Puchar Świata w biathlonie 2015/2016 – Hochfilzen
| |||
Data | 11 – 13 grudnia | ||
---|---|---|---|
Gospodarz | |||
Organizator | |||
Liczba konkurencji | 6 | ||
Zwycięzcy | |||
Sprint | Franziska Hildebrand | ||
Bieg pościgowy | Laura Dahlmeier | ||
Sztafeta kobiet | |||
Sztafeta mężczyzn |
Zawody pucharu świata w biathlonie w Hochfilzen były drugimi w sezonie 2015/2016 w tej dyscyplinie sportu. Konkurencje rozgrywane były pomiędzy 11 – 13 grudnia. Rywalizacja odbywała się w sprincie oraz w biegu pościgowym, natomiast zespoły narodowe kobiet i mężczyzn pobiegły w sztafetach.
W biegach sprinterski wygrali Simon Schempp i Franziska Hildebrand. W rozgrywanych dzień później biegach pościgowych zwyciężyli Martin Fourcade oraz Laura Dahlmeier. W ostatniej konkurencji – sztafetach zwycięstwa odniosły Włoszki i Rosjanie.
Program zawodów
Dzień | Konkurencja | Początek | Liczba uczestników |
---|---|---|---|
11 grudnia | Sprint kobiet | 11:30 CET | 106 |
11 grudnia | Sprint mężczyzn | 14:30 CET | 108 |
12 grudnia | Bieg pościgowy kobiet | 11:30 CET | 60 |
12 grudnia | Bieg pościgowy mężczyzn | 14:30 CET | 60 |
13 grudnia | Sztafeta kobiet | 11:15 CET | 88 |
13 grudnia | Sztafeta mężczyzn | 14:30 CET | 108 |
Zestawienie medalistów
Mężczyźni
Sprint (10 km) szczegóły | Simon Schempp Niemcy (GER) | Martin Fourcade Francja (FRA) | Tarjei Bø Norwegia (NOR) |
Bieg pościgowy (12,5 km) szczegóły | Martin Fourcade Francja (FRA) | Simon Schempp Niemcy (GER) | Anton Szypulin Rosja (RUS) |
Kobiety
Sprint (7,5 km) szczegóły | Franziska Hildebrand Niemcy (GER) | Maren Hammerschmidt Niemcy (GER) | Miriam Gössner Niemcy (GER) |
Bieg pościgowy (10 km) szczegóły | Laura Dahlmeier Niemcy (GER) | Maren Hammerschmidt Niemcy (GER) | Gabriela Soukalová Czechy (CZE) |
Sztafety
Kobiety (4x6 km) szczegóły | Włochy | Niemcy | Ukraina
|
Mężczyźni (4x7,5 km) szczegóły | Rosja | Norwegia | Francja |
Wyniki
Sprint mężczyzn
Pozycja | Zawodniczka | Reprezentacja | Pudła | Wynik | Strata |
---|---|---|---|---|---|
Simon Schempp | Niemcy | 0 (0+0) | 23:52,3 | — | |
Martin Fourcade | Francja | 1 (1+0) | 24:02,2 | +9,9 | |
Tarjei Bø | Norwegia | 0 (0+0) | 24:11,2 | +18,9 | |
4. | Anton Szypulin | Rosja | 1 (1+0) | 24:13,0 | +20,7 |
5. | Dmitrij Małyszko | Rosja | 0 (0+0) | 24:19,8 | +27,5 |
6. | Jewgienij Garaniczew | Rosja | 0 (0+0) | 24:24,9 | +32,6 |
7. | Julian Eberhard | Austria | 1 (0+1) | 24:25,0 | +32,7 |
8. | Benedikt Doll | Niemcy | 1 (0+1) | 24:27,1 | +34,8 |
9. | Simon Desthieux | Francja | 0 (0+0) | 24:30,1 | +37,8 |
10. | Emil Hegle Svendsen | Norwegia | 1 (1+0) | 24:30,2 | +37,9 |
11. | Simon Eder | Austria | 2 (1+1) | 24:31,1 | +38,8 |
12. | Lowell Bailey | Stany Zjednoczone | 0 (0+0) | 24:33,2 | +40,9 |
13. | Dominik Landertinger | Austria | 1 (0+1) | 24:33,3 | +41,0 |
14. | Johannes Thingnes Bø | Norwegia | 1 (0+1) | 24:36,0 | +43,7 |
15. | Fredrik Lindström | Szwecja | 0 (0+0) | 24:37,2 | +44,9 |
16. | Ole Einar Bjørndalen | Norwegia | 1 (0+1) | 24:38,9 | +46,6 |
17. | Krasimir Anew | Bułgaria | 0 (0+0) | 24:40,0 | +47,7 |
18. | Nathan Smith | Kanada | 1 (0+1) | 24:42,7 | +50,4 |
19. | Quentin Fillon Maillet | Francja | 1 (1+0) | 24:47,9 | +55,6 |
20. | Serhij Semenow | Ukraina | 1 (1+0) | 24:53,7 | +1:01,4 |
21. | Andreas Birnbacher | Niemcy | 1 (1+0) | 25:02,1 | +1:09,8 |
22. | Jakov Fak | Słowenia | 2 (1+1) | 25:03,1 | +1:10,8 |
23. | Lukas Hofer | Włochy | 1 (0+1) | 25:04,6 | +1:12,3 |
24. | Ondřej Moravec | Czechy | 1 (1+0) | 25:04,7 | +1:12,4 |
25. | Sean Doherty | Stany Zjednoczone | 2 (1+1) | 25:05,4 | +1:13,1 |
26. | Dmytro Pidruczny | Ukraina | 2 (0+2) | 25:07,5 | +1:15,2 |
27. | Jean-Guillaume Béatrix | Francja | 2 (0+2) | 25:09,6 | +1:17,3 |
28. | Christian De Lorenzi | Włochy | 1 (0+1) | 25:13,9 | +1:21,6 |
29. | Maksim Cwietkow | Rosja | 1 (1+0) | 25:17,1 | +1:24,8 |
30. | Tim Burke | Stany Zjednoczone | 3 (1+2) | 25:19,2 | +1:26,9 |
31. | Matej Kazár | Słowacja | 0 (0+0) | 25:20,2 | +1:27,9 |
32. | Klemen Bauer | Słowenia | 2 (0+2) | 25:21,9 | +1:29,6 |
33. | Scott Gow | Kanada | 0 (0+0) | 25:22,9 | +1:30,6 |
34. | Timofiej Łapszyn | Rosja | 2 (1+1) | 25:23,7 | +1:31,4 |
35. | Brendan Green | Kanada | 2 (1+1) | 25:24,6 | +1:32,3 |
36. | Andrejs Rastorgujevs | Łotwa | 2 (0+2) | 25:24,8 | +1:32,5 |
37. | Martin Otčenáš | Słowacja | 2 (0+2) | 25:29,1 | +1:36,8 |
38. | Aleksiej Slepow | Rosja | 2 (2+0) | 25:31,3 | +1:39,0 |
39. | Sven Grossegger | Austria | 1 (0+1) | 25:32,6 | +1:40,3 |
