Puchar Top Teams w piłce siatkowej mężczyzn (2005/2006)
| |||
Szczegóły | |||
Organizator | |||
---|---|---|---|
Edycja | 6. | ||
Termin | 17.09.2005 - 12.03.2006 | ||
Zwycięzca |
Puchar Top Teams 2005/2006 – 6. sezon Pucharu Top Teams rozgrywanego od 2000 roku, organizowanego przez Europejską Konfederację Piłki Siatkowej (CEV) w ramach europejskich pucharów dla męskich klubowych zespołów siatkarskich "starego kontynentu".
System rozgrywek
- Faza kwalifikacyjna składała się z 7 turniejów. Każdy turniej składał się z rozgrywek grupowych. W każdej grupie znalazły się po 4 drużyny. Rozegrały one pomiędzy sobą po jednym spotkaniu. Zwycięzcy grup awansowali do fazy grupowej.
- W fazie grupowej drużyny podzielone zostały na 4 grupy (A, B, C i D). W każdej grupie rozstawionych zostało po 4 drużyny, które rozegrały pomiędzy sobą po dwa spotkania. Dwie najlepsze drużyny z każdej grupy awansowały do 1/8 finału.
- W 1/8 finału rozgrywano dwumecz, a jego zwycięzca awansował do kolejnej fazy.
- 1/4 finału rozgrywana była analogicznie do 1/8 finału. O awansie decydują: liczba wygranych meczów, setów, zdobytych małych punktów, dodatkowy mecz.
- Turniej finałowy składał się z meczów półfinałowych, meczu o 3. miejsce oraz finału.
Drużyny uczestniczące
- Studenti Tirana
- Volejboll Tirana
- SK Posojilnica Aich/Dob
- Azerneft Baku
- Pepe Jeans Asse-Lennik
- Kommunalnik Grodno
- Mladost Zagrzeb
- OK Varaždin
- Anorthosis Famagusta
- Nea Salamina Famagusta
- Ferram Opava
- Marienlyst Odense
- ESS Falck Pärnu
- Pielaveden Sampo
- Raision Loimu
- Panathinaikos Ateny
- Pòrtol Son Amar Palma
- University of Ulster
- VC Lorentzweiler
- VC Strassen
- Makedonija GIO Strumica
- Rabotnički Fersped Skopje
- Dinamo-Energetik Tyraspol
- PZU AZS Olsztyn
- Esmoriz GC
- SL Benfica
- Dynamo-Tattransgaz Kazań
- VCM Konstanca
- Vojvodina Novolin Nowy Sad
- VK PU Preszów
- VŠK Púchov
- Autocommerce Bled
- Krka Novo Mesto
- SEAT Volley Näfels
- Erdemirspor Ereğli
- Halkbank Ankara
- Kométa Kaposvár
- Vegyész RC Kazincbarcika
- Copra Piacenza
Rozgrywki
Wszystkie godziny według czasu lokalnego.
I runda kwalifikacyjna
Data | Godzina | Drużyna 1 | Wynik | Drużyna 2 | Set 1 | Set 2 | Set 3 | Set 4 | Set 5 | Małe punkty | Widzów | Raport |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23.09.2005 | 19:00 | Marienlyst Odense | 0:3 | SK Posojilnica Aich/Dob | 28:30 | 19:25 | 16:25 | 370 | raport | |||
24.09.2005 | 19:00 | 0:3 | 17:25 | 23:25 | 22:25 | 450 | raport | |||||
Oba mecze w Austrii. | ||||||||||||
17.09.2005 | 20:30 | VC Lorentzweiler | 0:3 | University of Ulster | 10:25 | 25:27 | 22:25 | 300 | raport | |||
24.09.2005 | 13:00 | 0:3 | 13:25 | 17:25 | 14:25 | 150 | raport | |||||
Po lewej gospodarze pierwszych meczów. |
II runda kwalifikacyjna
awans do fazy grupowej
udział w II rundzie kwalifikacyjnej Pucharu CEV
Turniej 1
Miejsce: Näfels
Tabela
Lp. | Drużyna | Pkt | Mecze | Małe punkty | Sety | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M | zdob. | wyg. | |||||||||
1 | SEAT Volley Näfels | 6 | 3 | 252 | 9 | ||||||
2 | VC Pepe Jeans Asse-Lennik | 5 | 3 | 273 | 8 | ||||||
3 | Anorthosis Famagusta | 4 | 3 | 224 | 3 | ||||||
4 | University of Ulster | 3 | 3 | 219 | 2 |
Źródło: CEV (ang.)
