Mistrzostwa Europy w Curlingu 2010/Grupa C
Kobiety
Reprezentacje
Kraj | Czwarta | Trzecia | Druga | Otwierająca | Rezerwowa |
---|---|---|---|---|---|
Chorwacja | Marta Muzdalo | Zrinka Muhek | Marija Simunjak | Janja Gros | Vanja Hinić |
Irlandia | Carolyn Hibberd | Louise Kerr | Hazel Gormley Leahy | Melanie Porter | Marie O’Kane |
Serbia | Olivera Momcilović | Dara Gravara-Stojanović | Tatjana Jeftić | Dragana Simjanović | |
Słowacja | Daniela Matulova | Veronika Kvasnovska | Linda Haferova | Terezia Gabovicova | |
Turcja | Canan Melis Akyildiz | Aysun Ergin | Öznur Polat | Seyda Zengin | Öznur Akbas |
Wyniki
Klasyfikacja końcowa
# | Kraj | Mecze | Endy | Kamienie | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
W | P | W | P | R | Prz | W | P | ||
1 | Irlandia | 4 | 1 | 27 | 16 | 52 | 29 | ||
2 | Turcja | 4 | 1 | 25 | 19 | 42 | 34 | ||
3 | Słowacja | 2 | 2 | 20 | 17 | 40 | 27 | ||
4 | Chorwacja | 1 | 3 | 12 | 20 | 20 | 33 | ||
5 | Serbia | 0 | 4 | 10 | 22 | 13 | 43 |
Awans do grupy B
Playoff
Finał
Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
Irlandia | 4 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 1 | x | x | 11 | |
Turcja | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | x | x | 3 |
Klasyfikacja grupowa
- Po sesji 4.
# | Kraj | Mecze | Endy | Kamienie | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
W | P | W | P | R | Prz | W | P | ||
1 | Turcja | 4 | 0 | 22 | 14 | 39 | 23 | ||
2 | Irlandia | 3 | 1 | 22 | 13 | 41 | 26 | ||
3 | Słowacja | 2 | 2 | 20 | 17 | 40 | 27 | ||
4 | Chorwacja | 1 | 3 | 12 | 20 | 20 | 33 | ||
5 | Serbia | 0 | 4 | 10 | 22 | 13 | 43 |
Round-Robin
Sesja 1.
24 września 2010, 21:00
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
A | Słowacja | 0 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | x | 12 | |
Chorwacja | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | x | 5 |
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
C | Serbia | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 | |
Turcja | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 9 |
Sesja 2.
25 września 2010, 12:00
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
D | Irlandia | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 | 2 | x | x | x | x | 12 | |
Serbia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | x | x | x | x | 0 |
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
E | Turcja | 0 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 10 | |
Słowacja | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 8 |
Sesja 3.
25 września 2010, 19:00
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
A | Turcja | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 13 | |
Irlandia | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 9 |
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
B | Chorwacja | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 1 | 1 | 3 | x | x | 10 | |
Serbia | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | x | x | 3 |
Sesja 4.
26 września 2010, 10:00
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
E | Irlandia | 0 | 4 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | x | 11 | |
Chorwacja | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | x | 5 |
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
F | Słowacja | 1 | 4 | 2 | 0 | 1 | 3 | 0 | 1 | x | x | 12 | |
Serbia | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | x | x | 3 |
Sesja 5.
