Mistrzostwa Strefy Pacyfiku w Curlingu 2010
Mistrzostwa Strefy Pacyfiku w Curlingu 2010 rozegrano między 15 a 23 listopada 2010, w koreańskim mieście Uiseong.
W zawodach brało udział 11 reprezentacji (5 kobiecych i 6 męskich). Drużyny zakwalifikowane do finału wystąpią na Mistrzostwach Świata Kobiet 2010 i Mężczyzn.
Mistrzostwa rozgrywane były podwójnym systemem kołowym. Do półfinałów wyłoniono 4 drużyny, w parach 1-4 i 2-3 rozgrywano mecze do 3 wygranych przy czym do tej klasyfikacji liczyły się mecze z Round Robin. Drużyny, które przegrały półfinał zmierzyły się w meczu o brązowy medal.
Tytułów mistrzowskich broniły reprezentacje Chin.
W finale kobiet Koreanki (Kim Ji-sun) przełamały czteroletnią dominację Chinek (Wang Bingyu), finał zakończył się wynikiem 10:7 i był jedynym meczem przegranym przez Chinki. Brązowe medale zdobyły Japonki (Mayo Yamaura) po wygraniu 7:4 nad Nowo Zelandkami (Brydie Donald).
W rywalizacji mężczyzn do finału awansowały te same reprezentacje co w przypadku kobiet. Chińczycy (Wang Fengchun) obronili jednak tytuł z poprzedniego roku wygrywając nad Koreą (Lee Dong-keun) 9:3. Brązowe medale wywalczyli Australijczycy (Hugh Millikin) którzy pokonali Nową Zelandię (Sean Becker) 9:4.
Spis treści | |
---|---|
Kobiety | |
Reprezentacje Klasyfikacja końcowa Playoff – Półfinały – Mały finał – Finał Round Robin – 1 – 2 – 3 – 4 – 5 – 6 – 7 – 8 – 9 – 10 | |
Mężczyźni | |
Reprezentacje Klasyfikacja końcowa Playoff – Półfinały – Mały finał – Finał Round Robin – 1 – 2 – 3 – 4 – 5 – 6 – 7 – 8 – 9 – 10 | |
Linki zewnętrzne – Zobacz też | |
2009 ← 2010 → 2011 |
Kobiety
Reprezentacje
Kraj | Skip | Trzecia | Druga | Otwierająca | Rezerwowa |
---|---|---|---|---|---|
Australia | Kim Forge | Laurie Weeden | Lyn Gill | Madeleine Wilson | |
Chiny | Wang Bingyu | Liu Yin | Yue Qinghuang | Liu Sijia | Sun Yue |
Japonia | Mayo Yamaura | Shinobu Aota | Anna Ōmiya | Kotomi Ishizaki | Natsuki Saito |
Korea Południowa | Kim Ji-sun | Lee Seul-bee | Shin Mi-sung | Gim Un-chi | Lee Hyun-jung |
Nowa Zelandia | Brydie Donald | Bridget Becker | Marisa Jones | Natalie Campbell | Katie Bauer |
Klasyfikacja końcowa
# | Kraj | Mecze | Endy | Kamienie | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
W | P | W | P | R | Prz | W | P | ||
1 | Korea Południowa | 8 | 2 | 47 | 43 | 9 | 20 | 80 | 48 |
2 | Chiny | 9 | 1 | 50 | 31 | 5 | 20 | 83 | 46 |
3 | Japonia | 5 | 5 | 37 | 41 | 12 | 8 | 69 | 65 |
4 | Nowa Zelandia | 2 | 8 | 30 | 51 | 2 | 5 | 51 | 78 |
5 | Australia | 0 | 8 | 24 | 32 | 4 | 6 | 29 | 78 |
Playoff
Półfinały | Finał | |||||
Chiny | 3W | |||||
Nowa Zelandia | 0W | |||||
Chiny | 7 | |||||
Korea Południowa | 10 | |||||
Mecz o 3. miejsce | ||||||
Korea Południowa | 3W | Nowa Zelandia | 4 | |||
Japonia | 0W | Japonia | 7 |
Finał
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
B | Chiny | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 7 | |
Korea Południowa | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 3 | 0 | 2 | 10 |
Mały finał
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
A | Nowa Zelandia | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | |
Japonia | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 7 |
Półfinały
1-4
22 listopada 2010; 9:00
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
B | Nowa Zelandia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | x | x | 0 | |
Chiny | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | x | x | 8 |
2-3
22 listopada 2010; 9:00
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
A | Korea Południowa | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 2 | x | 7 | |
Japonia | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | x | 5 |
Round Robin
# | Kraj | Mecze | Endy | Kamienie | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
W | P | W | P | R | Prz | W | P | ||
1 | Chiny | 8 | 0 | 38 | 25 | 5 | 13 | 68 | 36 |
2 | Korea Południowa | 6 | 2 | 36 | 36 | 8 | 16 | 63 | 36 |
3 | Japonia | 4 | 4 | 29 | 32 | 10 | 6 | 57 | 54 |
4 | Nowa Zelandia | 2 | 6 | 26 | 38 | 1 | 4 | 47 | 63 |
5 | Australia | 0 | 8 | 24 | 32 | 4 | 6 | 29 | 78 |
Sesja 1.