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. wyższy stosunek małych punktów; 3. wyższy stosunek setów.
Punktacja: zwycięstwo – 2 pkt; porażka – 1 pkt
Wyniki
Data | Godzina | Drużyna 1 | Wynik | Drużyna 2 | Set 1 | Set 2 | Set 3 | Set 4 | Set 5 | Widzów | Raport |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07.10.2005 | 18:00 | University of Ulster | 1:3 | VC Pepe Jeans Asse-Lennik | 25:19 | 17:25 | 21:25 | 16:25 | 150 | raport | |
20:30 | SEAT Volley Näfels | 3:0 | Anorthosis Famagusta | 25:21 | 25:20 | 25:22 | 280 | raport | |||
08.10.2005 | 17:00 | SEAT Volley Näfels | 3:0 | University of Ulster | 25:15 | 25:15 | 25:18 | 250 | raport | ||
19:30 | Anorthosis Famagusta | 0:3 | VC Pepe Jeans Asse-Lennik | 19:25 | 16:25 | 19:25 | 150 | raport | |||
09.10.2005 | 14:00 | Anorthosis Famagusta | 3:1 | University of Ulster | 23:25 | 25:18 | 34:32 | 25:17 | 150 | raport | |
16:30 | VC Pepe Jeans Asse-Lennik | 2:3 | SEAT Volley Näfels | 25:16 | 19:25 | 25:21 | 23:25 | 12:15 | 850 | raport |
Turniej 2
Miejsce: Novo Mesto
Tabela
Lp. | Drużyna | Pkt | Mecze | Małe punkty | Sety | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M | zdob. | wyg. | |||||||||
1 | Raision Loimu | 5 | 3 | 275 | 8 | ||||||
2 | Krka Novo Mesto | 5 | 3 | 290 | 8 | ||||||
3 | Kométa Kaposvár SE | 5 | 3 | 264 | 7 | ||||||
4 | VC Strassen | 3 | 3 | 163 | 0 |
Źródło: CEV (ang.)
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. wyższy stosunek małych punktów; 3. wyższy stosunek setów.
Punktacja: zwycięstwo – 2 pkt; porażka – 1 pkt
Wyniki
Data | Godzina | Drużyna 1 | Wynik | Drużyna 2 | Set 1 | Set 2 | Set 3 | Set 4 | Set 5 | Widzów | Raport |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07.10.2005 | 17:00 | Kométa Kaposvár SE | 1:3 | Raision Loimu | 25:23 | 21:25 | 21:25 | 17:25 | 100 | raport | |
20:00 | Krka Novo Mesto | 3:0 | VC Strassen | 25:18 | 25:17 | 25:20 | 500 | raport | |||
08.10.2005 | 16:00 | VC Strassen | 0:3 | Raision Loimu | 16:25 | 21:25 | 17:25 | 60 | raport | ||
19:00 | Krka Novo Mesto | 2:3 | Kométa Kaposvár SE | 25:17 | 25:23 | 22:25 | 23:25 | 11:15 | 400 | raport | |
09.10.2005 | 15:00 | Kométa Kaposvár SE | 3:0 | VC Strassen | 25:16 | 25:18 | 25:20 | 40 | raport | ||
18:00 | Raision Loimu | 2:3 | Krka Novo Mesto | 25:20 | 21:25 | 25:23 | 17:25 | 14:16 | 400 | raport |
Turniej 3
Miejsce: Zagrzeb
Tabela
Lp. | Drużyna | Pkt | Mecze | Małe punkty | Sety | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M | zdob. | wyg. | |||||||||
1 | Copra Piacenza | 6 | 3 | 248 | 9 | ||||||
2 | HAOK Mladost Zagrzeb | 5 | 3 | 238 | 6 | ||||||
3 | Esmoriz GC | 4 | 3 | 234 | 5 | ||||||
4 | SK Posojilnica Aich/Dob | 3 | 3 | 211 | 2 |
Źródło: CEV (ang.)
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. wyższy stosunek małych punktów; 3. wyższy stosunek setów.