40. | Benjamin Weger | Szwajcaria | 3 (1+2) | 25:34,5 | +1:42,2 |
41. | Martin Jäger | Szwajcaria | 3 (0+2) | 25:34,8 | +1:42,5 |
42. | Dominik Windisch | Włochy | 3 (2+1) | 25:37,6 | +1:45,3 |
43. | Erik Lesser | Niemcy | 2 (0+2) | 25:38,4 | +1:46,1 |
44. | Cornel Puchianu | Rumunia | 2 (1+1) | 25:41,0 | +1:48,7 |
45. | Jaroslav Soukup | Czechy | 2 (0+2) | 25:41,6 | +1:49,3 |
46. | Daniel Böhm | Niemcy | 1 (0+1) | 25:43,3 | +1:51,0 |
47. | Dmitrij Djużew | Białoruś | 1 (0+1) | 25:45,6 | +1:53,3 |
48. | Lars Helge Birkeland | Norwegia | 1 (1+0) | 25:46,4 | +1:54,1 |
49. | Remus Faur | Rumunia | 1 (0+1) | 25:51,5 | +1:59,2 |
50. | Daniel Mesotitsch | Austria | 2 (1+1) | 25:53,0 | +2:00,7 |
51. | Mateusz Janik | Polska | 1 (1+0) | 25:55,3 | +2:03,0 |
52. | George Buta | Rumunia | 1 (0+1) | 25:56,2 | +2:03,9 |
53. | Maksim Braun | Kazachstan | 0 (0+0) | 25:57,2 | +2:04,9 |
54. | Kalev Ermits | Estonia | 2 (1+1) | 25:57,3 | +2:05,0 |
55. | Leif Nordgren | Stany Zjednoczone | 2 (0+2) | 25:58,8 | +2:06,5 |
56. | Artem Pryma | Ukraina | 3 (0+1) | 26:01,3 | +2:09,0 |
57. | Kauri Kõiv | Estonia | 1 (1+0) | 26:02,2 | +2:09,9 |
58. | Matthias Bischl | Niemcy | 3 (1+2) | 26:04,2 | +2:11,9 |
59. | Christian Gow | Kanada | 1 (1+0) | 26:04,5 | +2:12,2 |
60. | Ted Armgren | Szwecja | 1 (0+1) | 26:08,4 | +2:16,1 |
61. | Tomáš Krupčík | Czechy | 3 (1+2) | 26:10.8 | +2:18,5 |
62. | Michael Rösch | Belgia | 2 (1+1) | 26:13.8 | +2:21,5 |
63. | Ołeksandr Żyrnyj | Ukraina | 3 (2+1) | 26:14.6 | +2:22,3 |
64. | Tomas Kaukėnas | Litwa | 3 (1+2) | 26:14.7 | +2:22,4 |
65. | Jesper Nelin | Szwecja | 2 (1+1) | 26:15.9 | +2:23,6 |
66. | Simon Fourcade | Francja | 3 (2+1) | 26:16,7 | +2:24,4 |
67. | Grzegorz Guzik | Polska | 2 (0+2) | 26:17.4 | +2:25,1 |
68. | Juryj Ladau | Białoruś | 2 (1+1) | 26:17,6 | +2:25,3 |
69. | Jeremy Finello | Szwajcaria | 2 (1+1) | 26:17,8 | +2:25,5 |
70. | Henrik L’Abée-Lund | Norwegia | 3 (0+3) | 26:18,2 | +2:25,9 |
71. | Władimir Siemiakow | Ukraina | 1 (0+1) | 26:18,7 | +2:26,4 |
72. | Michal Šlesingr | Czechy | 4 (1+3) | 26:19,1 | +2:26,8 |
73. | Dimityr Gerdżikow | Bułgaria | 2 (2+0) | 26:20,3 | +2:28,0 |
74. | Olli Hiidensalo | Finlandia | 1 (0+1) | 26:22,8 | +2:30,5 |
75. | Antonin Guigonnat | Francja | 3 (1+2) | 26:30,4 | +2:38,1 |
76. | Władimir Iliew | Bułgaria | 5 (2+3) | 26:31,2 | +2:38,9 |
77. | Raman Jalotnau | Białoruś | 4 (1+3) | 26:35,4 | +2:43,1 |
78. | Mikito Tachizaki | Japonia | 2 (0+2) | 26:41,6 | +2:49,3 |
79. | Uładzimir Czapielin | Białoruś | 3 (1+2) | 26:42,0 | +2:49,7 |
80. | Roland Lessing | Estonia | 3 (1+2) | 26:42,6 | +2:50,3 |
81. | Tuomas Grönman | Finlandia | 2 (0+2) | 26:43,7 | +2:51,4 |
82. | Tsukasa Kobonoki | Japonia | 2 (1+1) | 26:47,1 | +2:54,8 |
83. | Karol Dąbrowski | Litwa | 4 (1+3) | 26:49,2 | +2:56,9 |
84. | Anton Sinapow | Bułgaria | 3 (1+2) | 26:49,9 | +2:57,6 |
85. | Serafin Wiestner | Szwajcaria | 5 (3+2) | 26:51,7 | +2:59,4 |
86. | Thomas Bormolini | Włochy | 4 (2+2) | 26:53,7 | +3:01,4 |
87. | Jan Sawicki | Kazachstan | 4 (3+1) | 26:56,0 | +3:03,7 |
88. | Tomáš Hasilla | Słowacja | 3 (0+3) | 27:00,9 | +3:08,6 |
89. | Michal Krčmář | Czechy | 4 (3+1) | 27:01,4 | +3:09,1 |
90. | Wasilij Podkorytow | Kazachstan | 4 (3+1) | 27:02,1 | +3:09,8 |
91. | Ivan Joller | Szwajcaria | 3 (1+2) | 27:02,2 | +3:09,9 |
92. | Martin Remmelg | Estonia | 2 (0+2) | 27:03,5 | +3:11,2 |
93. | Macx Davies | Kanada | 4 (1+3) | 27:04,1 | +3:11,8 |
94. | Scott Dixon | Wielka Brytania | 1 (0+1) | 27:07,6 | +3:15,3 |
95. | Marcel Laponder | Wielka Brytania | 2 (1+1) | 27:10,8 | +3:18,5 |
96. | Miroslav Matiaško | Słowacja | 4 (2+2) | 27:21,6 | +3:29,3 |
97. | Vytautas Strolia | Litwa | 3 (1+2) | 27:28,5 | +3:36,2 |
98. | Lenart Oblak | Słowenia | 2 (1+1) | 27:30,1 | +3:37,8 |
99. | Miha Dovžan | Słowenia | 4 (1+3) | 27:35,0 | +3:42,7 |
100. | Łukasz Szczurek | Polska | 3 (2+1) | 27:35,4 | +3:43,1 |
101. | Matti Hakala | Finlandia | 2 (1+1) | 27:36,6 | +3:44,3 |
102. | Roberts Slotiņš | Łotwa | 3 (1+2) | 27:37,4 | +3:45,1 |
103. | Rok Tršan | Słowenia | 4 (3+1) | 27:38,5 | +3:46,2 |
104. | Peppe Femling | Szwecja | 3 (1+2) | 27:53,5 | +4:01,2 |
105. | Damir Rastić | Serbia | 3 (0+3) | 28:06,6 | +4:14,3 |
106. | Ingus Deksnis | Łotwa | 4 (1+3) | 28:25,6 | +4:33,3 |
107. | Kim Jong-min | Korea Południowa | 5 (4+1) | 28:50,5 | +4:58,2 |
108. | Damon Morton | Australia | 7 (4+3) | 31:26,4 | +7:34,1 |
Sprint kobiet