16 listopada 2010; 14:30
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
A | Japonia | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 | 1 | x | 9 | |
Australia | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | x | 6 |
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
C | Nowa Zelandia | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | x | 5 | |
Chiny | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 3 | 0 | 1 | x | 9 |
Sesja 2.
17 listopada 2010; 8:00
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
C | Australia | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | x | 5 | |
Korea Południowa | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 2 | x | 9 |
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
C | Japonia | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 6 | |
Chiny | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 8 |
Sesja 3.
17 listopada 2010; 16:00
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
A | Korea Południowa | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | x | 4 | |
Chiny | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | x | 7 |
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
C | Japonia | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 3 | 9 | |
Nowa Zelandia | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 7 |
Sesja 4.
18 listopada 2010; 10:00
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
C | Chiny | 2 | 0 | 4 | 0 | 5 | 0 | x | x | x | x | 11 | |
Australia | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 | x | x | x | x | 5 |
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
D | Korea Południowa | 1 | 1 | 3 | 0 | 2 | 0 | 3 | x | x | x | 10 | |
Nowa Zelandia | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | x | x | x | 3 |
Sesja 5.
18 listopada 2010; 19:00
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
A | Australia | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | x | x | x | 4 | |
Nowa Zelandia | 0 | 4 | 0 | 2 | 0 | 4 | 0 | x | x | x | 10 |
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
C | Korea Południowa | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | x | 7 | |
Japonia | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | x | 5 |
Sesja 6.
19 listopada 2010; 12:00
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
B | Chiny | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | x | x | 7 | |
Nowa Zelandia | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | x | x | 3 |
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
D | Australia | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | x | x | x | 2 | |
Japonia | 1 | 5 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | x | x | x | 8 |
Sesja 7.
19 listopada 2010; 20:00
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
A | Chiny | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | x | x | 10 | |
Japonia | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | x | x | 3 |
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
B | Korea Południowa | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | x | x | x | 11 | |
Australia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | x | x | x | 0 |
Sesja 8.
20 listopada 2010; 14:30
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
B | Nowa Zelandia | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | x | x | 5 | |
Japonia | 2 | 0 | 3 | 2 | 0 | 3 | 0 | 2 | x | x | 12 |
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
C | Chiny | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 7 | |
Korea Południowa | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 5 |
Sesja 9.
21 listopada 2010; 8:00
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
A | Nowa Zelandia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | x | 3 | |
Korea Południowa | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 | x | 8 |
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
B | Australia | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | x | x | 3 | |
Chiny | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 | x | x | 9 |
Sesja 10.