Punktacja: zwycięstwo – 2 pkt; porażka – 1 pkt
Wyniki
Data | Godzina | Drużyna 1 | Wynik | Drużyna 2 | Set 1 | Set 2 | Set 3 | Set 4 | Set 5 | Widzów | Raport |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07.10.2005 | 17:00 | SK Posojilnica Aich/Dob | 0:3 | HAOK Mladost Zagrzeb | 21:25 | 21:25 | 15:25 | 150 | raport | ||
19:00 | Copra Piacenza | 3:0 | Esmoriz GC | 25:18 | 25:16 | 25:12 | 150 | raport | |||
08.10.2005 | 17:00 | HAOK Mladost Zagrzeb | 3:2 | Esmoriz GC | 24:26 | 22:25 | 25:18 | 25:16 | 15:7 | 200 | raport |
19:00 | Copra Piacenza | 3:1 | SK Posojilnica Aich/Dob | 25:17 | 23:25 | 25:12 | 25:17 | 100 | raport | ||
09.10.2005 | 17:00 | Esmoriz GC | 3:1 | SK Posojilnica Aich/Dob | 25:21 | 21:25 | 25:17 | 25:20 | 100 | raport | |
19:00 | HAOK Mladost Zagrzeb | 0:3 | Copra Piacenza | 16:25 | 18:25 | 18:25 | 450 | raport |
Turniej 4
Miejsce: Parnawa
Tabela
Lp. | Drużyna | Pkt | Mecze | Małe punkty | Sety | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M | zdob. | wyg. | |||||||||
1 | Vegyész RC Kazincbarcika | 4 | 2 | 172 | 6 | ||||||
2 | ESS Falck Pärnu | 3 | 2 | 181 | 4 | ||||||
3 | Makedonija Gio Strumica | 2 | 2 | 150 | 1 |
Źródło: CEV (ang.)
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. wyższy stosunek małych punktów; 3. wyższy stosunek setów.
Punktacja: zwycięstwo – 2 pkt; porażka – 1 pkt
Uwaga: Klub Studenti Tirana wycofał się z rozgrywek.
Wyniki
Data | Godzina | Drużyna 1 | Wynik | Drużyna 2 | Set 1 | Set 2 | Set 3 | Set 4 | Set 5 | Widzów | Raport |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07.10.2005 | 17:00 | Vegyész RC Kazincbarcika | 3:0 | Makedonija Gio Strumica | 25:19 | 25:21 | 25:22 | 100 | raport | ||
08.10.2005 | 14:00 | ESS Falck Pärnu | 1:3 | Vegyész RC Kazincbarcika | 22:25 | 25:22 | 22:25 | 13:25 | 400 | raport | |
09.10.2005 | 19:30 | Makedonija Gio Strumica | 1:3 | ESS Falck Pärnu | 25:22 | 19:25 | 25:27 | 19:25 | 350 | raport |
Turniej 5
Miejsce: Pielavesi
Tabela
Lp. | Drużyna | Pkt | Mecze | Małe punkty | Sety | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M | zdob. | wyg. | |||||||||
1 | Dinamo-Tattransgaz Kazań | 6 | 3 | 9 | 225 | ||||||
2 | Pielaveden Sampo | 5 | 3 | 6 | 242 | ||||||
3 | VŠK Púchov | 4 | 3 | 4 | 252 | ||||||
4 | Kamunalnik Grodno | 3 | 3 | 3 | 254 |
Źródło: CEV (ang.)
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. wyższy stosunek małych punktów; 3. wyższy stosunek setów.
Punktacja: zwycięstwo – 2 pkt; porażka – 1 pkt
Wyniki
Data | Godzina | Drużyna 1 | Wynik | Drużyna 2 | Set 1 | Set 2 | Set 3 | Set 4 | Set 5 | Widzów | Raport |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07.10.2005 | 16:30 | Dinamo-Tattransgaz Kazań | 3:0 | VŠK Púchov | 25:17 | 25:17 | 25:18 | 305 | raport | ||
19:30 | Pielaveden Sampo | 3:0 | Kamunalnik Grodno | 25:23 | 21:25 | 28:26 | 25:20 | 450 | raport | ||
08.10.2005 | 15:00 | Kamunalnik Grodno | 0:3 | Dinamo-Tattransgaz Kazań | 19:25 | 12:25 | 22:25 | 410 | raport | ||
18:00 | VŠK Púchov | 1:3 | Pielaveden Sampo | 22:25 | 26:24 | 22:25 | 24:26 | 610 | raport | ||
09.10.2005 | 15:00 | Kamunalnik Grodno | 2:3 | VŠK Púchov | 21:25 | 22:25 | 25:17 | 26:24 | 13:15 | 410 | raport |
18:00 | Pielaveden Sampo | 0:3 | Dinamo-Tattransgaz Kazań | 12:25 | 16:25 | 15:25 | 950 | raport |
Turniej 6
Miejsce: Skopje
Tabela
Lp. | Drużyna | Pkt | Mecze | Małe punkty | Sety | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M | zdob. | wyg. | |||||||||
1 | Rabotniczki Fersped Skopje | 6 | 3 | 225 | 9 | ||||||
2 | Azerneft Baku | 5 | 3 | 218 | 6 | ||||||
3 | Nea Salamina Famagusta | 4 | 3 | 218 | 4 | ||||||
4 | Tirana | 3 | 3 | 137 | 0 |
Źródło: CEV (ang.)
