2015– Czechy3(1)
W sumie:5(3)
  1. Aktualne na: 8 lipca 2017.
  2. Aktualne na: 8 lipca 2017.

Ondřej Zahustel (ur. 18 czerwca 1991 w Mladej Boleslavi) – czeski piłkarz grający na pozycji prawego obrońcy. Od 2016 jest zawodnikiem klubu Sparta Praga.

Swoją karierę piłkarską Zahustel rozpoczął w klubie FK Mladá Boleslav. W 2009 roku awansował do pierwszego zespołu. 28 lutego 2010 zadebiutował w nim w pierwszej lidze czeskiej w przegranym 0:1 domowym meczu z SK Kladno. W sezonie 2010/2011 zdobył z Mladá Boleslav Puchar Czech. W maju 2013 wystąpił w finale Pucharu Czech z FK Baumit Jablonec i strzelił w nim gola, jednak Mladá Boleslav przegrała po serii rzutów karnych (po 120 minutach był wynik 2:2). Od sezonu 2013/2014 Zahustel był podstawowym zawodnikiem FK Mladá Boleslav.

Na początku 2016 roku Zahustel przeszedł do Sparty Praga. Zadebiutował w niej 13 lutego 2016 w wygranym 2:1 wyjazdowym meczu z Fastav Zlín.

2016/17Sparta PragaCzechy I liga130

Zahustel grał w młodzieżowych reprezentacjach Czech. W dorosłej reprezentacji Czech zadebiutował 13 listopada 2015 w wygranym 4:1 towarzyskim meczu z Serbią, rozegranym w Ostrawie, gdy w 71. minucie tego meczu zmienił Jiříego Skaláka. W 90. minucie strzelił czwartego gola dla Czechów.