Pozycja | Zawodniczka | Reprezentacja | Pudła | Wynik | Strata |
---|---|---|---|---|---|
Franziska Hildebrand | Niemcy | 0 (0+0) | 20:04.1 | — | |
Maren Hammerschmidt | Niemcy | 0 (0+0) | 20:19,2 | +15,1 | |
Miriam Gössner | Niemcy | 1 (0+1) | 20:25,1 | +21,0 | |
4. | Anaïs Bescond | Francja | 0 (0+0) | 20:27,5 | +23,4 |
5. | Lucie Charvátová | Czechy | 1 (1+0) | 20:28,6 | +24,5 |
6. | Laura Dahlmeier | Niemcy | 1 (1+0) | 20:28,7 | +24,6 |
7. | Julija Dżima | Ukraina | 0 (0+0) | 20:32,7 | +28,6 |
8. | Gabriela Soukalová | Czechy | 1 (0+1) | 20:32,8 | +28,7 |
9. | Karin Oberhofer | Włochy | 0 (0+0) | 20:38,3 | +34,2 |
10. | Marie Dorin Habert | Francja | 2 (0+2) | 20:40,7 | +36,6 |
11. | Selina Gasparin | Szwajcaria | 1 (1+0) | 20:43,5 | +39,4 |
12. | Lisa Hauser | Austria | 0 (0+0) | 20:45,4 | +41,3 |
13. | Olga Abramowa | Ukraina | 0 (0+0) | 20:48,5 | +44,4 |
14. | Ołena Pidhruszna | Ukraina | 1 (1+0) | 20:51,6 | +47,5 |
15. | Vanessa Hinz | Niemcy | 1 (0+1) | 20:54,0 | +49,9 |
16. | Dorothea Wierer | Włochy | 2 (1+1) | 20:54,9 | +50,8 |
17. | Olga Podczufarowa | Rosja | 2 (0+2) | 20:57,8 | +53,7 |
18. | Fanny Horn Birkeland | Norwegia | 2 (1+1) | 20:58,5 | +54,4 |
19. | Krystyna Guzik | Polska | 2 (1+0) | 20:59,4 | +55,3 |
20. | Jekatierina Jurłowa | Rosja | 0 (0+0) | 21:00,6 | +56,5 |
21. | Franziska Preuß | Niemcy | 2 (1+1) | 21:02,1 | +58,0 |
22. | Nadieżda Skardino | Białoruś | 1 (0+1) | 21:04,0 | +59,9 |
23. | Jekatierina Szumiłowa | Rosja | 0 (0+0) | 21:06,7 | +1:02,6 |
24. | Eva Puskarčíková | Czechy | 2 (1+1) | 21:07,8 | +1:03,7 |
25. | Justine Braisaz | Francja | 2 (2+0) | 21:09,1 | +1:05,0 |
26. | Fuyuko Tachizaki | Japonia | 1 (1+0) | 21:13,8 | +1:09,7 |
27. | Natalja Burdyga | Ukraina | 0 (0+0) | 21:14,9 | +1:10,8 |
28. | Kaisa Mäkäräinen | Finlandia | 4 (3+1) | 21:15,7 | +1:11,6 |
29. | Darja Jurkiewicz | Białoruś | 0 (0+0) | 21:16,3 | +1:12,2 |
30. | Tiril Eckhoff | Norwegia | 3 (0+3) | 21:18,5 | +1:14,4 |
31. | Marine Bolliet | Francja | 1 (1+0) | 21:19,7 | +1:15,6 |
32. | Veronika Vítková | Czechy | 3 (3+0) | 21:21,6 | +1:17,5 |
33. | Wałentyna Semerenko | Ukraina | 2 (2+0) | 21:22,4 | +1:18,3 |
34. | Synnøve Solemdal | Norwegia | 3 (1+2) | 21:24,8 | +1:20, |
35. | Magdalena Gwizdoń | Polska | 2 (1+1) | 21:26,0 | +1:21,9 |
36. | Nadija Biełkina | Ukraina | 0 (0+0) | 21:27,5 | +1:23,4 |
37. | Lisa Vittozzi | Włochy | 0 (0+0) | 21:27,6 | +1:23,5 |
38. | Jana Gereková | Słowacja | 1 (1+0) | 21:28,5 | +1:24,4 |
39. | Rosanna Crawford | Kanada | 1 (0+1) | 21:29,0 | +1:24,9 |
40. | Darja Wirołajnen | Rosja | 2 (0+2) | 21:32,3 | +1:28,2 |
41. | Weronika Nowakowska | Polska | 2 (1+1) | 21:32,4 | +1:28,3 |
42. | Hilde Fenne | Norwegia | 3 (1+2) | 21:33,3 | +1:29,2 |
43. | Baiba Bendika | Łotwa | 0 (0+0) | 21:33,6 | +1:29,5 |
44. | Teja Gregorin | Słowenia | 1 (0+1) | 21:33,8 | +1:29,7 |
45. | Anna Magnusson | Szwecja | 1 (1+0) | 21:35,2 | +1:31,1 |
46. | Nadieżda Pisariewa | Białoruś | 1 (0+1) | 21:36,0 | +1:31,9 |
47. | Jitka Landová | Czechy | 2 (0+2) | 21:38,6 | +1:34,5 |
48. | Éva Tófalvi | Rumunia | 1 (1+0) | 21:39,7 | +1:35,6 |
49. | Monika Hojnisz | Polska | 2 (1+1) | 21:46,4 | +1:42,3 |
50. | Mona Brorsson | Szwecja | 1 (0+1) | 21:48,0 | +1:43.9 |
51. | Fabienne Hartweger | Austria | 1 (0+1) | 21:49,2 | +1:45,1 |
52. | Kadri Lehtla | Estonia | 0 (0+0) | 21:50,9 | +1:46,8 |
53. | Susan Dunklee | Stany Zjednoczone | 4 (1+3) | 21:52,7 | +1:48,6 |
54. | Julia Ransom | Kanada | 1 (0+1) | 21:53,6 | +1:49,5 |
55. | Lena Häcki | Szwajcaria | 3 (1+2) | 21:55,4 | +1:51,3 |
56. | Megan Tandy | Kanada | 2 (1+1) | 21:56,2 | +1:52,1 |
57. | Célia Aymonier | Francja | 3 (0+3) | 21:56,7 | +1:52,6 |
58. | Desisława Stojanowa | Bułgaria | 1 (0+1) | 21:57,9 | +1:53,8 |
59. | Elisabeth Högberg | Szwecja | 1 (0+1) | 21:59,2 | +1:55,1 |
60. | Mari Laukkanen | Finlandia | 4 (2+2) | 21:59,7 | +1:55,6 |
61. | Emilija Jordanowa | Bułgaria | 0 (0+0) | 22:02,1 | +1:58,0 |
62. | Iryna Kryuko | Białoruś | 2 (2+0) | 22:03,0 | +1:58,9 |
63. | Linn Persson | Szwecja | 2 (1+1) | 22:07,3 | +2:03,2 |
64. | Darja Usanowa | Kazachstan | 2 (1+1) | 22:07,6 | +2:03,5 |
65. | Annelies Cook | Stany Zjednoczone | 2 (1+1) | 22:08,5 | +2:04,4 |
66. | Tatjana Akimowa | Rosja | 2 (0+2) | 22:08,8 | +2:04,7 |
67. | Anna Kistjanowa | Kazachstan | 3 (3+0) | 22:09,1 | +2:05,0 |
68. | Terézia Poliaková | Słowacja | 1 (0+1) | 22:10,9 | +2:06,8 |
69. | Diana Rasimovičiūtė-Brice | Litwa | 1 (0+1) | 22:15,6 | +2:11,5 |