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. wyższy stosunek małych punktów; 3. wyższy stosunek setów.
Punktacja: zwycięstwo – 2 pkt; porażka – 1 pkt
Wyniki
Data | Godzina | Drużyna 1 | Wynik | Drużyna 2 | Set 1 | Set 2 | Set 3 | Set 4 | Set 5 | Widzów | Raport |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07.10.2005 | 18:00 | Azerneft Baku | 3:1 | Nea Salamina Famagusta | 25:22 | 25:20 | 22:25 | 25:21 | 450 | raport | |
20:30 | Rabotniczki Fersped Skopje | 3:0 | Tirana | 25:12 | 25:15 | 25:13 | 850 | raport | |||
08.10.2005 | 18:00 | Nea Salamina Famagusta | 3:0 | Tirana | 25:14 | 25:22 | 25:16 | 350 | raport | ||
20:30 | Azerneft Baku | 0:3 | Rabotniczki Fersped Skopje | 15:25 | 15:25 | 16:25 | 1250 | raport | |||
09.10.2005 | 18:00 | Tirana | 0:3 | Azerneft Baku | 21:25 | 9:25 | 15:25 | 350 | raport | ||
20:30 | Rabotniczki Fersped Skopje | 3:0 | Nea Salamina Famagusta | 25:20 | 25:16 | 25:19 | 1300 | raport |
Turniej 7
Miejsce: Preszów
Tabela
Lp. | Drużyna | Pkt | Mecze | Małe punkty | Sety | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M | zdob. | wyg. | |||||||||
1 | Vojvodina Novolin Nowy Sad | 6 | 3 | 241 | 9 | ||||||
2 | VK PU Prešov | 4 | 3 | 211 | 4 | ||||||
3 | OK Varaždin | 4 | 3 | 218 | 4 | ||||||
4 | Dinamo-Energetik Tyraspol | 4 | 3 | 233 | 4 |
Źródło: CEV (ang.)
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. wyższy stosunek małych punktów; 3. wyższy stosunek setów.
Punktacja: zwycięstwo – 2 pkt; porażka – 1 pkt
Wyniki
Data | Godzina | Drużyna 1 | Wynik | Drużyna 2 | Set 1 | Set 2 | Set 3 | Set 4 | Set 5 | Widzów | Raport |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07.10.2005 | 17:00 | VK PU Prešov | 0:3 | Vojvodina Novolin Nowy Sad | 16:25 | 18:25 | 14:25 | 150 | raport | ||
19:30 | OK Varaždin | 3:1 | Dinamo-Energetik Tyraspol | 25:14 | 22:25 | 25:16 | 25:21 | 80 | raport | ||
08.10.2005 | 17:00 | Dinamo-Energetik Tyraspol | 3:1 | VK PU Prešov | 23:25 | 25:22 | 25:23 | 25:18 | 100 | raport | |
19:30 | Vojvodina Novolin Nowy Sad | 3:1 | OK Varaždin | 25:13 | 25:14 | 16:25 | 25:16 | 60 | raport | ||
09.10.2005 | 17:00 | VK PU Prešov | 3:0 | OK Varaždin | 25:15 | 25:19 | 25:19 | 150 | raport | ||
19:30 | Vojvodina Novolin Nowy Sad | 3:0 | Dinamo-Energetik Tyraspol | 25:16 | 25:21 | 25:22 | 70 | raport |
Faza grupowa
awans do ćwierćfinału
Grupa A
Tabela
Lp. | Drużyna | Pkt | Mecze | Małe punkty | Sety | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M | zdob. | wyg. | |||||||||
1 | Son Amar Palma | 12 | 6 | 577 | 18 | ||||||
2 | PZU AZS Olsztyn | 10 | 6 | 560 | 16 | ||||||
3 | SEAT Volley Näfels | 7 | 6 | 461 | 7 | ||||||
4 | Autocommerce Bled | 7 | 6 | 493 | 7 |
Źródło: CEV (ang.)
