Rok | Miejscowość | Złoty medal | Srebrny medal | Brązowy medal |
---|
02.02.1980 | Otepää (Tehvandi) | Tallinna Kalev | Tallinna Dünamo- Tiit Heinloo
- Hillar Hein
- Peep Heinloo
| Otepää Dünamo |
26.02.1981 | Otepää (Tehvandi) | Tallinna Dünamo | Valga Raj | Tallinna Dünamo II |
1982 | Zawodów nie rozegrano |
1983 | Zawodów nie rozegrano |
1984 | Zawodów nie rozegrano |
10.02.1985 | Otepää (Tehvandi) | Tallinna Dünamo | Tallinna Dünamo II- Mati Laiv
- Karl Spiegel
- Mairo Ehman
- Andro Treumann
| Tartu Raj- Andres Aavik
- Andrus Ilves
- Olev Madi
- Rain Pärn
|
1986 | Zawodów nie rozegrano |
29.03.1987 | Otepää (Tehvandi) | Võru LNSK- Kalmer Johanson
- Urmas Johanson
- Jaan Vene
- Andrus Ilves
| Tallinna Dünamo- brak danych
- brak danych
- brak danych
- brak danych
| Otepää Noor Dünamolane III- brak danych
- brak danych
- brak danych
- brak danych
|
08.02.1988 | Otepää (Tehvandi) | Võru Dünamo- Urmas Johanson
- Jüri Reesel
- Medni Tammsaar
| Tartu Raj- Janno Perv
- Alo Raudik
- Rain Pärn
| Tallinna Dünamo- Ilmar Aluvee
- Tarmo Vooglaid
- Peep Heinloo
|
1989 | Zawodów nie rozegrano |
1990 | Zawodów nie rozegrano |
1991 | Zawodów nie rozegrano |
1992 | Zawodów nie rozegrano |
1993 | Zawodów nie rozegrano |
1994 | Zawodów nie rozegrano |
1995 | Zawodów nie rozegrano |
1996 | Zawodów nie rozegrano |
1997 | Zawodów nie rozegrano |
1998 | Zawodów nie rozegrano |
1999 | Zawodów nie rozegrano |
2000 | Zawodów nie rozegrano |
2001 | Zawodów nie rozegrano |
2002 | Zawodów nie rozegrano |
23.03.2003 | Otepää (Tehvandi) | Otepää SK | SuK Telemark- Aldo Leetoja
- Vaiko Leetoja
- Jouko Hein
| Elva SuK |
06.03.2004 | Otepää (Tehvandi) | Otepää SK | SuK Telemark- Aldo Leetoja
- Jouko Hein
- Vaiko Leetoja
| Võru SpK- Elar Asuküll
- Urho Märdimäe
- Alar Asuküll
|
27.02.2005 | Otepää (Tehvandi) | Otepää SK I | Elva SuK | Otepää SK II |
19.03.2006 | Otepää (Tehvandi) | Otepää SK I | Nõmme SK | Otepää SK II |
2007 | Zawodów nie rozegrano |
26.12.2008 | Otepää (Tehvandi) | Otepää SK I | SÜ Taevatäht | Elva SuK I |
2009 | Zawodów nie rozegrano |
21.03.2010 | Otepää (Tehvandi) | Nõmme SK I | Otepää SK | Elva SuK |
18.03.2011 | Otepää (Tehvandi) | Otepää SK | Elva SuK | SÜ Taevatäht |
24.03.2012 | Otepää (Tehvandi) | Elva SuK I | SÜ Taevatäht | Otepää SK I |
23.03.2013 | Otepää (Tehvandi) | Otepää SK | SÜ Taevatäht | Elva SuK I |
31.03.2018 | Otepää (Tehvandi) | Otepää SK I | Elva SuK | Nõmme SK- Taavi Pappel
- Ivo-Niklas Hermanson
- Robert Lee
|
2019-20 | Zawodów nie rozegrano |
13.03.2021 | Otepää (Tehvandi) | Elva SuK | Otepää SK | Võru SpK |
2022 | Zawodów nie rozegrano |