26 września 2010, 15:00
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
C | Słowacja | 0 | 3 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 8 | |
Irlandia | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 1 | 9 |
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
F | Chorwacja | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | x | x | x | x | 0 | |
Turcja | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | x | x | x | x | 7 |
Mężczyźni
Reprezentacje
Kraj | Czwarty | Trzeci | Drugi | Otwierający | Rezerwowy |
---|---|---|---|---|---|
Białoruś | Ilja Kiriłow | Dmitrij Jarko | Paweł Petrow | Dmitrij Kiriłow | |
Islandia | Sveinn H. Steingrimsson | Saevar Örn Sveinbjörnsson | Haraldur Ingolfsson | Jans Kristinn Gislason | |
Litwa | Tadas Vyskupaitis | Vidas Saudauskas | Vytis Kulakauskas | Laurynas Telksnys | Vygantas Zalieckas |
Luksemburg | Jörg Moeser | Marco Etienne | Alex Benoy | Sigurd Wallstroem | |
Serbia | Marko Stojanović | Bojan Mijatović | Goran Ungurović | Djordje Nesković | |
Słowacja | Pavol Pitonak | Frantisek Pitonak | Tomas Pitonak | Peter Pitonak | |
Turcja | Ilhan Osmanagaoglu | Tugrul Sinasi Sahiner | Ali Osman Sahin | Murat Sagir | Gocke Ulugay |
Wyniki
Klasyfikacja końcowa
# | Kraj | Mecze | Endy | Kamienie | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
W | P | W | P | R | Prz | W | P | ||
1 | Słowacja | 6 | 1 | 35 | 19 | 5 | 56 | 23 | |
2 | Białoruś | 5 | 2 | 29 | 37 | 46 | 57 | ||
3 | Islandia | 4 | 2 | 26 | 27 | 2 | 48 | 37 | |
4 | Litwa | 3 | 3 | 30 | 27 | 2 | 44 | 39 | |
5 | Serbia | 2 | 4 | 27 | 29 | 36 | 45 | ||
6 | Turcja | 1 | 5 | 27 | 25 | 4 | 38 | 39 | |
7 | Luksemburg | 1 | 5 | 20 | 28 | 1 | 24 | 51 |
Awans do grupy B
Playoff
Finał
Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
Słowacja | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 2 | x | x | 10 | |
Białoruś | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | x | x | 1 |
Klasyfikacja grupowa
# | Kraj | Mecze | Endy | Kamienie | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
W | P | W | P | R | Prz | W | P | ||
1 | Białoruś | 5 | 1 | 28 | 30 | 45 | 47 | ||
Słowacja | 5 | 1 | 28 | 18 | 5 | 46 | 22 | ||
3 | Islandia | 4 | 2 | 26 | 27 | 2 | 48 | 37 | |
4 | Litwa | 3 | 3 | 30 | 27 | 2 | 44 | 39 | |
5 | Serbia | 2 | 4 | 27 | 29 | 36 | 45 | ||
6 | Luksemburg | 1 | 5 | 20 | 28 | 1 | 24 | 51 | |
Turcja | 1 | 5 | 27 | 25 | 4 | 38 | 39 |
Round-Robin
Sesja 1.
24 września 2010, 21:00
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
D | Islandia | 5 | 0 | 2 | 0 | 4 | 1 | x | x | x | x | 12 | |
Luksemburg | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | x | x | x | x | 2 |
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
E | Słowacja | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | x | x | 8 | |
Serbia | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | x | x | 2 |
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
F | Litwa | 1 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 7 | |
Białoruś | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 8 |
Sesja 2.
25 września 2010, 12:00
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
A | Serbia | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 8 | |
Turcja | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 6 |
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
B | Białoruś | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 8 | |
Luksemburg | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 |
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
F | Islandia | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 6 | |
Słowacja | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 5 |
Sesja 3.
25 września 2010, 19:00
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
C | Białoruś | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | x | x | x | x | 1 | |
Słowacja | 3 | 2 | 1 | 3 | 2 | 0 | x | x | x | x | 11 |
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
E | Turcja | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 7 | |
Islandia | 0 | 1 | 0 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 |
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
F | Luksemburg | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 5 | |
Litwa | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 |
Sesja 4.
26 września 2010, 10:00
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
A | Słowacja | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | x | 6 | |
Litwa | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | x | 5 |
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
C | Serbia | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | x | 5 | |
Islandia | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | x | 8 |
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | Ogółem | |
D | Turcja | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 9 | |
Białoruś | 4 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 10 |
Sesja 5.
26 września 2010, 15:00
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
A | Białoruś | 5 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 10 | |
Islandia | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 9 |
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
B | Luksemburg | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | x | x | x | x | 2 | |
Turcja | 2 | 0 | 2 | 3 | 0 | 4 | x | x | x | x | 11 |
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
D | Litwa | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 7 | |
Serbia | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 9 |
Sesja 6.
27 września 2010, 12:00
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | Ogółem | |
B | Serbia | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7 | |
Białoruś | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 8 |
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
C | Słowacja | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 3 | x | x | 9 | |
Luksemburg | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | x | x | 3 |
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
E | Litwa | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 3 | 2 | x | 11 | |
Turcja | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | x | 5 |
Sesja 7.
27 września 2010, 18:00
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
A | Luksemburg | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | x | 8 | |
Serbia | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | x | 5 |
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
B | Turcja | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 5 | |
Słowacja | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 7 |
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
C | Islandia | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 7 | |
Litwa | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 | 8 |
Zobacz też
Linki zewnętrzne
Media użyte na tej stronie
Łatwo można dodać ramkę naokoło tej grafiki
Autor: Caomhan27, Licencja: CC BY-SA 3.0
Flag of the Provinces of Ireland. Compiled from (from top left, clockwise:) Munster, Connacht, Leinster, Ulster.
Pictograms of Olympic sports - Curling