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. wyższy stosunek małych punktów; 3. wyższy stosunek setów.
Punktacja: zwycięstwo – 2 pkt; porażka – 1 pkt
Wyniki
Data | Godzina | Drużyna 1 | Wynik | Drużyna 2 | Set 1 | Set 2 | Set 3 | Set 4 | Set 5 | Widzów | Raport |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
26.10.2005 | 20:00 | Son Amar Palma | 3:2 | PZU AZS Olsztyn | 23:25 | 25:21 | 25:22 | 22:25 | 15:11 | 390 | raport |
17:00 | Autocommerce Bled | 3:2 | SEAT Volley Näfels | 26:24 | 25:21 | 17:25 | 21:25 | 19:17 | 800 | raport | |
01.11.2005 | 17:00 | SEAT Volley Näfels | 1:3 | Son Amar Palma | 18:25 | 20:25 | 25:19 | 18:25 | 300 | raport | |
02.11.2005 | 18:00 | PZU AZS Olsztyn | 3:0 | Autocommerce Bled | 25:15 | 25:18 | 25:17 | 750 | raport | ||
09.11.2005 | 20:00 | Son Amar Palma | 3:1 | Autocommerce Bled | 26:24 | 25:23 | 19:25 | 25:16 | 515 | raport | |
18:00 | PZU AZS Olsztyn | 3:0 | SEAT Volley Näfels | 27:25 | 25:19 | 25:14 | 800 | raport | |||
07.12.2005 | 19:30 | SEAT Volley Näfels | 1:3 | PZU AZS Olsztyn | 25:18 | 19:25 | 20:25 | 19:25 | 150 | raport | |
17:00 | Autocommerce Bled | 1:3 | Son Amar Palma | 25:20 | 19:25 | 17:25 | 20:25 | 450 | raport | ||
14.12.2005 | 19:00 | Autocommerce Bled | 2:3 | PZU AZS Olsztyn | 25:17 | 25:19 | 16:25 | 21:25 | 13:15 | 500 | raport |
20:00 | Son Amar Palma | 3:0 | SEAT Volley Näfels | 25:14 | 25:17 | 25:15 | 425 | raport | |||
21.12.2005 | 20:00 | SEAT Volley Näfels | 3:0 | Autocommerce Bled | 31:29 | 25:21 | 25:16 | 250 | raport | ||
17:30 | PZU AZS Olsztyn | 2:3 | Son Amar Palma | 25:23 | 24:26 | 25:18 | 24:26 | 12:15 | 1200 | raport |
Grupa B
Tabela
Lp. | Drużyna | Pkt | Mecze | Małe punkty | Sety | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M | zdob. | wyg. | |||||||||
1 | Halkbank | 11 | 6 | 477 | 15 | ||||||
2 | Rabotniczki Fersped Skopje | 9 | 6 | 498 | 12 | ||||||
3 | VK Ferram Opava | 9 | 6 | 528 | 13 | ||||||
4 | Raision Loimu | 7 | 6 | 395 | 4 |
Źródło: CEV (ang.)
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. wyższy stosunek małych punktów; 3. wyższy stosunek setów.