70. | Mun Ji-hee | Korea Południowa | 0 (0+0) | 22:15,7 | +2:11,6 |
71. | Marte Olsbu | Norwegia | 3 (3+0) | 22:16,0 | +2:11,9 |
72. | Katharina Innerhofer | Austria | 1 (0+1) | 22:17,3 | +2:13,2 |
73. | Federica Sanfilippo | Włochy | 4 (3+1) | 22:17,9 | +2:13,8 |
74. | Nastassia Dubarezawa | Białoruś | 2 (0+2) | 22:18,5 | +2:14,4 |
75. | Anja Eržen | Słowenia | 2 (0+2) | 22:19,1 | +2:15,0 |
76. | Kinga Mitoraj | Polska | 2 (0+2) | 22:20,0 | +2:15,9 |
77. | Galina Wiszniewska | Kazachstan | 3 (3+0) | 22:22,3 | +2:18,2 |
78. | Aita Gasparin | Szwajcaria | 3 (1+2) | 22:26,1 | +2:22,0 |
79. | Zhang Yan | Chiny | 2 (0+2) | 22:27,6 | +2:23,5 |
80. | Luminița Pișcoran | Rumunia | 2 (0+2) | 22:30,9 | +2:26,8 |
81. | Coline Varcin | Francja | 2 (0+2) | 22:36,9 | +2:32,8 |
82. | Dunja Zdouc | Austria | 2 (1+1) | 22:39,5 | +2:35,4 |
83. | Clare Egan | Stany Zjednoczone | 2 (1+1) | 22:40,5 | +2:36,4 |
84. | Paulína Fialková | Słowacja | 4 (3+1) | 22:41,7 | +2:37,6 |
85. | Andreja Mali | Słowenia | 2 (1+1) | 22:45,5 | +2:41,4 |
86. | Kristina Ilczenko | Białoruś | 3 (1+2) | 22:48,2 | +2:44,1 |
87. | Tang Jialin | Chiny | 1 (0+1) | 22:48,9 | +2:44,8 |
88. | Annukka Siltakorpi | Finlandia | 3 (3+0) | 22:51,8 | +2:47,7 |
89. | Urška Poje | Słowenia | 1 (1+0) | 22:54,9 | +2:50,8 |
90. | Amanda Lightfoot | Wielka Brytania | 4 (3+1) | 22:59,7 | +2:55,6 |
91. | Nicole Gontier | Włochy | 4 (2+2) | 23:04,3 | +3:00,2 |
92. | Johanna Talihaerm | Estonia | 3 (2+1) | 23:05,0 | +3:00,9 |
93. | Martina Chrapánová | Słowacja | 3 (1+2) | 23:14,1 | +3:10,0 |
94. | Réka Forika | Rumunia | 2 (0+2) | 23:16,5 | +3:12,4 |
95. | Yurie Tanaka | Japonia | 3 (1+2) | 23:19,9 | +3:15,8 |
96. | Natalija Kočergina | Litwa | 3 (0+1) | 23:24,2 | +3:20,1 |
97. | Natalija Paulauskaitė | Litwa | 2 (1+1) | 23:24,8 | +3:20,7 |
98. | Stefani Popowa | Bułgaria | 2 (2+0) | 23:28,1 | +3:24,0 |
99. | Hannah Dreissigacker | Stany Zjednoczone | 5 (2+3) | 23:43,0 | +3:38,9 |
100. | Emőke Szőcs | Węgry | 3 (1+2) | 23:46,9 | +3:42,8 |
101. | Emma Lunder | Kanada | 5 (3+2) | 23:52,3 | +3:48,2 |
102. | Julia Schwaiger | Austria | 2 (1+1) | 23:56,3 | +3:52,2 |
103. | Susanna Meinen | Szwajcaria | 5 (3+2) | 24:12,8 | +4:08,7 |
104. | Tanja Karišik | Bośnia i Hercegowina | 4 (4+0) | 24:15,1 | +4:11,0 |
105. | Sanna Markkanen | Finlandia | 4 (2+2) | 24:42,7 | +4:38,6 |
106. | Kim Seon-su | Korea Południowa | 4 (1+3) | 24:48,9 | +4:44,8 |
– | Meril Beilmann | Estonia | DNS |
Bieg pościgowy mężczyzn
Pozycja | Zawodniczka | Reprezentacja | Pudła | Wynik | Strata |
---|---|---|---|---|---|
Martin Fourcade | Francja | 2 (0+2+0+0) | 31:19,9 | — | |
Simon Schempp | Niemcy | 1 (0+0+1+0) | 31:28,8 | +8,9 | |
Anton Szypulin | Rosja | 2 (0+0+2+0) | 31:39,0 | +19,1 | |
4. | Tarjei Bø | Norwegia | 2 (0+1+0+1) | 31:51,1 | +31,2 |
5. | Dominik Landertinger | Austria | 1 (0+0+1+0) | 31:59,7 | +39,8 |
6. | Ole Einar Bjørndalen | Norwegia | 2 (0+1+0+1) | 32:17,4 | +57,5 |
7. | Emil Hegle Svendsen | Norwegia | 2 (0+0+1+1) | 32:19,4 | +59,5 |
8. | Quentin Fillon Maillet | Francja | 1 (1+0+0+0) | 32:20,5 | +1:00,6 |
9. | Andreas Birnbacher | Niemcy | 0 (0+0+0+0) | 32:21,3 | +1:01,4 |
10. | Jakov Fak | Słowenia | 1 (0+0+0+1) | 32:25,8 | +1:05,9 |
11. | Maksim Cwietkow | Rosja | 0 (0+0+0+0) | 32:32,6 | +1:12,7 |
12. | Simon Eder | Austria | 3 (1+0+0+2) | 32:33,3 | +1:13,4 |
13. | Lowell Bailey | Stany Zjednoczone | 1 (0+0+1+0) | 32:39,9 | +1:20,0 |
14. | Jewgienij Garaniczew | Rosja | 3 (0+1+1+1) | 32:49,9 | +1:30,0 |
15. | Serhij Semenow | Ukraina | 2 (1+0+1+0) | 32:50,2 | +1:30,3 |
16. | Dmitrij Małyszko | Rosja | 3 (0+1+1+1) | 32:50,5 | +1:30,6 |
17. | Fredrik Lindström | Szwecja | 3 (0+2+0+1) | 33:05,7 | +1:45,8 |
18. | Nathan Smith | Kanada | 4 (2+0+0+2) | 33:08,3 | +1:48,4 |
19. | Benedikt Doll | Niemcy | 4 (2+0+1+2) | 33:10,6 | +1:50,7 |
20. | Ondřej Moravec | Czechy | 2 (2+0+0+0) | 33:10,8 | +1:50,9 |
21. | Lukas Hofer | Włochy | 1 (0+0+1+0) | 33:11,8 | +1:51,9 |
22. | Simon Desthieux | Francja | 3 (1+0+2+0) | 33:12,5 | +1:52,6 |
23. | Johannes Thingnes Bø | Norwegia | 5 (0+1+2+2) | 33:21,9 | +2:02,0 |
24. | Benjamin Weger | Szwajcaria | 2 (1+1+0+0) | 33:22,1 | +2:02,2 |
25. | Erik Lesser | Niemcy | 1 (0+1+0+0) | 33:40,3 | +2:20,4 |
26. | Andrejs Rastorgujevs | Łotwa | 1 (0+0+0+1) | 33:52,6 | +2:32,7 |
27. | Tim Burke | Stany Zjednoczone | 3 (0+0+1+2) | 33:58,4 | +2:38,5 |
28. | Jean-Guillaume Béatrix | Francja | 4 (0+0+4+0) | 34:01,0 | +2:41,1 |
