 - 3 pkt; 3:2 - 2 pkt; 2:3 - 1 pkt; 1:3 i 0:3 - 0 pkt
walka o mistrzostwo
baraż o utrzymanie
spadek
Faza play-off
(do 2 zwycięstw)
Półfinały | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Data | Godzina | Gospodarz | Rezultat | Gość | Widzów | MVP | |||||
15.04.2018 | 20:00 | Chemik Police | 3:1 (16:25, 25:14, 25:20, 25:19) | Budowlani Łódź | 980 | Malwina Smarzek | |||||
17.04.2018 | 18:00 | Budowlani Łódź | 3:0 (25:23, 25:17, 25:22) | Chemik Police | 2400 | Kaja Grobelna | |||||
20.04.2018 | 18:00 | Chemik Police | 3:1 (25:18, 17:25, 25:19, 25:20) | Budowlani Łódź | 1000 | Stefana Veljković | |||||
16.04.2018 | 18:00 | KS Developres Rzeszów | 3:2 (25:22, 25:21, 16:25, 27:29, 15:7) | ŁKS Commercecon Łódź | 1400 | Monika Ptak | |||||
19.04.2018 | 20:30 | ŁKS Commercecon Łódź | 3:1 (25:12, 19:25, 25:11, 25:20) | KS Developres Rzeszów | 3200 | Katarzyna Sielicka | |||||
23.04.2018 | 18:00 | KS Developres Rzeszów | 2:3 (27:29, 25:17, 25:11, 26:28, 13:15) | ŁKS Commercecon Łódź | 1650 | Zuzanna Efimienko-Młotkowska |
(do 2 zwycięstw)
Mecze o 5. miejsce | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Data | Godzina | Gospodarz | Rezultat | Gość | Widzów | MVP | |||||
15.04.2018 | 18:00 | PTPS Piła | 0:3 (18:25, 20:25, 25:27) | Trefl Proxima Kraków | 850 | Daria Paszek | |||||
18.04.2018 | 18:00 | Trefl Proxima Kraków | 0:3 (18:25, 13:25, 22:25) | PTPS Piła | 274 | Anna Stencel | |||||
21.04.2018 | 18:00 | PTPS Piła | 3:1 (16:25, 27:25, 25:15, 25:19) | Trefl Proxima Kraków | 650 | Dorota Wilk |
(do 2 zwycięstw)
Mecze o 7. miejsce | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Data | Godzina | Gospodarz | Rezultat | Gość | Widzów | MVP | |||||
15.04.2018 | 17:00 | Polski Cukier Muszynianka Muszyna | 0:3 (20:25, 25:27, 21:25) | BKS Profi Credit Bielsko-Biała | 300 | Dominika Sobolska | |||||
19.04.2018 | 18:00 | BKS Profi Credit Bielsko-Biała | 3:0 (25:20, 25:16, 25:22) | Polski Cukier Muszynianka Muszyna | 650 | Olivia Różański |
(do 2 zwycięstw)
Mecze o 9. miejsce | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Data | Godzina | Gospodarz | Rezultat | Gość | Widzów | MVP | |||||
15.04.2018 | 18:00 | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | 3:2 (25:19, 25:20, 22:25, 15:25, 16:14) | Impel Wrocław | 490 | Anna Miros | |||||
16.04.2018 | 18:00 | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | 3:0 (25:20, 25:17, 25:14) | Impel Wrocław | 340 | Natalia Skrzypkowska |
(do 2 zwycięstw)
Mecze o 11. miejsce/utrzymanie | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Data | Godzina | Gospodarz | Rezultat | Gość | Widzów | MVP | |||||
15.04.2018 | 18:00 | Legionovia Legionowo | 0:3 (18:25, 23:25, 22:25) | KS Pałac Bydgoszcz | 480 | Natalia Misiuna | |||||
18.04.2018 | 18:00 | KS Pałac Bydgoszcz | 3:2 (18:25, 26:24, 18:25, 25:21, 16:14) | Legionovia Legionowo | 290 | Joanna Kuligowska |
(do 2 zwycięstw)