Punktacja: zwycięstwo – 2 pkt; porażka – 1 pkt
Wyniki
Data | Godzina | Drużyna 1 | Wynik | Drużyna 2 | Set 1 | Set 2 | Set 3 | Set 4 | Set 5 | Widzów | Raport |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
26.10.2005 | 15:00 | Halkbank | 3:0 | Raision Loimu | 27:25 | 25:19 | 25:22 | 350 | raport | ||
18:00 | VK Ferram Opava | 3:1 | Rabotniczki Fersped Skopje | 21:25 | 25:23 | 25:23 | 25:22 | 750 | rapor | ||
02.11.2005 | 18:30 | Raision Loimu | 3:2 | VK Ferram Opava | 19:25 | 25:16 | 25:20 | 23:25 | 15:10 | 718 | raport |
03.11.2005 | 20:30 | Rabotniczki Fersped Skopje | 3:0 | Halkbank | 29:27 | 25:20 | 25:23 | 1850 | raport | ||
09.11.2005 | 18:30 | Raision Loimu | 1:3 | Rabotniczki Fersped Skopje | 25:22 | 21:25 | 17:25 | 17:25 | 745 | raport | |
10.11.2005 | 18:30 | Halkbank | 3:0 | VK Ferram Opava | 25:21 | 25:23 | 25:15 | 950 | raport | ||
07.12.2005 | 18:00 | VK Ferram Opava | 2:3 | Halkbank | 25:21 | 16:25 | 25:19 | 18:25 | 13:15 | 600 | raport |
08.12.2005 | 20:30 | Rabotniczki Fersped Skopje | 3:0 | Raision Loimu | 25:13 | 25:13 | 25:11 | 2000 | raport | ||
14.12.2005 | 18:00 | VK Ferram Opava | 3:0 | Raision Loimu | 25:18 | 25:17 | 25:20 | 450 | raport | ||
18:00 | Halkbank | 3:0 | Rabotniczki Fersped Skopje | 25:16 | 25:15 | 25:19 | 800 | raport | |||
21.12.2005 | 20:40 | Rabotniczki Fersped Skopje | 2:3 | VK Ferram Opava | 25:17 | 23:25 | 20:25 | 25:23 | 11:15 | 2000 | raport |
18:30 | Raision Loimu | 0:3 | Halkbank | 13:25 | 21:25 | 16:25 | 207 | raport |
Grupa C
Tabela
Lp. | Drużyna | Pkt | Mecze | Małe punkty | Sety | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M | zdob. | wyg. | |||||||||
1 | Vojvodina Novolin Nowy Sad | 11 | 6 | 552 | 16 | ||||||
2 | SL Benfica | 9 | 6 | 516 | 12 | ||||||
3 | VCM Constanţa | 8 | 6 | 520 | 9 | ||||||
4 | Vegyész RC Kazincbarcika | 8 | 6 | 568 | 11 |
Źródło: CEV (ang.)
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. wyższy stosunek małych punktów; 3. wyższy stosunek setów.
Punktacja: zwycięstwo – 2 pkt; porażka – 1 pkt
Wyniki
Data | Godzina | Drużyna 1 | Wynik | Drużyna 2 | Set 1 | Set 2 | Set 3 | Set 4 | Set 5 | Widzów | Raport |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
26.10.2005 | 20:30 | SL Benfica | 2:3 | Vojvodina Novolin Nowy Sad | 22:25 | 25:19 | 25:19 | 18:25 | 6:15 | 1500 | raport |
17:30 | Vegyész RC Kazincbarcika | 2:3 | VCM Constanţa | 25:22 | 19:25 | 21:25 | 25:23 | 11:15 | 500 | raport | |
02.11.2005 | 18:00 | VCM Constanţa | 3:0 | SL Benfica | 25:19 | 25:23 | 25:21 | 800 | raport | ||
20:00 | Vojvodina Novolin Nowy Sad | 3:0 | Vegyész RC Kazincbarcika | 25:19 | 25:20 | 25:17 | 520 | raport | |||
09.11.2005 | 20:30 | SL Benfica | 3:1 | Vegyész RC Kazincbarcika | 25:18 | 13:25 | 25:17 | 25:23 | 300 | raport | |
20:00 | Vojvodina Novolin Nowy Sad | 3:0 | VCM Constanţa | 25:18 | 25:21 | 25:18 | 560 | raport | |||
06.12.2005 | 17:30 | Vegyész RC Kazincbarcika | 2:3 | SL Benfica | 17:25 | 25:22 | 19:25 | 25:22 | 20:22 | 400 | raport |
07.12.2005 | 19:00 | VCM Constanţa | 1:3 | Vojvodina Novolin Nowy Sad | 25:27 | 28:26 | 22:25 | 22:25 | 1200 | raport | |
14.12.2005 | 17:30 | Vegyész RC Kazincbarcika | 3:1 | Vojvodina Novolin Nowy Sad | 22:25 | 25:21 | 25:23 | 31:29 | 600 | raport | |
20:30 | SL Benfica | 3:0 | VCM Constanţa | 25:19 | 25:18 | 25:20 | 500 | raport | |||
21.12.2005 | 18:00 | VCM Constanţa | 2:3 | Vegyész RC Kazincbarcika | 22:25 | 30:32 | 25:15 | 25:23 | 22:24 | 250 | raport |
20:00 | Vojvodina Novolin Nowy Sad | 3:1 | SL Benfica | 25:23 | 25:14 | 23:25 | 25:16 | 500 | raport |
Grupa D
Tabela
Lp. | Drużyna | Pkt | Mecze | Małe punkty | Sety | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M | zdob. | wyg. | |||||||||
1 | Panathinaikos AO | 11 | 6 | 517 | 15 | ||||||
2 | Copra Piacenza | 10 | 6 | 530 | 15 | ||||||
3 | Dinamo-Tattransgaz Kazań | 9 | 6 | 498 | 11 | ||||||
4 | Erdemirspor | 6 | 6 | 400 | 2 |
Źródło: CEV (ang.)