29. | Aleksiej Slepow | Rosja | 4 (1+1+1+1) | 34:01,5 | +2:41,6 |
30. | Julian Eberhard | Austria | 8 (1+1+2+4) | 34:18,4 | +2:58,5 |
31. | Sven Grossegger | Austria | 4 (0+1+1+2) | 34:33,6 | +3:13,7 |
32. | Klemen Bauer | Słowenia | 5 (0+0+3+2) | 34:34,3 | +3:14,4 |
33. | Christian De Lorenzi | Włochy | 2 (1+1+0+0) | 34:36,2 | +3:16,3 |
34. | Brendan Green | Kanada | 4 (2+0+2+0) | 34:43,3 | +3:23,4 |
35. | Sean Doherty | Stany Zjednoczone | 6 (2+1+1+2) | 34:44,7 | +3:24,8 |
36. | Martin Otčenáš | Słowacja | 4 (0+3+1+0) | 34:45,7 | +3:25,8 |
37. | Krasimir Anew | Bułgaria | 6 (1+1+2+2) | 34:51,6 | +3:31,7 |
38. | Artem Pryma | Ukraina | 3 (1+0+1+1) | 34:57,9 | +3:38,0 |
39. | Christian Gow | Kanada | 2 (1+1+0+0) | 35:03,0 | +3:43,1 |
40. | Jaroslav Soukup | Czechy | 4 (0+0+3+1) | 35:05,5 | +3:45,6 |
41. | Timofiej Łapszyn | Rosja | 6 (1+2+2+1) | 35:07,5 | +3:47,6 |
42. | Remus Faur | Rumunia | 1 (0+0+1+0) | 35:20,8 | +4:00,9 |
43. | Dominik Windisch | Włochy | 6 (0+2+2+2) | 35:31,6 | +4:11,7 |
44. | Dmytro Pidruczny | Ukraina | 6 (0+3+1+2) | 35:41,8 | +4:21,9 |
45. | Scott Gow | Wielka Brytania | 6 (2+3+1+0) | 35:43,7 | +4:23,8 |
46. | Kalev Ermits | Estonia | 4 (2+2+0+0) | ||
47. | Daniel Mesotitsch | Austria | 4 (2+0+1+1) | 35:47,1 | +4:27,2 |
48. | Dmitrij Djużew | Białoruś | 5 (1+1+1+2) | 35:53,6 | +4:33,7 |
49. | Matthias Bischl | Niemcy | 4 (1+0+1+2) | 35:54,1 | +4:34,2 |
50. | Martin Jäger | Szwajcaria | 6 (2+1+2+1) | 35:55,0 | +4:35,1 |
51. | George Buta | Rumunia | 4 (2+1+0+1) | 36:34,5 | +5:14,6 |
52. | Leif Nordgren | Stany Zjednoczone | 5 (3+0+1+1) | 36:47,0 | +5:27,1 |
53. | Matej Kazár | Słowacja | 7 (2+3+1+1) | 36:53,4 | +5:33,5 |
54. | Kauri Kõiv | Estonia | 4 (0+0+1+3) | 36:56,0 | +5:36,1 |
55. | Daniel Böhm | Niemcy | 4 (1+0+2+1) | 37:34,1 | +6:14,2 |
56. | Maksim Braun | Kazachstan | 6 (1+1+2+2) | 37:37,3 | +6:17,4 |
57. | Ted Armgren | Szwecja | 6 (3+1+1+1) | 37:39,6 | +6:19,7 |
58. | Mateusz Janik | Polska | 7 (0+3+3+1) | 38:21,9 | +7:02,0 |
59. | Cornel Puchianu | Rumunia | 11 (4+1+3+3) | 40:02,2 | +8:42,3 |
– | Lars Helge Birkeland | Norwegia | DNS |
Bieg pościgowy kobiet
Pozycja | Zawodniczka | Reprezentacja | Pudła | Wynik | Strata |
---|---|---|---|---|---|
Laura Dahlmeier | Niemcy | 1 (0+0+0+1) | 28:23,3 | — | |
Maren Hammerschmidt | Niemcy | 2 (0+0+1+1) | 28:36,6 | +13,3 | |
Gabriela Soukalová | Czechy | 1 (0+0+0+1) | 28:41,8 | +18,5 | |
4. | Franziska Hildebrand | Niemcy | 2 (0+0+1+1) | 28:48,3 | +25,0 |
5. | Tiril Eckhoff | Norwegia | 2 (0+0+0+2) | 28:53,0 | +29,7 |
6. | Julija Dżima | Ukraina | 1 (1+0+0+0) | 28:55,4 | +32,1 |
7. | Olga Podczufarowa | Rosja | 1 (0+0+0+1) | 29:01,7 | +38,4 |
8. | Dorothea Wierer | Włochy | 2 (0+1+0+1) | 29:11,9 | +48,6 |
9. | Fanny Horn Birkeland | Norwegia | 2 (0+0+1+1) | 29:12,4 | +49,1 |
10. | Nadieżda Skardino | Białoruś | 0 (0+0+0+0) | 29:12,8 | +49,5 |
11. | Franziska Preuß | Niemcy | 2 (0+0+1+1) | 29:15,3 | +52,0 |
12. | Marie Dorin Habert | Francja | 4 (0+2+2+0) | 29:19,8 | +56,5 |
13. | Lisa Hauser | Austria | 1 (0+0+0+1) | 29:28,1 | +1:04,8 |
14. | Jekatierina Jurłowa | Rosja | 2 (0+0+1+1) | 29:28,3 | +1:05,0 |
15. | Miriam Gössner | Niemcy | 4 (0+1+2+1) | 29:30,3 | +1:07,0 |
16. | Anaïs Bescond | Francja | 3 (1+1+1+0) | 29:35,4 | +1:12,1 |
17. | Elisabeth Högberg | Szwecja | 0 (0+0+0+0) | 29:35,5 | +1:12,2 |
18. | Ołena Pidhruszna | Ukraina | 3 (1+0+2+0) | 29:52,2 | +1:28,9 |
19. | Jekatierina Szumiłowa | Rosja | 1 (0+0+0+1) | 29:55,0 | +1:31,7 |
20. | Krystyna Guzik | Polska | 3 (2+0+0+1) | 29:57,8 | +1:34,5 |
21. | Natalja Burdyga | Ukraina | 1 (0+0+0+1) | 30:08,2 | +1:44,9 |
22. | Lucie Charvátová | Czechy | 6 (2+0+1+3) | 30:13,7 | +1:50,4 |
23. | Kaisa Mäkäräinen | Finlandia | 5 (1+2+1+1) | 30:14,9 | +1:51,6 |
24. | Olga Abramowa | Ukraina | 5 (1+0+1+3) | ||
25. | Magdalena Gwizdoń | Polska | 3 (1+0+2+0) | 30:15,9 | +1:52,6 |
26. | Weronika Nowakowska | Polska | 2 (2+0+0+0) | 30:18,9 | +1:55,6 |
27. | Teja Gregorin | Słowenia | 1 (0+0+1+0) | 30:23,2 | +1:59,9 |
28. | Fuyuko Tachizaki | Japonia | 1 (0+1+0+0) | 30:23,9 | +2:00,6 |
29. | Vanessa Hinz | Niemcy | 3 (0+1+2+0) | 30:34,5 | +2:11,2 |
30. | Veronika Vítková | Czechy | 4 (1+1+1+1) | 30:43,1 | +2:19,8 |
31. | Susan Dunklee | Stany Zjednoczone | 3 (0+1+1+1) | 30:48,5 | +2:25,2 |
32. | Selina Gasparin | Szwajcaria | 6 (1+1+1+3) | 30:49,4 | +2:26,1 |
33. | Synnøve Solemdal | Norwegia | 4 (0+0+1+3) | 30:50,1 | +2:26,8 |