Finał | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Data | Godzina | Gospodarz | Rezultat | Gość | Widzów | MVP | |||||
26.04.2018 | 20:30 | Chemik Police | 3:0 (25:21, 25:9, 25:4) | ŁKS Commercecon Łódź | 1150 | Stefana Veljković | |||||
30.04.2018 | 18:00 | ŁKS Commercecon Łódź | 1:3 (13:25, 25:22, 19:25, 25:27) | Chemik Police | 5000 | Malwina Smarzek |
(do 2 zwycięstw)
Mecze o 3. miejsce | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Data | Godzina | Gospodarz | Rezultat | Gość | Widzów | MVP | |||||
26.04.2018 | 18:00 | KS Developres Rzeszów | 3:2 (25:19, 25:22, 17:25, 16:25, 15:12) | Budowlani Łódź | 900 | Hélène Rousseaux | |||||
28.04.2018 | 18:00 | Budowlani Łódź | 3:0 (27:25, 25:17, 25:23) | KS Developres Rzeszów | 1100 | Pavla Vincourová | |||||
02.05.2018 | 18:00 | KS Developres Rzeszów | 2:3 (26:28, 19:25, 26:24, 25:20, 11:15) | Budowlani Łódź | 1700 | Pavla Vincourová |
Faza play-out
(do 3 zwycięstw)
Baraże | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Data | Godzina | Gospodarz | Rezultat | Gość | Widzów | MVP | |||||
24.04.2018 | 19:00 | Legionovia Legionowo | 3:1 (16:25, 25:18, 25:19, 25:15) | Energa MKS Kalisz | 550 | ||||||
25.04.2018 | 19:00 | Legionovia Legionowo | 3:1 (25:20, 25:10, 17:25, 25:21) | Energa MKS Kalisz | 620 | ||||||
29.04.2018 | 18:00 | Energa MKS Kalisz | 1:3 (25:23, 17:25, 21:25, 18:25) | Legionovia Legionowo | 490 |
Klasyfikacja końcowa
spadek do I ligi
Składy drużyn
Chemik Police | ||||
---|---|---|---|---|
Nr | Imię i nazwisko | Data ur. | Wzrost | Pozycja |
1 | Bianka Buša | 25.07.1994 | 187 | przyjmująca |
3 | Alexandra Holston | 03.04.1995 | 188 | atakująca |
4 | Katarzyna Gajgał-Anioł | 21.09.1981 | 190 | środkowa |
6 | Agnieszka Bednarek-Kasza | 20.02.1986 | 186 | środkowa |
7 | Malwina Smarzek | 03.06.1996 | 191 | przyjmująca |
8 | Izabela Bełcik | 29.11.1980 | 186 | rozgrywająca |
10 | Berenika Tomsia | 18.03.1988 | 189 | atakująca |
11 | Stefana Veljković | 09.01.1990 | 190 | środkowa |
13 | Sladana Mirković | 07.10.1995 | 185 | rozgrywająca |
14 | Natalia Mędrzyk | 13.01.1992 | 184 | przyjmująca |
15 | Straszimira Filipowa | 18.08.1985 | 195 | środkowa |
16 | Maret Balkestein-Grothues | 16.09.1988 | 180 | przyjmująca |
17 | Aleksandra Krzos | 23.06.1989 | 181 | libero |
18 | Katarzyna Zaroślińska | 03.02.1987 | 187 | atakująca |
Marcello Abbondanza | Trener | |||
Piotr Matela | Asystent trenera |
Budowlani Łódź | ||||
---|---|---|---|---|
Nr | Imię i nazwisko | Data ur. | Wzrost | Pozycja |
1 | Hana Čutura | 10.03.1988 | 192 | przyjmująca |
2 | Gabriela Polańska | 27.11.1988 | 199 | środkowa |
3 | Ewelina Polak | 17.04.1993 | 176 | rozgrywająca |
5 | Agnieszka Kąkolewska | 17.10.1994 | 199 | środkowa |
6 | Julia Piotrowska | 23.05.1996 | 192 | środkowa |
7 | Julia Twardowska | 04.05.1995 | 188 | przyjmująca |
10 | Adrianna Muszyńska | 22.03.1990 | 189 | przyjmująca |
11 | Zuzanna Czyżnielewska | 24.04.1992 | 186 | atakująca |