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. wyższy stosunek małych punktów; 3. wyższy stosunek setów.
Punktacja: zwycięstwo – 2 pkt; porażka – 1 pkt
Wyniki
Data | Godzina | Drużyna 1 | Wynik | Drużyna 2 | Set 1 | Set 2 | Set 3 | Set 4 | Set 5 | Widzów | Raport |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
26.10.2005 | 18:00 | Dinamo-Tattransgaz Kazań | 2:3 | Panathinaikos AO | 25:27 | 25:23 | 21:25 | 29:27 | 13:15 | 5750 | raport |
20:30 | Copra Piacenza | 3:1 | Erdemirspor | 25:19 | 26:24 | 20:25 | 25:19 | 1012 | raport | ||
02.11.2005 | 19:00 | Erdemirspor | 1:3 | Dinamo-Tattransgaz Kazań | 21:25 | 25:17 | 17:25 | 21:25 | 1200 | raport | |
19:00 | Panathinaikos AO | 0:3 | Copra Piacenza | 24:26 | 22:25 | 16:25 | 1200 | raport | |||
09.11.2005 | 18:00 | Dinamo-Tattransgaz Kazań | 3:1 | Copra Piacenza | 25:16 | 20:25 | 26:24 | 32:30 | 4200 | raport | |
17:00 | Panathinaikos AO | 3:0 | Erdemirspor | 25:17 | 25:10 | 25:15 | 800 | raport | |||
07.12.2005 | 19:00 | Erdemirspor | 0:3 | Panathinaikos AO | 22:25 | 20:25 | 25:27 | 1500 | raport | ||
08.12.2005 | 20:30 | Copra Piacenza | 3:0 | Dinamo-Tattransgaz Kazań | 25:16 | 25:23 | 25:17 | 1450 | raport | ||
14.12.2005 | 19:00 | Dinamo-Tattransgaz Kazań | 3:0 | Erdemirspor | 25:16 | 25:18 | 25:17 | 4500 | raport | ||
15.12.2005 | 20:30 | Copra Piacenza | 2:3 | Panathinaikos AO | 25:20 | 21:25 | 22:25 | 28:26 | 12:15 | 1000 | raport |
21.12.2005 | 19:00 | Erdemirspor | 0:3 | Copra Piacenza | 18:25 | 28:30 | 23:25 | 750 | raport | ||
18:00 | Panathinaikos AO | 3:0 | Dinamo-Tattransgaz Kazań | 25:18 | 25:23 | 25:18 | 900 | raport |
Ćwierćfinały
Data | Godzina | Drużyna 1 | Wynik | Drużyna 2 | Set 1 | Set 2 | Set 3 | Set 4 | Set 5 | Małe punkty | Widzów | Raport |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11.01.2006 | 19:00 | Panathinaikos AO | 3:2 | PZU AZS Olsztyn | 25:19 | 23:25 | 25:17 | 22:25 | 15:9 | 1200 | raport | |
18.01.2006 | 18:00 | 3:2 | 25:20 | 25:19 | 21:25 | 21:25 | 15:11 | 2500 | raport | |||
11.01.2006 | 15:30 | Halkbank | 0:3 | Copra Piacenza | 23:25 | 18:25 | 15:25 | 900 | raport | |||
18.01.2006 | 20:30 | 0:3 | 11:25 | 19:25 | 17:25 | 1021 | raport | |||||
11.01.2006 | 20:00 | Vojvodina Novolin Nowy Sad | 3:0 | Rabotniczki Fersped Skopje | 25:17 | 25:18 | 25:18 | 1000 | raport | |||
19.01.2006 | 20:40 | 3:1 | 18:25 | 26:24 | 25:17 | 25:20 | 2000 | raport | ||||
11.01.2006 | 20:00 | Son Amar Palma | 3:0 | SL Benfica | 25:17 | 25:20 | 25:15 | 871 | raport | |||
18.01.2006 | 20:30 | 3:1 | 20:25 | 25:20 | 26:24 | 25:18 | 200 | raport | ||||
Po lewej gospodarze pierwszych meczów. |
Turniej finałowy
Miejsce: Palau Municipal d'Esports Son Moix, Palma de Mallorca
Półfinały
Data | Godzina | Drużyna 1 | Wynik | Drużyna 2 | Set 1 | Set 2 | Set 3 | Set 4 | Set 5 | Widzów | Raport |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11.03.2006 | 19:30 | Panathinaikos AO | 1:3 | Copra Piacenza | 25:22 | 21:25 | 18:25 | 21:25 | 1800 | raport | |