34. | Marine Bolliet | Francja | 2 (1+0+1+0) | 30:50,6 | +2:27,3 |
35. | Rosanna Crawford | Kanada | 3 (0+1+1+1) | 31:05,5 | +2:42,2 |
36. | Nadija Biełkina | Ukraina | 2 (1+0+1+0) | 31:09,2 | +2:45,9 |
37. | Jana Gereková | Słowacja | 3 (1+0+1+1) | 31:15,6 | +2:52,3 |
38. | Darja Wirołajnen | Rosja | 4 (0+0+0+4) | 31:20,5 | +2:57,2 |
39. | Hilde Fenne | Norwegia | 5 (1+1+1+2) | 31:20,9 | +2:57,6 |
40. | Eva Puskarčíková | Czechy | 5 (0+4+1+0) | 31:23,1 | +2:59,8 |
41. | Monika Hojnisz | Polska | 2 (1+3+2+1) | 31:28,4 | +3:05,1 |
42. | Karin Oberhofer | Włochy | 7 (1+3+2+1) | 31:41,1 | +3:17,8 |
43. | Darja Jurkiewicz | Białoruś | 3 (1+1+1+0) | 32:04,3 | +3:41,0 |
44. | Julia Ransom | Kanada | 4 (0+1+2+1) | 32:10,6 | +3:47,3 |
45. | Mona Brorsson | Szwecja | 4 (1+1+1+1) | 32:19,6 | +3:56,3 |
46. | Nadieżda Pisariewa | Białoruś | 2 (0+1+0+1) | 32:20,3 | +3:57,0 |
47. | Mari Laukkanen | Finlandia | 5 (1+1+1+2) | 32:24,7 | +4:01,4 |
48. | Megan Tandy | Kanada | 5 (3+1+0+1) | 33:01,0 | +4:37,7 |
49. | Lena Häcki | Szwajcaria | 7 (2+1+3+1) | 33:04,1 | +4:40,8 |
50. | Kadri Lehtla | Estonia | 2 (1+1+0+0) | 33:07,8 | +4:44,5 |
51. | Célia Aymonier | Francja | 7 (2+0+4+1) | 33:24,3 | +5:01,0 |
52. | Anna Magnusson | Szwecja | 7 (3+4+0+0) | 33:47,9 | +5:24,6 |
53. | Jitka Landová | Czechy | 4 (2+1+0+1) | 33:59,2 | +5:35,9[a] |
54. | Fabienne Hartweger | Austria | 7 (2+1+2+2) | 34:04,6 | +5:41,3 |
55. | Baiba Bendika | Łotwa | 7 (2+2+0+3) | 34:38,2 | +6:14,9 |
– | Justine Braisaz | Francja | DNF | ||
– | Wałentyna Semerenko | Ukraina | DNF | ||
– | Lisa Vittozzi | Włochy | DNF | ||
– | Éva Tófalvi | Rumunia | DNF | ||
– | Desisława Stojanowa | Bułgaria | DNF |
Sztafeta mężczyzn
Lp. | Reprezentacja | Zawodnicy | Strzelanie | Czas zawodnika | Czas drużyny | Strata | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | ||||||
Rosja | Aleksiej Wołkow | 0+0 | 0+1 | 17:55,2 | 1:11:40,8 | — | |
Jewgienij Garaniczew | 0+0 | 0+0 | 17:50,7 | ||||
Dmitrij Małyszko | 0+2 | 0+1 | 18:24,6 | ||||
Anton Szypulin | 0+0 | 0+2 | 17:30,3 | ||||
Norwegia | Henrik L’Abée-Lund | 0+0 | 0+2 | 18:14,0 | 1:11:43,9 | +3,1 | |
Johannes Thingnes Bø | 0+0 | 0+2 | 17:31,4 | ||||
Tarjei Bø | 0+0 | 0+1 | 17:54,3 | ||||
Emil Hegle Svendsen | 0+0 | 0+2 | 18:04,2 | ||||
Francja | Simon Fourcade | 0+1 | 0+0 | 18:07,6 | 1:12:42,7 | +1:01,9 | |
Quentin Fillon Maillet | 0+0 | 0+3 | 18:09,5 | ||||
Simon Desthieux | 0+0 | 0+1 | 18:06,5 | ||||
Martin Fourcade | 0+1 | 0+0 | 18:19,1 | ||||
4. | Austria | Sven Grosseger | 0+2 | 1+3 | 18:31,0 | 1:12:51,7 | +1:10,9 |
Julian Eberhard | 0+0 | 1+3 | 18:03,2 | ||||
Simon Eder | 0+2 | 0+1 | 18:03,5 | ||||
Dominik Landertinger | 0+2 | 0+0 | 18:14,0 | ||||
5. | Niemcy | Erik Lesser | 0+3 | 0+1 | 18:14,5 | 1:12:59,2 | +1:18,4 |
Andreas Birnbacher | 0+3 | 0+3 | 18:38,1 | ||||
Benedikt Doll | 0+3 | 0+1 | 18:10,3 | ||||
Simon Schempp | 0+1 | 0+1 | 17:56,3 | ||||
6. | Kanada | Christian Gow | 0+0 | 0+1 | 18:12,3 | 1:13:04,0 | +1:23,2 |
Nathan Smith | 0+3 | 0+3 | 18:22,4 | ||||
Scott Gow | 0+0 | 0+0 | 18:04,0 | ||||
Brendan Green | 0+1 | 0+1 | 18:25,3 | ||||
7. | Szwecja | Torstein Stenersen | 0+0 | 0+0 | 17:50,3 | 1:13:06,9 | +1:26,1 |
Ted Armgren | 0+0 | 0+1 | 18:13,2 | ||||
Fredrik Lindström | 0+0 | 0+2 | 18:08,5 | ||||
Jesper Nelin | 0+2 | 0+1 | 18:54,9 | ||||
8. | Stany Zjednoczone | Lowell Bailey | 0+1 | 0+0 | 17:57,6 | 1:13:47,4 | +2:06,6 |
Tim Burke | 0+0 | 1+3 | 18:37,6 | ||||
Leif Nordgren | 0+2 | 0+1 | 18:27,4 | ||||
Sean Doherty | 0+3 | 0+2 | 18:44,8 | ||||
9. | Ukraina | Serhij Semenow | 0+1 | 0+0 | 17:54,5 | 1:14:23,9 | +2:43,1 |
Ołeksandr Żyrnyj | 0+2 | 0+2 | 18:47,8 | ||||
Artem Pryma | 0+1 | 0+0 | 18:18,2 | ||||
Dmytro Pidruczny | 0+0 | 1+3 | 19:23,4 | ||||
10. | Włochy | Christian De Lorenzi | 0+0 | 0+0 | 18:11,7 | 1:14:46,0 | +3:05,2 |
Lukas Hofer | 0+0 | 0+1 | 17:56,2 | ||||
Thomas Bormolini | 2+3 | 0+0 | 19:44,1 | ||||
Dominik Windisch | 0+1 | 0+3 | 18:54,0 | ||||
11. | Szwajcaria | Serafin Wiestner | 0+0 | 1+3 | 18:26,3 | 1:14:51,1 | +3:10,3 |
Benjamin Weger | 0+3 | 0+1 | 18:16,0 | ||||
Jeremy Finello | 0+2 | 0+0 | 18:19,0 | ||||
Martin Jäger | 0+2 | 1+3 | 19:49,8 | ||||
12. | Bułgaria | Krasimir Anew | 0+0 | 0+1 | 18:07,5 | 1:15:19,6 | +3:38,8 |
Dimityr Gerdżikow | 0+0 | 0+3 | 18:57,8 | ||||
Władimir Iliew | 0+0 | 0+1 | 18:15,0 | ||||
Michaił Kleczerow | 0+1 | 0+2 | 19:59,3 | ||||
13. | Białoruś | Uładzimir Czapielin | 0+3 | 0+1 | 18:39,5 | 1:15:25,5 | +3:44,7 |