21 listopada 2010; 16:00
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
B | Japonia | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | |
Korea Południowa | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 4 | 9 |
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
D | Nowa Zelandia | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4 | 3 | x | x | x | 11 | |
Australia | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | x | x | x | 4 |
Mężczyźni
Reprezentacje
Kraj | Skip | Trzeci | Drugi | Otwierający | Rezerwowy |
---|---|---|---|---|---|
Australia | Hugh Millikin | Ian Palangio | John Theriaul | Matt Panoussi | Vaughan Rosier |
Chiny | Wang Fengchun | Zang Jialiang | Xu Xiaoming | Ba Dexin | Chen Lu’an |
Chińskie Tajpej | Randie Shen | Nick Wei-Ming Hsu | Brendon Bor-Kai Liu | Yu Jan-quinn | Steve Koo |
Japonia | Makoto Tsruruga | Yuki Sawamuaki | Yusaku Shibaya | Ryosuke Haneishi | Taichi Teramachi |
Korea Południowa | Kim Chang-min | Kim Min-chan | Lim Myung-sup | Jeong Tae-yeon | Seong Se-hyeon |
Nowa Zelandia | Sean Becker | Warren Kearney | Kris Miller | Warren Dobson | Kenny Thomson |
Klasyfikacja końcowa
# | Kraj | Mecze | Endy | Kamienie | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
W | P | W | P | R | S | W | P | ||
1 | Chiny | 12 | 0 | 54 | 30 | 11 | 23 | 109 | 35 |
2 | Korea Południowa | 8 | 5 | 53 | 50 | 17 | 15 | 82 | 80 |
3 | Australia | 4 | 8 | 39 | 49 | 12 | 9 | 75 | 78 |
4 | Nowa Zelandia | 5 | 8 | 52 | 56 | 13 | 13 | 85 | 92 |
5 | Chińskie Tajpej | 3 | 7 | 36 | 42 | 10 | 11 | 46 | 76 |
6 | Japonia | 2 | 8 | 31 | 38 | 3 | 8 | 46 | 82 |
Playoff
Półfinały | Finał | |||||
Chiny | 3W | |||||
Australia | 0W | |||||
Chiny | 9 | |||||
Korea Południowa | 3 | |||||
Mecz o 3. miejsce | ||||||
Korea Południowa | 3W | Australia | 9 | |||
Nowa Zelandia | 1W | Nowa Zelandia | 4 |
Finał
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
C | Korea Południowa | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | x | x | 3 | |
Chiny | 2 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 3 | x | x | 9 |
Mały finał
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
D | Nowa Zelandia | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | x | 4 | |
Australia | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 3 | x | 9 |
Półfinały
1-4
22 listopada 2010; 9:00
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
C | Chiny | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | x | x | 8 | |
Australia | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | x | x | 2 |
2-3
22 listopada 2010; 9:00
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | Ogółem | |
D | Korea Południowa | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 8 | |
Nowa Zelandia | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 7 |
22 listopada 2010; 14:00
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | Ogółem | |
C | Korea Południowa | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 6 | |
Nowa Zelandia | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 |
Round Robin
# | Kraj | Mecze | Endy | Kamienie | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
W | P | W | P | R | S | W | P | ||
1 | Chiny | 10 | 0 | 44 | 26 | 9 | 19 | 92 | 30 |
2 | Korea Południowa | 6 | 4 | 43 | 37 | 10 | 14 | 65 | 59 |
3 | Nowa Zelandia | 5 | 5 | 40 | 43 | 7 | 10 | 69 | 69 |
4 | Australia | 3 | 7 | 32 | 40 | 11 | 7 | 64 | 66 |
5 | Chińskie Tajpej | 3 | 7 | 36 | 42 | 10 | 11 | 46 | 76 |
6 | Japonia | 2 | 8 | 31 | 38 | 3 | 8 | 46 | 82 |
Sesja 1.
16 listopada 2010; 10:00
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
A | Japonia | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 8 | ||
Nowa Zelandia | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 |
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
B | Korea Południowa | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 7 | |
Australia | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 6 |
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
C | Chiny | 0 | 2 | 3 | 0 | 2 | 5 | x | x | x | x | 12 | |
Chińskie Tajpej | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | x | x | x | x | 2 |
Sesja 2.