12 | Justyna Kędziora | 29.09.2000 | 175 | przyjmująca |
13 | Agata Witkowska | 19.08.1989 | 170 | libero |
15 | Kaja Grobelna | 04.01.1995 | 188 | atakująca |
18 | Pavla Vincourová | 12.11.1992 | 180 | rozgrywająca |
20 | Martyna Grajber | 28.03.1995 | 182 | przyjmująca |
Błażej Krzyształowicz | Trener | |||
Tadeusz Krzyształowicz | Asystent trenera |
KS Developres Rzeszów | ||||
---|---|---|---|---|
Nr | Imię i nazwisko | Data ur. | Wzrost | Pozycja |
1 | Hélène Rousseaux | 25.09.1991 | 188 | przyjmująca |
3 | Monika Ptak | 14.05.1990 | 187 | środkowa |
4 | Natalia Gajewska | 14.05.1994 | 175 | rozgrywająca |
5 | Magdalena Hawryła | 01.01.1989 | 190 | środkowa |
6 | Katarzyna Żabińska | 20.02.1989 | 183 | środkowa |
7 | Ewa Śliwińska | 27.04.1993 | 183 | przyjmująca |
8 | Anna Kaczmar | 26.09.1985 | 181 | rozgrywająca |
9 | Agata Sawicka | 17.01.1985 | 181 | libero |
10 | Adela Helić | 24.02.1990 | 185 | atakująca |
13 | Kamila Ganszczyk | 02.12.1991 | 191 | środkowa |
14 | Agnieszka Rabka | 30.08.1978 | 178 | rozgrywająca |
16 | Klaudia Kaczorowska | 20.12.1988 | 183 | przyjmująca |
17 | Julija Andruszko | 05.07.1985 | 198 | atakująca |
18 | Lucyna Borek | 22.06.1987 | 163 | libero |
19 | Pola Nowakowska | 30.01.1996 | 181 | libero |
20 | Jelena Blagojević | 01.12.1988 | 181 | przyjmująca |
Lorenzo Micelli | Trener | |||
Dawid Pawlik | Asystent trenera |
Impel Wrocław | ||||
---|---|---|---|---|
Nr | Imię i nazwisko | Data ur. | Wzrost | Pozycja |
1 | Valerie Nichol | 29.04.1994 | 181 | rozgrywająca |
4 | Julia Szczurowska | 29.07.2001 | 190 | atakująca |
6 | Magdalena Wawrzyniak | 14.03.1990 | 186 | atakująca |
7 | Weronika Wołodko | 09.10.1998 | 178 | rozgrywająca |
9 | Natalia Murek | 08.09.1999 | 180 | przyjmująca |
12 | Aleksandra Trojan | 06.06.1991 | 196 | środkowa |
14 | Tamara Gałucha | 20.03.1990 | 182 | atakująca |
16 | Maria Stenzel | 25.11.1998 | 168 | libero |
17 | Anna Łozowska | 16.03.1993 | 184 | środkowa |
18 | Ilona Gierak | 29.10.1988 | 182 | przyjmująca |
19 | Iga Chojnacka | 21.04.1994 | 183 | środkowa |
Marek Solarewicz | Trener | |||
Wojciech Kurczyński | Asystent trenera |
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza | ||||
---|---|---|---|---|
Nr | Imię i nazwisko | Data ur. | Wzrost | Pozycja |
1 | Anastasija Bajdiuk | 05.12.1999 | 190 | przyjmująca |
2 | Kamila Colik | 16.07.1991 | 168 | libero |
4 | Aliona Martiniuc | 22.06.1991 | 186 | atakująca |
5 | Simona Dreczka | 25.07.1998 | 185 | środkowa |
6 | Ewelina Tobiasz | 06.02.1994 | 178 | rozgrywająca |
7 | Aleksandra Lipska | 25.02.1998 | 184 | atakująca |
8 | Barbora Purchartová | 09.05.1992 | 189 | środkowa |
9 | Patrycja Polak | 23.02.1991 | 182 | przyjmująca |
10 | Marta Ciesiulewicz | 06.03.1995 | 183 | przyjmująca |
13 | Natalia Perlińska | 04.06.1988 | 190 | środkowa |
14 | Agata Michalewicz | 28.04.1998 | 181 | rozgrywająca |
15 | Ana Grbac | 23.03.1988 | 187 | rozgrywająca |