Juryj Ladau | 0+0 | 1+3 | 19:27,5 | ||||
Siarhiej Baczarnikau | 0+0 | 0+0 | 18:48,8 | ||||
Dmitrij Djużew | 0+0 | 0+0 | 18:29,7 | ||||
14. | Kazachstan | Jan Sawicki | 0+2 | 0+1 | 18:28,5 | 1:15:41,1 | +4:00,3 |
Maksim Braun | 0+2 | 0+0 | 18:54,7 | ||||
Wasilij Podkorytow | 0+1 | 0+1 | 19:03,4 | ||||
Anton Pantow | 0+1 | 0+1 | 19:14,5 | ||||
15. | Słowacja | Tomáš Hasilla | 0+1 | 0+2 | 18:28,0 | 1:15:58,3 | +4:17,5 |
Matej Kazár | 0+0 | 0+3 | 18:55,7 | ||||
Miroslav Matiaško | 0+2 | 1+3 | 20:12,1 | ||||
Martin Otčenáš | 0+0 | 0+0 | 18:22,5 | ||||
16. | Czechy | Michal Krčmář | 2+3 | 0+1 | 19:31,0 | 1:16:28,7 | +4:47,9 |
Michal Šlesingr | 0+3 | 0+1 | 18:40,1 | ||||
Jaroslav Soukup | 0+0 | 0+3 | 19:09,9 | ||||
Ondřej Moravec | 0+3 | 0+0 | 19:07,7 | ||||
17. | Słowenia | Jakov Fak | 0+1 | 0+2 | 17:51,3 | 1:17:05,8 | +5:25,0 |
Klemen Bauer | 2+3 | 0+0 | 19:00,8 | ||||
Rok Tršan | 0+2 | 0+1 | 19:56,9 | ||||
Miha Dovžan | 1+3 | 0+2 | 20:16,8 | ||||
LPD | Estonia | Kauri Kõiv | 0+0 | 0+1 | 18:34,8 | ||
Kalev Ermits | 0+3 | 0+2 | 18:55,5 | ||||
Roland Lessing | 0+2 | 0+1 | 19:20,0 | ||||
Martin Remmelg | 0+2 | 2+3 | |||||
LPD | Rumunia | George Buta | 0+2 | 0+3 | 19:19,3 | ||
Remus Faur | 0+1 | 0+1 | 19:08,9 | ||||
Cornel Puchianu | 1+3 | 0+2 | 19:58,4 | ||||
Denis Serban | 0+2 | 0+0 | |||||
LPD | Polska | Mateusz Janik | 0+2 | 0+0 | 18:22,8 | ||
Grzegorz Guzik | 0+3 | 0+2 | 19:28,3 | ||||
Łukasz Szczurek | 2+3 | 0+2 | 20:28,8 | ||||
Rafał Penar | 0+1 | 0+2 | |||||
LPD | Japonia | Junji Nagai | 0+0 | 0+2 | 18:38,9 | ||
Mikito Tachizaki | 0+2 | 0+1 | 18:53,9 | ||||
Tsukasa Kobonoki | 2+3 | 0+3 | 20:42,7 | ||||
Yuki Nakajima | 0+0 | 2+3 | |||||
LPD | Łotwa | Andrejs Rastorgujevs | 0+0 | 0+0 | 17:46,6 | ||
Ingus Deksnis | 2+3 | 0+0 | 20:54,3 | ||||
Roberts Slotiņš | 0+2 | 3+3 | 21:30,0 | ||||
Daumants Lusa | 0+3 | 0+3 | |||||
LPD | Finlandia | Tuomas Grönman | 0+0 | 0+1 | 19:05,3 | ||
Olli Hiidensalo | 0+0 | 0+1 | 18:51,3 | ||||
Matti Hakala | 1+3 | 1+3 | 21:28,0 | ||||
Mikko Loukkaanhuhta | 1+3 | 0+3 | |||||
LPD | Serbia | Edin Hodžić | 0+1 | 0+2 | 20:38,1 | ||
Damir Rastić | 0+0 | 0+0 | 19:39,1 | ||||
Emir Hrkalović | 0+0 | 0+3 | 20:09,1 | ||||
Dejan Krsmanović | 0+2 | 0+2 | |||||
LPD | Litwa | Karol Dąbrowski | 0+0 | 1+3 | 19:31,4 | ||
Tomas Kaukėnas | 0+3 | 1+3 | 19:52,1 | ||||
Vytautas Strolia | 0+3 | 0+2 | 20:10,3 | ||||
Rokas Suslavičius | 1+3 | 3+3 | |||||
LPD | Wielka Brytania | Marcel Laponder | 0+1 | 0+1 | 19:30,9 | ||
Scott Dixon | 0+0 | 0+1 | 19:46,8 | ||||
Kevin Kane | 0+3 | 0+0 | 21:28,2 | ||||
Alex Gleave | 0+1 | 0+3 | |||||
LPD | Korea Południowa | Jun Je-uk | 0+3 | 0+1 | 20:12,9 | ||
Kim Jong-min | 3+3 | 0+1 | 21:34,1 | ||||
Kim Yong-gyu | 0+0 | 0+1 | 20:40,4 | ||||
Lee Su-young | 0+0 | 0+0 |
Sztafeta kobiet
Lp. | Reprezentacja | Zawodniczki | Strzelanie | Czas zawodniczki | Czas drużyny | Strata | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | ||||||
Włochy | Lisa Vittozzi | 0+0 | 0+0 | 16:18,8 | 1:05:32,6 | — | |
Karin Oberhofer | 0+0 | 0+1 | 16:14,3 | ||||
Federica Sanfilippo | 0+3 | 0+2 | 17:00,6 | ||||
Dorothea Wierer | 0+1 | 0+1 | 15:58,9 | ||||
Niemcy | Franziska Hildebrand | 0+0 | 0+2 | 16:25.6 | 1:05:32,8 | +0,2 | |
Maren Hammerschmidt | 0+1 | 0+1 | 16:28,7 | ||||
Vanessa Hinz | 0+0 | 0+1 | 16:17,8 | ||||
Franziska Preuß | 0+1 | 0+1 | 16:20,7 | ||||
Ukraina | Julija Dżima | 0+1 | 0+0 | 16:16,0 | 1:05:45,7 | +13,1 | |
Olga Abramowa | 0+1 | 0+2 | 16:36,1 | ||||
Wałentyna Semerenko | 0+2 | 0+1 | 16:32,0 | ||||
Ołena Pidhruszna | 0+2 | 0+1 | 16:21,6 | ||||
4. | Polska | Magdalena Gwizdoń | 0+1 | 0+2 | 16:26,5 | 1:06:00,1 | +27,5 |
Krystyna Guzik | 0+1 | 0+0 | 16:10,4 | ||||
Monika Hojnisz | 0+2 | 0+3 | 17:13,4 | ||||
Weronika Nowakowska | 0+1 | 0+0 | 16:09,8 | ||||
5. | Francja | Justine Braisaz | 0+1 | 0+0 | 16:17,2 | 1:06:01,4 | +28,8 |
Coline Varcin | 0+0 | 0+1 | 16:28,5 | ||||
Marine Bolliet | 0+0 | 0+1 | 16:37,1 | ||||
Anaïs Bescond | 0+2 | 0+1 | 16:38,6 | ||||
6. | Czechy | Eva Puskarčíková | 0+1 | 0+1 | 16:14,6 | 1:06:02,4 | +29,8 |
Gabriela Soukalová | 0+0 | 0+2 | 16:17,5 | ||||
Lucie Charvátová | 0+1 | 1+3 | 17:06,8 | ||||
Veronika Vítková | 0+3 | 0+1 | 16:23,5 | ||||
7. | Białoruś | Nadieżda Skardino | 0+0 | 0+1 | 16:23,3 | 1:06:11,8 | +39,2 |
Iryna Kryuko | 0+1 | 0+0 | 16:27,9 | ||||
Hanna Soła | 0+0 | 0+0 | 16:36,0 | ||||
Darja Jurkiewicz | 0+0 | 0+1 | 16:44,6 | ||||
8. | Norwegia | Marte Olsbu | 0+0 | 0+3 | 16:45,9 | 1:06:25,0 | +52,4 |