16 listopada 2010; 10:00
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
B | Nowa Zelandia | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | x | 4 | |
Chiny | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | x | 8 |
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
C | Japonia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | x | 4 | |||||
Australia | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | x | 8 |
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
D | Korea Południowa | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | x | x | 7 | |
Chińskie Tajpej | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | x | x | 2 |
Sesja 3.
17 listopada 2010; 12:00
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
A | Korea Południowa | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | x | 5 | |
Chiny | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | x | 9 |
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
B | Chińskie Tajpej | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 7 | |
Japonia | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 6 |
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
D | Nowa Zelandia | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 8 | |
Australia | 0 | 0 | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 |
Sesja 4.
17 listopada 2010; 20:00
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
A | Nowa Zelandia | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 9 | |
Chińskie Tajpej | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 8 |
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
C | Australia | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | x | x | 2 | |
Chiny | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | x | x | 10 |
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
D | Japonia | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | x | 4 | |
Korea Południowa | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | x | 7 |
Sesja 5.
18 listopada 2010; 14:30
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
A | Chiny | 0 | 3 | 0 | 3 | 4 | 2 | x | x | x | x | 12 | |
Japonia | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | x | x | x | x | 2 |
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
B | Australia | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | x | 9 | |
Chińskie Tajpej | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | x | 4 |
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
C | Nowa Zelandia | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | x | x | x | 8 | |
Korea Południowa | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | x | x | x | 2 |
Sesja 6.
19 listopada 2010; 8:00
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
A | Australia | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | x | 3 | |
Korea Południowa | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | x | 8 |
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
B | Nowa Zelandia | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | x | 5 | |
Japonia | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | x | 9 |
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
D | Chińskie Tajpej | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | x | 3 | |
Chiny | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | x | 7 |
Sesja 7.
19 listopada 2010; 16:00
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
A | Chiny | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | x | x | 9 | |
Nowa Zelandia | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | x | x | 3 |
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
C | Chińskie Tajpej | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | |
Korea Południowa | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
D | Australia | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 3 | x | x | x | 10 | |
Japonia | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | x | x | x | 3 |
Sesja 8.
20 listopada 2010; 10:00
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
A | Japonia | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | x | 4 | |
Chińskie Tajpej | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | x | 7 |
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
B | Chiny | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 3 | x | 10 | |
Korea Południowa | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | x | 3 |
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
C | Australia | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 6 | |
Nowa Zelandia | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 1 | 2 | 9 |
Sesja 9.
20 listopada 2010; 19:00
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
B | Chińskie Tajpej | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | x | x | x | x | 2 | |
Nowa Zelandia | 0 | 2 | 5 | 1 | 0 | 1 | x | x | x | x | 9 |
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
C | Korea Południowa | 0 | 4 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 4 | x | x | 12 | |
Japonia | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | x | x | 4 |
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
D | Chiny | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | x | 7 | |
Australia | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | x | 4 |
Sesja 10.
21 listopada 2010; 12:00
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | Ogółem | |
A | Chińskie Tajpej | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6 | |
Australia | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 9 |
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
B | Japonia | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | x | x | x | x | 2 | |
Chiny | 1 | 2 | 2 | 0 | 3 | 0 | x | x | x | x | 8 |
Tor | Kraj | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | Ogółem | |
D | Korea Południowa | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 2 | 10 | |
Nowa Zelandia | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 8 |
Zobacz też
Bibliografia
- Oficjalna strona internetowa mistrzostw. 2010pcc.org. [zarchiwizowane z tego adresu (2010-11-06)].
- Turniej kobiet w bazie Światowej Federacji Curlingu (ang.)
- Turniej mężczyzn w bazie Światowej Federacji Curlingu (ang.)
Media użyte na tej stronie
Flag of New Zealand. Specification: http://www.mch.govt.nz/nzflag/description.html , quoting New Zealand Gazette, 27 June 1902.
Official flag used by the Fédération Internationale de Football Association (FIFA) to represent Chinese Taipei in association football matches. Also used at the Olympics from 1986 to 2010.
Pictograms of Olympic sports - Curling