16 | Kinga Drabek | 10.05.1998 | 169 | libero |
17 | Sanja Trivunović | 29.03.1990 | 185 | przyjmująca |
18 | Aleksandra Sikorska | 28.04.1993 | 186 | środkowa |
Andrzej Stelmach | Trener | |||
Magdalena Śliwa | Asystent trenera |
ŁKS Commercecon Łódź | ||||
---|---|---|---|---|
Nr | Imię i nazwisko | Data ur. | Wzrost | Pozycja |
1 | Izabella Szyjka | 30.04.1995 | 174 | libero |
2 | Ewa Kwiatkowska | 12.04.1986 | 182 | środkowa |
3 | Małgorzata Skorupa | 16.09.1984 | 183 | środkowa |
5 | Regiane Bidias | 02.10.1986 | 190 | przyjmująca |
6 | Julita Rafałko | 23.04.1999 | 176 | przyjmująca |
7 | Dominika Mras | 19.04.1996 | 181 | rozgrywająca |
8 | Agata Wawrzyńczyk | 31.01.1992 | 173 | przyjmująca |
9 | Katarzyna Sielicka | 06.12.1981 | 181 | przyjmująca |
10 | Deja McClendon | 27.06.1992 | 182 | przyjmująca |
11 | Lucie Mühlsteinová | 15.10.1984 | 181 | rozgrywająca |
12 | Izabela Kowalińska | 23.02.1985 | 189 | atakująca |
13 | Krystyna Strasz | 24.07.1987 | 166 | libero |
16 | Zuzanna Efimienko-Młotkowska | 08.08.1989 | 196 | środkowa |
17 | Atina Papafotiu | 23.08.1989 | 181 | rozgrywająca |
Michal Mašek | Trener | |||
Bartłomiej Bartodziejski | Asystent trenera |
BKS Profi Credit Bielsko-Biała | ||||
---|---|---|---|---|
Nr | Imię i nazwisko | Data ur. | Wzrost | Pozycja |
1 | Barbara Zakościelna | 24.07.1998 | 183 | przyjmująca |
2 | Julia Nowicka | 21.10.1998 | 174 | rozgrywająca |
3 | Olivia Różański | 05.06.1997 | 184 | przyjmująca/atakująca |
4 | Aleksandra Wańczyk | 01.01.1996 | 193 | atakująca |
5 | Aleksandra Jagieło | 02.06.1980 | 180 | przyjmująca |
6 | Katarzyna Konieczna | 22.03.1985 | 184 | atakująca |
7 | Kornelia Moskwa | 30.10.1996 | 186 | środkowa |
8 | Marlena Pleśnierowicz | 09.01.1992 | 176 | rozgrywająca |
9 | Nia Grant | 08.05.1993 | 188 | środkowa |
10 | Gina Mancuso | 31.05.1991 | 183 | przyjmująca |
11 | Izabela Lemańczyk | 11.12.1990 | 169 | libero |
13 | Martyna Świrad | 05.01.1998 | 182 | środkowa |
15 | Dominika Sobolska | 03.12.1991 | 187 | środkowa |
16 | Emilia Mucha | 07.12.1993 | 186 | przyjmująca |
17 | Aneta Wilczek | 12.11.1997 | 176 | przyjmująca |
Wiktoria Szumera | 28.12.1999 | 182 | przyjmująca | |
Tore Aleksandersen | Trener | |||
Marcin Owczarski | Asystent trenera |
Budowlani Toruń | ||||
---|---|---|---|---|
Nr | Imię i nazwisko | Data ur. | Wzrost | Pozycja |
1 | Dorota Ściurka | 07.01.1981 | 180 | przyjmująca |
2 | Aleksandra Szczygłowska | 22.03.1998 | 172 | libero |
4 | Maryna Pauława | 21.01.1989 | 180 | przyjmująca |
5 | Gabriela Jasińska | 14.07.1992 | 180 | rozgrywająca |
6 | Anna Lewandowska | 02.12.1995 | 186 | środkowa |
8 | Marta Wójcik | 17.02.1982 | 183 | rozgrywająca |
9 | Izabela Bałucka | 15.02.1993 | 185 | środkowa |
10 | Ewa Bimkiewicz | 06.12.1997 | 190 | atakująca |
11 | Ewelina Ryznar | 01.10.1986 | 189 | środkowa |
12 | Marta Wiśniewska | 15.11.1990 | 188 | przyjmująca |
13 | Agata Nowak | 08.07.1995 | 175 | libero |