17:30 | Vojvodina Novolin Nowy Sad | 0:3 | Son Amar Palma | 13:25 | 19:25 | 23:25 | 3300 | raport |
Mecz o 3. miejsce
Data | Godzina | Drużyna 1 | Wynik | Drużyna 2 | Set 1 | Set 2 | Set 3 | Set 4 | Set 5 | Widzów | Raport |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12.03.2006 | 12:00 | Panathinaikos AO | 3:1 | Vojvodina Novolin Nowy Sad | 25:16 | 25:27 | 26:24 | 25:21 | 1700 | raport |
Finał
Data | Godzina | Drużyna 1 | Wynik | Drużyna 2 | Set 1 | Set 2 | Set 3 | Set 4 | Set 5 | Widzów | Raport |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12.03.2006 | 14:00 | Copra Piacenza | 3:2 | Son Amar Palma | 21:25 | 25:19 | 25:20 | 20:25 | 15:9 | 3500 | raport |
Klasyfikacja końcowa
Miejsce | Drużyna |
---|---|
1. | Copra Piacenza |
2. | Son Amar Palma |
3. | Panathinaikos AO |
4. | Vojvodina Novolin Nowy Sad |
Przypisy
Bibliografia
- www.todor66.com. (ang.).
Media użyte na tej stronie
Pictograms of Olympic sports - Volleyball (indoor). This is unofficial sample picture. Images of official Olympic pictograms for 1948 Summer Olympics and all Summer Olympics since 1964 can be found in corresponding Official Reports.
Autor: https://phabricator.wikimedia.org/diffusion/GOJU/browse/master/AUTHORS.txt, Licencja: MIT
An icon from the OOjs UI MediaWiki lib.
Autor: https://phabricator.wikimedia.org/diffusion/GOJU/browse/master/AUTHORS.txt, Licencja: MIT
An icon from the OOjs UI MediaWiki lib.
Flag of Albania
Łatwo można dodać ramkę naokoło tej grafiki
Flaga Finlandii
Autor: Pedro A. Gracia Fajardo, escudo de Manual de Imagen Institucional de la Administración General del Estado, Licencja: CC0
Flaga Hiszpanii
Ulster Banner is a heraldic banner taken from the former coat of arms of Northern Ireland. It was used by the Northern Ireland government in 1953-1973 with Edwardian crown since coronation of Queen Elizabeth II, based earlier design with Tudor Crown from 1924. Otherwise known as the Ulster Flag, Red Hand of Ulster Flag, Red Hand Flag.
Ulster Banner is a heraldic banner taken from the former coat of arms of Northern Ireland. It was used by the Northern Ireland government in 1953-1973 with Edwardian crown since coronation of Queen Elizabeth II, based earlier design with Tudor Crown from 1924. Otherwise known as the Ulster Flag, Red Hand of Ulster Flag, Red Hand Flag.
Flag of Portugal, created by Columbano Bordalo Pinheiro (1857-1929), officially adopted by Portuguese government in June 30th 1911 (in use since about November 1910). Color shades matching the RGB values officially reccomended here. (PMS values should be used for direct ink or textile; CMYK for 4-color offset printing on paper; this is an image for screen display, RGB should be used.)
Flag of Serbia and Montenegro, was adopted on 27 April 1992, as flag of Federal Republic of Yugoslavia (1992-2003).
Flag of Serbia and Montenegro, was adopted on 27 April 1992, as flag of Federal Republic of Yugoslavia (1992-2003).