Mistrzostwa świata do lat 18 w hokeju na lodzie mężczyzn 2017/II Dywizja
Ten artykuł od 2017-12 wymaga modyfikacji na podstawie najświeższych informacji. |
Mistrzostwa Świata do lat 18 w Hokeju na Lodzie Mężczyzn II Dywizji 2017 odbyły się w dwóch państwach: w koreańskim Gangneung oraz w serbskim Nowym Sadzie. Zawody rozegrano:
- dla grupy A: 2–8 kwietnia 2017
- dla grupy B: 13–19 marca 2017.
W mistrzostwach drugiej dywizji uczestniczyło 12 zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy po 6 zespołów. Rozegrały one mecze systemem każdy z każdym. Zwycięzca turnieju grupy A awansował do mistrzostw świata I dywizji gr. B w 2018 roku, ostatni zespół grupy A spadł do grupy B, zastępując zwycięzcę turnieju grupy B. Najsłabsza drużyna grupy B spadła do trzeciej dywizji.
Hale, w których odbędą się zawody to:
- Kwandong Hockey Center (Gangneung)
- SPENS (Nowy Sad)
Grupa A
Sędziowie główni[1]
|
Wyniki
Godziny podane w czasach lokalnych (UTC+09:00)
2 kwietnia 2017 | Litwa | 12:00 | Korea Południowa | Kwandong Hockey Center Gangneung |
2 kwietnia 2017 | Rumunia | 16:30 | Chorwacja | Kwandong Hockey Center Gangneung |
2 kwietnia 2017 | Estonia | 21:00 | Wielka Brytania | Kwandong Hockey Center Gangneung |
4 kwietnia 2017 | Chorwacja | 12:00 | Estonia | Kwandong Hockey Center Gangneung |
4 kwietnia 2017 | Rumunia | 16:30 | Litwa | Kwandong Hockey Center Gangneung |
4 kwietnia 2017 | Korea Południowa | 21:00 | Wielka Brytania | Kwandong Hockey Center Gangneung |
5 kwietnia 2017 | Rumunia | 12:00 | Estonia | Kwandong Hockey Center Gangneung |
5 kwietnia 2017 | Litwa | 16:30 | Wielka Brytania | Kwandong Hockey Center Gangneung |
5 kwietnia 2017 | Korea Południowa | 21:00 | Chorwacja | Kwandong Hockey Center Gangneung |
7 kwietnia 2017 | Wielka Brytania | 12:00 | Rumunia | Kwandong Hockey Center Gangneung |
7 kwietnia 2017 | Chorwacja | 16:30 | Litwa | Kwandong Hockey Center Gangneung |
7 kwietnia 2017 | Estonia | 21:00 | Korea Południowa | Kwandong Hockey Center Gangneung |
8 kwietnia 2017 | Wielka Brytania | 12:00 | Chorwacja | Kwandong Hockey Center Gangneung |
8 kwietnia 2017 | Litwa | 16:30 | Estonia | Kwandong Hockey Center Gangneung |
8 kwietnia 2017 | Korea Południowa | 21:00 | Rumunia | Kwandong Hockey Center Gangneung |
Tabela
Lp. | Zespół | M | Pkt | Z | Zd | Pd | P | G+ | G- | +/− |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chorwacja | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2. | Estonia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3. | Korea Południowa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4. | Litwa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5. | Rumunia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6. | Wielka Brytania | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
= awans do I dywizji, grupy B = spadek do II dywizji, grupy B
- Statystyki indywidualne
- Klasyfikacja strzelców:
- Klasyfikacja asystentów:
- Klasyfikacja kanadyjska:
- Klasyfikacja +/−:
- Klasyfikacja skuteczności interwencji bramkarzy:
- Klasyfikacja średniej goli straconych na mecz bramkarzy:
- Nagrody indywidualne
Dyrektoriat turnieju wybrał trójkę najlepszych zawodników na każdej pozycji:
- Bramkarz:
- Obrońca:
- Napastnik:
Grupa B
Sędziowie główni[1]
|
Wyniki
Godziny podane w czasach lokalnych (UTC+01:00)
13 marca 2017 | Australia | 13:00 | Islandia | Pionir, Belgrad |
13 marca 2017 | Hiszpania | 16:30 | Belgia | Pionir, Belgrad |
13 marca 2017 | Serbia | 20:30 | Holandia | Pionir, Belgrad |
14 marca 2017 | Belgia | 13:00 | Australia | SPENS, Nowy Sad |
14 marca 2017 | Holandia | 16:30 | Islandia | SPENS, Nowy Sad |
14 marca 2017 | Hiszpania | 20:00 | Serbia | SPENS, Nowy Sad |
16 marca 2017 | Holandia | 13:00 | Belgia | SPENS, Nowy Sad |
16 marca 2017 | Hiszpania | 16:30 | Australia | SPENS, Nowy Sad |
16 marca 2017 | Serbia | 20:00 | Islandia | SPENS, Nowy Sad |
18 marca 2017 | Islandia | 13:00 | Hiszpania | SPENS, Nowy Sad |
18 marca 2017 | Australia | 16:30 | Holandia | SPENS, Nowy Sad |
18 marca 2017 | Belgia | 20:00 | Serbia | SPENS, Nowy Sad |
19 marca 2017 | Holandia | 13:00 | Hiszpania | SPENS, Nowy Sad |
19 marca 2017 | Islandia | 16:30 | Belgia | SPENS, Nowy Sad |
19 marca 2017 | Serbia | 20:00 | Australia | SPENS, Nowy Sad |
Tabela
Lp. | Zespół | M | Pkt | Z | Zd | Pd | P | G+ | G- | +/− |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Australia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2. | Belgia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3. | Hiszpania | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4. | Islandia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5. | Holandia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6. | Serbia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
= awans do II dywizji, grupy A = spadek do III dywizji, grupy A
- Statystyki indywidualne
- Klasyfikacja strzelców:
- Klasyfikacja asystentów:
- Klasyfikacja kanadyjska:
- Klasyfikacja +/−:
- Klasyfikacja skuteczności interwencji bramkarzy:
- Klasyfikacja średniej goli straconych na mecz bramkarzy:
- Nagrody indywidualne
Dyrektoriat turnieju wybrał trójkę najlepszych zawodników na każdej pozycji:
- Bramkarz:
- Obrońca:
- Napastnik:
Przypisy
- ↑ a b IIHF: Referee assignments 2016/2017. iihf.com. [dostęp 2016-11-11].
Bibliografia
- Dywizja IIA na stronie IIHF. (ang.).
- Dywizja IIB na stronie IIHF. (ang.).
Media użyte na tej stronie
An outdated clock with a serious icon
Flaga Finlandii
Łatwo można dodać ramkę naokoło tej grafiki
Autor: Pedro A. Gracia Fajardo, escudo de Manual de Imagen Institucional de la Administración General del Estado, Licencja: CC0
Flaga Hiszpanii