Puchar Top Teams siatkarek (2003/2004)
| |||
Szczegóły | |||
Organizator | |||
---|---|---|---|
Edycja | 4. | ||
Termin | 24.10.2003 - 14.03.2004 | ||
Liczba meczów | 64 | ||
Zwycięzca |
Puchar Top Teams 2003/2004 – 4. sezon turnieju rozgrywanego od 2001 roku, organizowanego przez Europejską Konfederację Piłki Siatkowej (CEV) w ramach europejskich pucharów dla żeńskich klubowych zespołów siatkarskich "starego kontynentu".
Drużyny uczestniczące
- USC Münster
- VK Královo Pole Brno
- Longa'59 Lichtenvoorde
- Azena-Kumicic Velika Gorica
- CS Madeira
- Concordia BTV Luzern
- DHG Odense
- ŽOK Polo Kalesija
- Filathletic Club Vrilissia
- Dżinestra Odessa
- AEL Limassol
- Hit Nova Gorica
- Unic Piatra Neamț
- Studenti Tirana
- Castêlo Da Maia GC
- Apollon Limassol
- Speks-R Ryga
- Aibo-Ratb-Rapid Bukareszt
- Holte IF
- Örebro Volley
- Katrineholm VK
- HPN Hämeenlinna
- Uniwiersitiet Biełgorod
- Khimvolokno Czerkasy
- Günes Vakifbank Stambuł
- Arke Pollux Oldenzaal
- Ulm Aliud Pharma
- Slávia UK Bratysława
- Eburon Tongeren
- Nafta-Gaz Piła
- Filathlitikos Saloniki
- USSP Albi
- Lewski Siconco Sofia
- PSV Kuoni Schwechat
Rozgrywki
Runda wstępna
Grupa A
Tabela
Lp. | Drużyna | Pkt | Mecze | Sety | Małe punkty | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M | wyg. | zdob. | |||||||||
1 | USC Münster | 6 | 3 | 9 | 225 | ||||||
2 | Královo Pole Brno | 5 | 3 | 6 | 257 | ||||||
3 | Longa'59 Lichtenvoorde | 4 | 3 | 4 | 214 | ||||||
4 | Azena-Kumicic Velika Gorica | 3 | 3 | 1 | 174 |
Wyniki
Grupa B
Tabela
Lp. | Drużyna | Pkt | Mecze | Sety | Małe punkty | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M | wyg. | zdob. | |||||||||
1 | CS Madeira | 6 | 3 | 9 | 254 | ||||||
2 | Concordia BTV Luzern | 5 | 3 | 8 | 272 | ||||||
3 | DHG Odense | 4 | 3 | 3 | 195 | ||||||
4 | ŽOK Polo Kalesija | 3 | 3 | 2 | 200 |
Wyniki
Grupa C
Tabela
Lp. | Drużyna | Pkt | Mecze | Sety | Małe punkty | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M | wyg. | zdob. | |||||||||
1 | Filathletic Club Vrilissia | 6 | 3 | 9 | 261 | ||||||
2 | Dżinestra Odessa | 5 | 3 | 8 | 256 | ||||||
3 | Hit Nova Gorica | 4 | 3 | 3 | 190 | ||||||
4 | AEL Limassol | 3 | 3 | 0 | 141 |
Wyniki
Grupa D
Tabela
Lp. | Drużyna | Pkt | Mecze | Sety | Małe punkty | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M | wyg. | zdob. | |||||||||
1 | Castêlo Da Maia GC | 6 | 3 | 9 | 251 | ||||||
2 | Unic Piatra Neamț | 5 | 3 | 6 | 236 | ||||||
3 | Studenti Tirana | 4 | 3 | 6 | 256 | ||||||
4 | Apollon Limassol | 3 | 3 | 0 | 123 |
Wyniki
Grupa E
Tabela
Lp. | Drużyna | Pkt | Mecze | Sety | Małe punkty | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M | wyg. | zdob. | |||||||||
1 | Aibo-Ratb-Rapid Bukareszt | 6 | 3 | 9 | 225 | ||||||
2 | Örebro Volley | 5 | 3 | 6 | 258 | ||||||
3 | Speks-R Ryga | 4 | 3 | 5 | 206 | ||||||
4 | Holte IF | 3 | 3 | 1 | 169 |
Wyniki
Grupa F
Tabela
Lp. | Drużyna | Pkt | Mecze | Sety | Małe punkty | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M | wyg. | zdob. | |||||||||
1 | Uniwiersitiet Biełgorod | 5 | 3 | 7 | 247 | ||||||
2 | Khimvolokno Czerkasy | 5 | 3 | 8 | 306 | ||||||
3 | HPN Hämeenlinna | 4 | 3 | 4 | 217 | ||||||
4 | Svezia Katrineholms VK | 4 | 3 | 3 | 223 |
Wyniki
1/8 finału
Ćwierćfinał
Turniej finałowy
Półfinał
Data | Drużyna 1 | Wynik | Drużyna 2 | Sety |
---|---|---|---|---|
13.03.2004 | Ulm Aliud Pharma | 3:1 | USC Münster | 25:20, 25:17, 23:25, 25:20 |
13.03.2004 | Günes Vakifbank Stambuł | 3:1 | Eburon Tongeren | 25:17, 14:25, 25:14, 25:22 |
Mecz o 3. miejsce
Data | Drużyna 1 | Wynik | Drużyna 2 | Sety |
---|---|---|---|---|
14.03.2004 | Eburon Tongeren | 3:0 | USC Münster | 25:20, 25:17, 25:14 |
Finał
Data | Drużyna 1 | Wynik | Drużyna 2 | Sety |
---|---|---|---|---|
14.03.2004 | Günes Vakifbank Stambuł | 3:0 | Ulm Aliud Pharma | 25:19, 25:15, 26:24 |
Klasyfikacja końcowa
Miejsce | Drużyna |
---|---|
Günes Vakifbank Stambuł | |
Ulm Aliud Pharma | |
Eburon Tongeren | |
4. | USC Münster |
Bibliografia
- Wyniki z todor66.com (ang.).
Media użyte na tej stronie
Pictograms of Olympic sports - Volleyball (indoor). This is unofficial sample picture. Images of official Olympic pictograms for 1948 Summer Olympics and all Summer Olympics since 1964 can be found in corresponding Official Reports.
Autor: https://phabricator.wikimedia.org/diffusion/GOJU/browse/master/AUTHORS.txt, Licencja: MIT
An icon from the OOjs UI MediaWiki lib.
Autor: https://phabricator.wikimedia.org/diffusion/GOJU/browse/master/AUTHORS.txt, Licencja: MIT
An icon from the OOjs UI MediaWiki lib.
Łatwo można dodać ramkę naokoło tej grafiki
Flag of Portugal, created by Columbano Bordalo Pinheiro (1857-1929), officially adopted by Portuguese government in June 30th 1911 (in use since about November 1910). Color shades matching the RGB values officially reccomended here. (PMS values should be used for direct ink or textile; CMYK for 4-color offset printing on paper; this is an image for screen display, RGB should be used.)
Flag of Albania
Flaga Finlandii
Autor:
- Gold_medal_world_centered.svg by Maix
- derivative work: Mboro (talk)
A gold medal with a globe icon
Autor:
- Silver_medal_world_centered.svg by Maix
- derivative work: Mboro (talk)
A silver medal with a globe icon
Autor:
- Bronze_medal_world_centered.svg by Maix
- derivative work: Mboro (talk)
A bronze medal with a globe icon