22 listopada

21 listopada

20 listopada

19 listopada

• Piłka nożna – W klasyku ligi hiszpańskiej Real Madryt przegrał na własnym stadionie z FC Barceloną aż 0:3. Gole dla Katalończyków strzelali Samuel Eto’o w 15 minucie oraz dwukrotnie Ronaldinho w 59 i 77 minucie. Po tym meczu zwycięzcy awansowali na pozycję lidera, a Real pozostał na 3. miejscu.

17 listopada

16 listopada

15 listopada

• Piłka siatkowa – w pierwszym meczu turnieju o Puchar Wielkich Mistrzyń Polska pokonała w Tokio Japonię 3:2 (25:19, 18:25, 16:25, 26:24, 15:12).
  • Piłka nożna – 1/8 finału Pucharu PolskiOdra Wodzisław awansowała do ćwierćfinału Pucharu Polski po tym, jak pokonała u siebie Amikę Wronki 3:2. W pierwszym meczu we Wronkach było 0:0.

13 listopada

11 listopada

9 listopada

• SiatkówkaSkra Bełchatów pokonał Buducnost Podgoricka Banka z Serbii i Czarnogóry 3:1 (25:22, 25:21, 26:28, 25:19) w meczu czwartej kolejki grupy D siatkarskiej Ligi Mistrzów. W drugim spotkaniu Lokomotiw Biełgorod pokonał Lewskiego Siconco Sofia 3:0.

8 listopada

7 listopada

• Tenis ziemny – ze startu w turnieju Masters w Szanghaju zrezygnował Australijczyk Lleyton Hewitt (w związku ze zbliżającym się terminem urodzin dziecka). Miejsce Hewitta w puli uczestników turnieju zajął Argentyńczyk Gastón Gaudio. Dzień później wycofał się kolejny uczestnik, Amerykanin Andy Roddick, którego w turnieju zastąpił trzeci Argentyńczyk – David Nalbandian.

6 listopada

4 listopada

2 listopada

• Piłka siatkowa – Mistrzowie Polski – siatkarze Skry Bełchatów, w trzeciej kolejce Ligi Mistrzów, pokonali na wyjeździe zespół Lewskiego Siconco Sofia 3:1 (23:25, 25:23, 25:17, 25:23).