W sumie:264(59)
2015– Luksemburg16(2)
  1. Aktualne na: 4 października 2021.
  2. Aktualne na: 4 października 2021.

Sébastien Thill (ur. 29 grudnia 1993 Niederkorn) – luksemburski piłkarz grający na pozycji pomocnika w mołdawskim klubie Sheriff Tyraspol, do którego jest wypożyczony z Progrèsu Niedercorn.

Swoją karierę piłkarską Thill rozpoczął w klubie CS Pétange. W 2009 roku awansował do pierwszej drużyny. 7 marca 2010 zadebiutował w nim w pierwszej lidze luksemburskiej w zremisowanym 1:1 domowym meczu z Progrèsem Niedercorn. W CS Pétange występował do końca sezonu 2011/2012.

Latem 2012 roku Thill przeszedł do Progrèsu Niedercorn. Zadebiutował w nim 5 sierpnia 2012 w przegranym 1:2 wyjazdowym meczu z FC Differdange 03.

2015/16??

W reprezentacji Luksemburga Thill zadebiutował 5 września 2015 w wygranym 1:0 meczu eliminacji do Euro 2016 z Macedonią, rozegranym w Luksemburgu. W 72. minucie tego meczu zmienił Christophera Martinsa Pereirę, a w 92. minucie strzelił gola.