14 | Marina Cvetanović | 14.02.1986 | 188 | atakująca |
15 | Júlia Kavalenka | 02.03.1999 | 193 | środkowa |
16 | Kinga Hatala | 17.07.1989 | 189 | atakująca |
Mirosław Zawieracz | Trener | |||
Marcin Szendzielarz | Asystent trenera |
Polski Cukier Muszynianka Muszyna | ||||
---|---|---|---|---|
Nr | Imię i nazwisko | Data ur. | Wzrost | Pozycja |
1 | Roksana Brzóska | 02.09.1993 | 180 | przyjmująca |
2 | Małgorzata Śmieszek | 11.07.1996 | 188 | środkowa |
5 | Maja Savić | 14.08.1993 | 189 | środkowa |
6 | Aleksandra Wójcik | 03.01.1994 | 186 | przyjmująca |
7 | Karolina Portalska | 06.01.1999 | 175 | libero |
9 | Patrycja Flakus | 14.03.1994 | 187 | atakująca |
10 | Danica Radenković | 09.10.1992 | 185 | rozgrywająca |
11 | Małgorzata Lis | 14.04.1981 | 185 | środkowa |
12 | Monika Bociek | 06.04.1996 | 188 | atakująca |
13 | Paulina Bałdyga | 24.07.1996 | 174 | rozgrywająca |
15 | Dorota Medyńska | 25.04.1993 | 170 | libero |
17 | Marija Karakaszewa | 27.10.1988 | 182 | przyjmująca |
Bogdan Serwiński | Trener | |||
Marcin Wójtowicz | Asystent trenera |
Enea PTPS Piła | ||||
---|---|---|---|---|
Nr | Imię i nazwisko | Data ur. | Wzrost | Pozycja |
1 | Jelena Trnić | 29.08.1995 | 192 | środkowa |
2 | Żaneta Baran | 08.23.1989 | 189 | atakująca |
3 | Karolina Różycka | 28.06.1985 | 183 | przyjmująca |
4 | Anita Kwiatkowska | 05.03.1985 | 184 | atakująca |
5 | Dajana Bošković | 11.04.1994 | 186 | atakująca |
8 | Anna Stencel | 28.08.1995 | 187 | środkowa |
9 | Jessica Walker | 09.08.1989 | 186 | środkowa |
11 | Agata Babicz | 16.03.1986 | 171 | przyjmująca |
14 | Emilia Szubert | 10.03.1992 | 180 | rozgrywająca |
17 | Oliwia Urban | 21.11.1996 | 182 | przyjmująca |
16 | Dorota Wilk | 28.04.1988 | 184 | rozgrywająca |
18 | Justyna Łysiak | 20.01.1999 | 171 | libero |
20 | Anna Pawłowska | 22.12.1998 | 169 | libero |
Jacek Pasiński | Trener | |||
Marcin Widera | Asystent trenera |
KS Pałac Bydgoszcz | ||||
---|---|---|---|---|
Nr | Imię i nazwisko | Data ur. | Wzrost | Pozycja |
1 | Joanna Nickowska | 10.06.1992 | 162 | libero |
4 | Marta Ziółkowska | 02.11.1995 | 188 | środkowa |
5 | Natalia Misiuna | 07.09.1984 | 186 | środkowa |
6 | Zuzanna Czyżnielewska | 24.04.1992 | 186 | atakująca |
7 | Magdalena Mazurek | 12.09.1983 | 182 | rozgrywająca |
8 | Ewelina Krzywicka | 10.08.1992 | 175 | przyjmująca |
9 | Katarzyna Wenerska | 09.03.1993 | 180 | rozgrywająca |
10 | Joanna Kuligowska | 25.11.1979 | 180 | przyjmująca |
11 | Jagoda Maternia | 08.02.1997 | 182 | przyjmująca |
12 | Paulina Świder | 21.10.1999 | 184 | środkowa |
13 | Kinga Różyńska | 12.07.1998 | 189 | środkowa |
14 | Monika Fedusio | 06.11.1999 | 183 | przyjmująca |
15 | Weronika Fojucik | 03.05.1996 | 184 | przyjmująca |
16 | Sandra Szczygioł | 08.12.1989 | 180 | atakująca |
Piotr Makowski | Trener | |||
Asystent trenera |
Legionovia Legionowo | ||||
---|---|---|---|---|
Nr | Imię i nazwisko | Data ur. | Wzrost | Pozycja |