Fanny Horn Birkeland | 0+0 | 2+3 | 17:19,1 | ||||
Synnøve Solemdal | 0+0 | 0+0 | 16:05,7 | ||||
Tiril Eckhoff | 0+1 | 0+1 | 16:14,3 | ||||
9. | Rosja | Jekatierina Szumiłowa | 0+1 | 0+1 | 16:21,7 | 1:06:37,0 | +1:04,4 |
Anna Nikulina | 0+1 | 1+3 | 17:39,2 | ||||
Jekatierina Jurłowa | 0+0 | 0+1 | 16:29,3 | ||||
Olga Podczufarowa | 0+0 | 0+0 | 16:06,8 | ||||
10. | Kanada | Julia Ransom | 0+2 | 0+1 | 16:35,2 | 1:06:41,3 | +1:08,7 |
Megan Tandy | 0+0 | 0+0 | 16:18,4 | ||||
Emma Lunder | 0+1 | 0+3 | 17:41,5 | ||||
Rosanna Crawford | 0+0 | 0+1 | 16:06,2 | ||||
11. | Szwecja | Linn Persson | 0+2 | 0+0 | 16:36,1 | 1:07:21,5 | +1:48,9 |
Mona Brorsson | 0+0 | 0+0 | 16:16,8 | ||||
Elisabeth Högberg | 0+0 | 0+2 | 16:43,6 | ||||
Anna Magnusson | 1+3 | 0+0 | 17:45,0 | ||||
12. | Szwajcaria | Aita Gasparin | 0+2 | 0+0 | 16:48,3 | 1:07:53,4 | +2:20,8 |
Selina Gasparin | 0+2 | 1+3 | 17:15,5 | ||||
Lena Häcki | 0+1 | 0+2 | 16:44,7 | ||||
Irene Cadurisch | 0+1 | 0+2 | 17:04,9 | ||||
13. | Słowacja | Paulína Fialková | 0+0 | 0+0 | 16:17,8 | 1:08:28,2 | +2:55,6 |
Jana Gereková | 0+3 | 0+1 | 16:37,7 | ||||
Terézia Poliaková | 0+1 | 0+0 | 17:27,8 | ||||
Martina Chrapánová | 0+1 | 0+1 | 18:04,9 | ||||
14. | Kazachstan | Galina Wiszniewska | 0+0 | 0+1 | 16:50,3 | 1:08:53,2 | +3:20,6 |
Darja Usanowa | 0+3 | 0+3 | 17:28,4 | ||||
Anna Kistjanowa | 0+0 | 0+1 | 16:39,5 | ||||
Alina Rajkowa | 0+0 | 0+0 | 17:55,0 | ||||
15. | Stany Zjednoczone | Annelies Cook | 0+2 | 0+1 | 16:46,6 | 1:09:43,5 | +4:10,9 |
Susan Dunklee | 0+0 | 0+3 | 16:27,3 | ||||
Clare Egan | 0+1 | 2+3 | 19:06,8 | ||||
Hannah Dreissigacker | 0+0 | 0+2 | 17:22,8 | ||||
16. | Słowenia | Andreja Mali | 0+1 | 0+2 | 17:21,4 | 1:09:59,3 | +4:26,7 |
Teja Gregorin | 0+1 | 0+1 | 17:11,5 | ||||
Anja Eržen | 0+0 | 0+1 | 17:20,9 | ||||
Urška Poje | 0+1 | 0+1 | 18:05,5 | ||||
17. | Austria | Lisa Hauser | 0+0 | 0+2 | 16:27,4 | 1:10:23,6 | +4:51,0 |
Dunja Zdouc | 0+3 | 0+0 | 17:34,9 | ||||
Fabienne Hartweger | 1+3 | 0+1 | 18:04,5 | ||||
Katharina Innerhofer | 0+3 | 0+1 | 18:16,8 | ||||
18. | Finlandia | Mari Laukkanen | 0+2 | 0+2 | 17:11,4 | 1:10:29,4 | +4:56,8 |
Kaisa Mäkäräinen | 0+2 | 1+3 | 16:49,9 | ||||
Annukka Siltakorpi | 0+2 | 0+1 | 18:07,0 | ||||
Sanna Markkanen | 0+2 | 0+3 | 18:21,1 | ||||
LPD | Bułgaria | Emilija Jordanowa | 0+1 | 0+2 | 17:37,1 | ||
Stefani Popowa | 0+1 | 0+0 | 17:18,9 | ||||
Desisława Stojanowa | 0+0 | 0+2 | 17:07,2 | ||||
Dafinka Koewa | 0+3 | 0+3 | |||||
LPD | Rumunia | Réka Forika | 0+0 | 0+2 | 16:53,6 | ||
Luminița Pișcoran | 0+1 | 1+3 | 17:54,3 | ||||
Éva Tófalvi | 1+3 | 0+2 | 18:14,3 | ||||
Diana Salman | 0+3 | 0+1 | |||||
LPD | Litwa | Natalija Paulauskaitė | 0+2 | 0+2 | 17:55,8 | ||
Diana Rasimovičiūtė-Brice | 0+0 | 0+2 | 17:13,5 | ||||
Natalija Kočergina | 1+3 | 0+2 | 19:03,6 | ||||
Gabrielė Leščinskaitė | 1+3 | 0+0 | |||||
LPD | Estonia | Kadri Lehtla | 0+1 | 0+0 | 16:55,9 | ||
Johanna Talihaerm | 2+3 | 0+2 | 19:17,8 | ||||
Kristel Viigipuu | 0+3 | 0+1 | 19:01,1 | ||||
Meril Beilmann | 0+2 | 0+0 |
Klasyfikacje po zawodach w Hochfilzen
Klasyfikacje generalne | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Klasyfikacje sprintu | |||||||||||||||||||||||||
|
|
Klasyfikacje biegu pościgowego | |||||||||||||||||||||||||
|
|
Uwagi
- ↑ Zawodniczka ukarana dwiema minutami kary.
Bibliografia
- BMW IBU World Cup Biathlon 2. [dostęp 2015-11-01]. (ang.).
Media użyte na tej stronie
Autor: Alexrk2, Licencja: CC BY-SA 3.0
Ta mapa została stworzona za pomocą GeoTools.
Autor: https://phabricator.wikimedia.org/diffusion/GOJU/browse/master/AUTHORS.txt, Licencja: MIT
An icon from the OOjs UI MediaWiki lib.
Autor: https://phabricator.wikimedia.org/diffusion/GOJU/browse/master/AUTHORS.txt, Licencja: MIT
An icon from the OOjs UI MediaWiki lib.
An icon that represents a gold medal
An icon that represents a silver medal
An icon that represents a bronze medal
The flag of Navassa Island is simply the United States flag. It does not have a "local" flag or "unofficial" flag; it is an uninhabited island. The version with a profile view was based on Flags of the World and as a fictional design has no status warranting a place on any Wiki. It was made up by a random person with no connection to the island, it has never flown on the island, and it has never received any sort of recognition or validation by any authority. The person quoted on that page has no authority to bestow a flag, "unofficial" or otherwise, on the island.
Flaga Finlandii