2009–2010 Belgia U-199(0)
2010–2012 Belgia U-217(0)
2015 Belgia2(0)
W sumie:28(0)

Luis Pedro Cavanda (ur. 2 stycznia 1991 w Luandzie) – belgijski piłkarz pochodzenia angolskiego grający na pozycji prawego obrońcy.

Swoją karierę piłkarską Cavanda rozpoczął w klubie Standard Liège. W 2009 roku wyjechał do Włoch i został zawodnikiem młodzieżowej drużyny rzymskiego S.S. Lazio. Rok później awansował do pierwszego zespołu Lazio. 29 sierpnia 2010 zadebiutował w Serie A w przegranym 0:2 wyjazdowym meczu z Sampdorią, gdy w 57. minucie zmienił Simone Del Nero. Zimą 2011 został wypożyczony do drugoligowego Torino FC, w którym po raz pierwszy wystąpił 19 lutego 2011 w domowym meczu z Pescarą (3:1). Latem 2011 wrócił do Lazio, a w styczniu 2012 wypożyczono go do grającego w Serie B, AS Bari. W Bari swój debiut zaliczył 12 lutego 2012 w przegranym 1:2 domowym spotkaniu z US Sassuolo. Pół roku później ponownie był piłkarzem Lazio. W maju 2013 zdobył z Lazio Puchar Włoch. W Lazio grał do lata 2015.

Latem 2015 Cavanda zmienił klub i podpisał kontrakt z tureckim Trabzonsporem. Trabzonspor zapłacił za Belga kwotę 1,8 miliona euro. W zespole Trabzonsporu zadebiutował 15 sierpnia 2015 w zwycięskim 1:0 domowym meczu z Bursasporem.

9 sierpnia 2016 roku Cavanda został kupiony przez Galatasaray SK za 1,8 miliona euro[1]