1 | Małgorzata Jasek | 14.03.1995 | 191 | atakująca |
2 | Beata Mielczarek | 12.03.1991 | 177 | przyjmująca |
3 | Joanna Pacak | 09.06.1996 | 186 | środkowa |
4 | Magdalena Damaske | 19.02.1996 | 186 | przyjmująca |
6 | Aleksandra Rasińska | 06.11.1998 | 190 | przyjmująca |
7 | Ewelina Mikołajewska | 20.06.1992 | 182 | przyjmująca |
8 | Alicja Wójcik | 10.11.1994 | 186 | środkowa |
10 | Anna Bączyńska | 31.12.1995 | 188 | atakująca |
11 | Alicja Grabka | 09.05.1998 | 178 | rozgrywająca |
13 | Adriana Adamek | 23.09.1998 | 178 | libero |
15 | Klaudia Alagierska | 02.01.1996 | 190 | środkowa |
16 | Anna Korabiec | 11.01.1995 | 172 | libero |
17 | Paulina Szpak | 11.10.1991 | 185 | rozgrywająca |
Piotr Olenderek | Trener | |||
Asystent trenera |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | ||||
---|---|---|---|---|
Nr | Imię i nazwisko | Data ur. | Wzrost | Pozycja |
1 | Katarzyna Szałankiewicz | 30.10.1987 | 182 | przyjmująca |
2 | Justyna Wojtowicz | 14.06.1992 | 188 | środkowa |
3 | Marta Biedziak | 17.04.1993 | 173 | rozgrywająca |
4 | Paulina Stroiwąs | 17.05.1994 | 197 | środkowa |
5 | Aleksandra Wańczyk | 01.01.1996 | 193 | atakująca |
6 | Anna Miros | 30.10.1985 | 196 | atakująca |
7 | Natalia Skrzypkowska | 23.02.1989 | 180 | przyjmująca |
8 | Magdalena Soter | 23.05.1988 | 192 | środkowa |
9 | Koleta Łyszkiewicz | 22.01.1993 | 194 | przyjmująca |
10 | Wolha Paulukouska | 13.07.1988 | 174 | libero |
11 | Magdalena Gryka | 28.03.1994 | 178 | rozgrywająca |
14 | Joanna Ciesielczyk | 31.05.1999 | 183 | przyjmująca |
15 | Alicja Markiewicz | 13.08.1991 | 170 | libero |
16 | Agnieszka Rabka | 30.08.1978 | 178 | rozgrywająca |
Adam Grabowski | Trener | |||
Marcin Cebo | Asystent trenera |
Trefl Proxima Kraków | ||||
---|---|---|---|---|
Nr | Imię i nazwisko | Data ur. | Wzrost | Pozycja |
1 | Zsuzsanna Tálas | 09.07.1993 | 174 | rozgrywająca |
2 | Paula Słonecka | 09.04.1992 | 180 | przyjmująca |
3 | Jowita Jaroszewicz | 10.03.1987 | 183 | środkowa |
4 | Kinga Wysokińska | 25.12.1997 | 172 | libero |
5 | Sarah Clement | 02.06.1990 | 188 | środkowa |
7 | Agnieszka Woźniak | 09.08.1986 | 182 | przyjmująca |
8 | Adrianna Budzoń | 18.11.1991 | 178 | rozgrywająca |
9 | Aleksandra Szymańska | 02.06.1991 | 190 | środkowa |
10 | Daria Paszek | 30.08.1991 | 185 | przyjmująca |
11 | Justyna Łukasik | 27.01.1993 | 188 | środkowa |
14 | Ewelina Brzezińska | 26.01.1988 | 182 | przyjmująca |
16 | Klaudia Kulig | 01.05.1997 | 173 | libero |
17 | Kinga Hatala | 17.07.1989 | 189 | atakująca |
18 | Martyna Łukasik | 26.11.1999 | 185 | atakująca |
20 | Rebecca Pavan | 17.04.1990 | 192 | atakująca |
Alessandro Chiappini | Trener | |||
Joanna Mirek | Asystent trenera |
Transfery
Chemik Police | |
---|---|
Przychodzą | Odchodzą |
|
|
w trakcie sezonu | |
|
Grot Budowlani Łódź | |
---|---|
Przychodzą | Odchodzą |
| |
w trakcie sezonu | |
KS DevelopRes Rzeszów | |
---|---|
Przychodzą | Odchodzą |
| |
w trakcie sezonu | |
Impel Wrocław | |
---|---|
Przychodzą | Odchodzą |
|
|
w trakcie sezonu | |
|
ŁKS Commercecon Łódź | |
---|---|
Przychodzą | Odchodzą |
| |
w trakcie sezonu | |
|
BKS Profi Credit Bielsko-Biała | |
---|---|
Przychodzą | Odchodzą |
|
|
w trakcie sezonu | |
Poli Budowlani Toruń | |
---|---|
Przychodzą | Odchodzą |
|
|
w trakcie sezonu | |
|
|
Polski Cukier Muszynianka Muszyna | |
---|---|
Przychodzą | Odchodzą |
|
|
Enea PTPS Piła | |
---|---|
Przychodzą | Odchodzą |
|
|
KS Pałac Bydgoszcz | |
---|---|
Przychodzą | Odchodzą |
|
|
w trakcie sezonu | |
LTS Legionovia Legionowo | |
---|---|
Przychodzą | Odchodzą |
| |
w trakcie sezonu | |
|
Zobacz też
- Liga Siatkówki Kobiet
- Mistrzostwa Polski w piłce siatkowej kobiet
- Puchar Polski w piłce siatkowej kobiet
Linki zewnętrzne
- Oficjalna strona Ligi Siatkówki Kobiet. lsk.plps.pl. [zarchiwizowane z tego adresu (2018-05-28)].
Media użyte na tej stronie
(c) Karte: NordNordWest, Lizenz: Creative Commons by-sa-3.0 de
Location map of Poland
Pictograms of Olympic sports - Volleyball (indoor). This is unofficial sample picture. Images of official Olympic pictograms for 1948 Summer Olympics and all Summer Olympics since 1964 can be found in corresponding Official Reports.
Autor: https://phabricator.wikimedia.org/diffusion/GOJU/browse/master/AUTHORS.txt, Licencja: MIT
An icon from the OOjs UI MediaWiki lib.
Autor: https://phabricator.wikimedia.org/diffusion/GOJU/browse/master/AUTHORS.txt, Licencja: MIT
An icon from the OOjs UI MediaWiki lib.
Złota korona
Złoty puchar
See below.
The flag of Navassa Island is simply the United States flag. It does not have a "local" flag or "unofficial" flag; it is an uninhabited island. The version with a profile view was based on Flags of the World and as a fictional design has no status warranting a place on any Wiki. It was made up by a random person with no connection to the island, it has never flown on the island, and it has never received any sort of recognition or validation by any authority. The person quoted on that page has no authority to bestow a flag, "unofficial" or otherwise, on the island.
Łatwo można dodać ramkę naokoło tej grafiki
Flag placeholder. See also Category:Flag placeholders and Coats of arms of None.svg.
Flag of Portugal, created by Columbano Bordalo Pinheiro (1857-1929), officially adopted by Portuguese government in June 30th 1911 (in use since about November 1910). Color shades matching the RGB values officially reccomended here. (PMS values should be used for direct ink or textile; CMYK for 4-color offset printing on paper; this is an image for screen display, RGB should be used.)
Flag of Albania
Autor: Zorro2212, Licencja: CC BY-SA 4.0
Trefl Proxima Kraków 2017-2018
Autor: Zorro2212, Licencja: CC BY-SA 4.0
KS Pałac Bydgoszcz 2017-2018
Autor: Zorro2212, Licencja: CC BY-SA 4.0
LTS Legionovia Legionowo 2017-2018